خواننده: این یک توهین به نگه داشتن درمان شاهدانه مانند مواد مخدر!

تفریحی ماری جوانا قانونی است در تقریبا یک دوجین متحده و ماری جوانا پزشکی در اکثر...اما شاهدانه است که هنوز هم

توسط MORVARIDEASIA در 21 اردیبهشت 1399

تفریحی ماری جوانا قانونی است در تقریبا یک دوجین متحده و ماری جوانا پزشکی در اکثر...اما شاهدانه است که هنوز هم غیر قانونی فدرال و پس از شاهدانه کسب و کار واجد شرایط برای فدرال کمک مصوب در پی بیماری همه گیر کوروناویروس.

اگر چه بسیاری از ایالات در نظر ماری جوانا "ضروری" این صنعت هنوز هم تحمیل هزینه ها در برخورد با COVID-19. و بسیاری از نمایندگان مجلس که در حال حاضر شده است در مورد این صنعت عدم دسترسی به خدمات بانکی در حال تلاش برای کمک به آنها را دریافت کنید دسترسی به کمک های اولیه, با, کلرادو, نماینده اد Perlmutter پیشرو در راه است. هفته گذشته او و دیگر ذینفعان صنعت خواسته است که زبان از امن بانکی عمل شود در COVID-19 امداد صورتحساب.

مایکل می گوید:

آنها باز شده است و فروش خوب دیوانه.... علف های هرز صنعت نمی کند نیاز به هر گونه کمک....

می افزاید: میشل:

گلدان مغازه ها شده اند دستور داد به نزدیک است. پول برای کسب و کار است که تا به حال برای فرستادن مردم به خانه و یا کاهش ساعت با توجه به تعطیلی. این گوشی گلدان صنعت فقط آمار برخی از رکورد فروش برو که! ؟

پاسخ جو:

به عنوان کسی که با این نسخهها کار در یک درمانگاه, من می توانم به شما بگویم که در حالی که گاهی اوقات فروش خوب هزینه شده است بزرگ به عنوان ما در برخورد با اجتماعی-فاصله گرفتن قوانین و تغییرات دیگر.

می گوید کریس:

آن را می سازد جهنم خیلی احساس بیش از یک کلیسا گرفتن پول مالیات ما.

می افزاید: پاتریک:

چه یک کلیسا را به کمک به مبارزه با سرطان ؟ آن را مانند یک توهین به جوامع به خاطر درمان علف های هرز مانند "مواد مخدر است." این لعنتی پزشکی برای هر انسان است که مصرف.

و لایحه آمده است:

اگر شما در پرداخت مالیات و سپس پول خود را بازگشت. آن را هرگز پول خود را.

و شاهدانه کسب و کار قطعا در پرداخت مالیات.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

"شاهدانه کسب و کار و کارکنان خود را در حال حاضر به صورت عمومی قابل توجه ایمنی خطر و بدون دسترسی به سیستم بانکی و COVID-19 بحران است و تشدید این خطر با این ضروری کسب و کار نیاز به حرکت نقدی خود را-تنها معاملات خارج از فروشگاه" Pelmutter می گوید. "در همان زمان بسیاری از این کسب و کار روبرو هستند و اختلال در زنجیره تامین خود را و در عملیات عادی و آنها باید واجد شرایط برای تسکین درست مانند هر دیگر حقوقی کسب و کار مشروع در طول این بیماری همه گیر. من ادامه خواهد داد به فشار برای گنجاندن امن بانکی عمل می کنند و یا اشکال دیگر برای کمک به این صنعت در آینده بسته است."

چه چیزی شما فکر می کنم Perlmutter موضع? ارسال نظر و یا ایمیل marijuana@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب