ردوود سیتی دور شوی Black Lives Matter هنر خیابانی پس از اقامت پیشنهاد MAGA یکی بیش از حد

1990s و 2000s شده بود متاسفانه راکد سال در فشار برای برابری نژادی, Daniel نخود فکر می کردم. او نگران بود برای

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

1990s و 2000s شده بود متاسفانه راکد سال در فشار برای برابری نژادی, Daniel نخود فکر می کردم. او نگران بود برای آینده خود مخلوط نژاد, پسر تنها 4 سال است.

"من می دانم که تیک تاک ساعت است. ما در حال اجرا خارج از زمان و من نمی خواهم فرزند من در حال رشد همان راه ما بود" نخود گفت: مجله روزانه از شهرستان سن ماتئو, کالیفرنیا.

بعد از دیدن عکس از خیابان هنر در واشنگتن بوستون و نیویورک شهرستان, نخود, خواسته ردوود سیتی برای اجازه به رنگ خود را سیاه و سفید زندگی می کند توجه به ثبت نام در سراسر پیاده رو در نزدیکی دادگاه مربع در چهارم جولای. مقامات شهرستان به سرعت به توافق رسیدند و این شهر حتی ارائه شده به او یک سطل زرد رنگ.

کمی هم نخود می دانیم که شهر خدمه خواهد قدرت-شستن 17-پا هنری در مرده شب دو هفته بعد از ترک تنها لخت, پژمرده آسفالت.

تبلیغات

مقامات گفتند که حذف قطعه در جولای 17 برای جلوگیری از "راننده سردرگمی و تصادفات ناشی از هنر خیابانی, اگر چه هیچ برخورد رخ داده بود, شهرستان, سخنگوی جنیفر Yamaguma نوشت: در یک ایمیل.

"هیچ بیشتر هنر نصب و راه اندازی خواهد شد مجاز در این شهرستان در خیابان" Yamaguma نوشت.

اما ساکنان مطمئن نیستند که احتمال تصادفات است دلیل واقعی برای هنر توقف. آنها فکر می کنم یک زن را درخواست ممکن است به سرزنش.

هنگامی که زرد-نقاشی سیاه و سفید زندگی می کند ماده امضا شد نورد بر روی برادوی در جولای 4, محلی, وکیل ماریا Rutenburg نمیفهمد خیابان های شهر در حال تبدیل به یک منطقه برای گفتمان سیاسی.

تبلیغات

بنابراین او ایمیل فرستاده ردوود شورای شهر "درخواست برای اجازه به رنگ 'MAGA 2020' در کنار آن" Rutenburg گفت. "من پیشنهاد نقطه و نوع رنگ و همه چیز."

اما مقامات شهرستان را رد کرد و درخواست خود را به این تصمیم به اجازه خیابان هنر.

تمایلی به پذیرش هیچ, Rutenburg سعی کردم دوباره. "برنامه من به رنگ MAGA 2020 غرفه های فرستاده شده," او نوشت.

در طول یک مصاحبه Rutenburg روشن است که او هرگز نمی خواسته است برای زندگی مهم هنری پاک شود. او به سادگی اصرار شهرستان ارائه مساوی پلت فرم به صدای چه چیزی مهم تر به او: رئیس جمهور تهمت را گشتند.

تبلیغات

"این واقعا در مورد سیاه و سفید زندگی می کند برای من. من نه مبارزه BLM" گفت: Rutenburg که سفید است. "و من می خواهم به مطمئن شوید که آن را قابل درک است که من یک نژادپرست است."

مقامات شهر نیست, پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا Rutenburg ایمیل برگزار می شود هر وزن در تصمیم خود برای منع تمام خیابان تاسیسات و یا اینکه تصادفات واقعا تنها نگرانی است. در هر صورت ساکنان ناراضی بودند در مورد این شهر تصمیم به پاک کردن کلمات.

بیش از 1000 نفر در امضا Change.org دادخواست اعتراض به حذف قطعه هنری که تا به حال تبدیل شدن به "قدرتمند یادآور یکی از بزرگترین عدالت اجتماعی جنبش در کشور ما" طومار می گوید.

ردوود سیتی را "نفی جامعه صدای خود است به عنوان مثال سفید برتری — privileging یکی سفید و صدا بر جامعه" آن را می گوید.

تبلیغات

در علاوه بر این به درخواست آنلاین Rutenburg شماره تلفن و پست صوتی را تبدیل به یک فروم برای جامعه نظرات.

"من می خواهم حدود 500 تماس در روز در حال حاضر," او گفت:. "برخی از مردم تشکر می کنم من برای انجام آن است. برخی از مردم به من می گویند " من می دانم که در آن شما زندگی می کنند, و من قصد دارم برای شما آمده است.'"

برای نخود بسیار مأیوس کننده ترین بخش این است که این شهر حذف قطعه هنری, اما کسی تا به حال "جسارت به بیرون آمدن با ... قابل مقایسه کانتر برای زندگی مهم است."

آثار هنری "فقط کلمات در خیابان. آن را نمی کند نشان دهنده تغییر واقعی" او گفت: مجله روزانه.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن