خواننده: چه می شود اگر آنها آن را به نام پانچ کاسه اجتماعی فاصله?

فعلی کلرادو حکومت است که محدودیت های رستوران ها به 50 درصد ظرفیت و یا مشتریان در یک زمان — هر کدام که کمتر است

توسط MORVARIDEASIA در 25 خرداد 1399

فعلی کلرادو حکومت است که محدودیت های رستوران ها به 50 درصد ظرفیت و یا مشتریان در یک زمان — هر کدام که کمتر است — این است که یک قاتل رستوران گفت: کلرادو انجمن رستوران در بررسی های اخیر. ده درصد از وضعیت رستوران ها حتی نمی سعی کنید به بازگشایی زیر که محدودیت, با توجه به سازمان تنظیم مقررات. و 56 درصد از پاسخ دهندگان می گویند که آنها ممکن است مجبور به بستن در ظرف سه ماه اگر آنها را به ادامه فعالیت تحت آن ظرفیت دستورالعمل.

برخی از رستوران ها در انتظار نیست که به نزدیک است. هفته گذشته Meadowlark آشپزخانه نشان داد که آن را نمی خواهد بازگشایی; پزشکی یک نهاد در بولدر نیز رفته است. و پانچ کاسه اجتماعی در استاپلتون یک لینک در یک وطنی زنجیره ای که رفت ملی پایه است برای خوب است. (اصل 65 برادوی را دوباره باز اما.) در حالی که طرفداران از آن مکان سوگواری عبور خود را, دیگران بحث قوانین جدید به طور کلی.

می گوید: Bev:

راستش آنها نیاز به اجازه دهید مکان های باز به عنوان آنها را مشاهده کنید مناسب ... مردم (مشتریان) می تواند برای خود را انتخاب کنید اگر آن را بیش از حد شلوغ و یا آنها احساس نمی امن و یا به اندازه کافی فاصله.' باعث خرابی اقتصاد و همه این کسب و کارهای کوچک است که نمی خواهید برای انجام هر گونه خوب است.

یادداشت های کریستن:

آن را برای رفتن به واقعا سخت برای زنده ماندن با درآمد چند ماه پس از آن تنها 50 درصد از درآمد را برای چه کسی می داند چه مدت. صاحبخانه شد تا حریص قبل از همه گیر شارژ ظالمانه اجاره تجاری و مسکونی. آنها خواهد بود بسیار بهتر است تلاش برای مذاکره مجدد از آن اموال نشستن خالی است.

نشان می دهد Joseph:

این است culling کسب و کار کوچک از گله و هموار راه را برای همکاری غول. نشان می دهد یک توطئه فقط گفت: آن کار می کند که راه.

رو به رشد را به یک شرکت غول پیکر نجات نمی این پانچ کاسه اجتماعی ، می گوید: Gretchen:

بنابراین ناامید کننده! منطقه در فضای باز بود و بسیار سرگرم کننده برای خانواده ها (کمی گران برای مطمئن) اما بسیار سرگرم کننده! من متاسفم به دیدن آن بروید.

شمارنده تانیا:

آنها هرگز واقعا در زمان خاموش; منو به طور مداوم تغییر سرویس یا ضربه از دست و صدای ناهنجار و خشن از جیغ بچه ها و پدر و مادر با چکش ساخته شده آن را نامطلوب به همه اما مست پدر و مادر و بچه ها خود را.

می پرسد جان:

اگر آنها آن را به نام پانچ کاسه اجتماعی فاصله?

ما در حال حاضر ذکر شده برخی از دیگر رستوران های مستقل است که نمی خواهد بازگشت: 20th, خیابان, کافه بازار, تام, کسی که شام میخورد غلات جعبه Brasserie ده ده از طریق پرلا. زنجیر نیز آمار گرفته اند: این Oceanaire غذاهای دریایی, اتاق مورتون و تونی رم مرکز شهر ها همه رفته اند; روبیو ساحلی کوره بسته شده است آن شش مترو مکان.

آیا شما شده است به رستوران ها از قوانین جدید معرفی شدند? شما چه فکر می کنید ؟ ارسال نظر و یا ایمیل editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب