لغو مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر شخصی است و جو Neguse

زمانی که برگ برنده دولت خود را به روز مسافرت-لیست ممنوعیت شامل شرق کشور آفریقایی اریتره این زمستان نبرد که نما

توسط MORVARIDEASIA در 2 مرداد 1399

زمانی که برگ برنده دولت خود را به روز مسافرت-لیست ممنوعیت شامل شرق کشور آفریقایی اریتره این زمستان نبرد که نماینده ایالات متحده جو Neguse شده بود راه انداختن برابر قبلی تکرار از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر ناگهان شخصی است.

"پدر و مادر من آمد به امریکا نزدیک به چهل سال پیش از اریتره. پدر و مادر من توانایی برای شروع یک زندگی جدید در این کشور ارائه شده به من و خانواده من آزادی می گوید:" حزب دموکرات از لافایت. "به پدر و مادر من به اینجا می آیند با هیچ چیز و یک نسل برداشته برای دیدن فرزند خود را از خدمت در یکی از بالاترین دفاتر در زمین است و این عهد به همه چیز است که در کشور ما است."

امروز جولای 22, ایالات متحده آمریکا مجلس نمایندگان تصویب منشاء ملی مبتنی بر Antidiscrimination برای Nonimmigrants لایحه یا هیچ ممنوعیت عمل, یک پیشنهاد برای لغو چه Neguse اشاره به عنوان "تهمت آفریقایی بان کی مون" و اطمینان حاصل شود که برگ برنده دولت نمی تواند ایجاد نسخه های جدید از ممنوعیت سفر. اندازه گیری در حال حاضر حرکت به مجلس سنا.

به روز رسانی های اخیر به مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر مانع از شهروندان اریتره قرقیزستان میانمار و نیجریه از تقاضا برای ویزای مهاجرت برای رفتن به آمریکا علاوه بر این ممنوعیت مانع از شهروندان سودان و تانزانیا از ورود به قرعه کشی ویزای تنوع فرهنگی یک برنامه است که به دنبال اعطای کارت سبز به مردم از کشورهای با سطوح پایین مهاجرت به این کشور است. همه شش نفر از کسانی که از کشورهای مهم مسلمان جمعیتهای دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر انتقاد شده است و به عنوان اصل مسلمان بودن ممنوعیت. در حال حاضر نیز وجود دارد که ایالات متحده محدودیت های مسافرتی در محل برای شهروندان و/یا مقامات دولتی از سومالی و سوریه و یمن و ونزوئلا و کره شمالی و لیبی و ایران است.

Neguse امضا بر روی هیچ ممنوعیت عمل در ماه ژوئن 2019 دو ماه پس از آن معرفی شد در خانه. در حالی که این لایحه اصلی حامی در ماه فوریه به او پیشنهاد اصلاحیه به این لایحه در کمیته برای پاسخ به تهمت و دولت آخرین اضافه شده به این ممنوعیت از جمله اریتره.

زمانی که Neguse پدر و مادر چپ اریتره چهل سال پیش یک جنگ استقلال بود مواج بین اتیوپی ارتش و شورشیان مبارزه برای جدایی اریتره از اتیوپی. مستقل از سال 1991 اریتره در حال حاضر دارای یک دولت دیکتاتوری بدنام برای نقض حقوق بشر و بسیاری از Eritreans هنوز در حال فرار از کشور و به دنبال پناه در سراسر جهان است.

"هیچ ممنوعیت عمل قدرتمند و نمادین لایحه است که حفظ وعده امریکا و رد این دولت بیگانه و ضد اسلامی سیاست های مهاجرتی خاص" Neguse می گوید.

اما در حالی که دموکرات اکثریت مجلس با تصویب این لایحه شانس از هیچ قانون ممنوعیت ساخت آن را از طریق مجلس سنا — بسیار کمتر بودن امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن — بسیار باریک هستند.

"متاسفانه, شده است وجود دارد بسیار کمی حرکت در سنای آمریکا از اواخر سال" یادداشت Neguse. "وجود دارد هیچ نشانه ای که سنا و یا این رئیس جمهور خواهد بود مطلوب تمایل به حمایت از این لایحه است."

Neguse نظر خود را ابدی, خوش, اگر چه, و می گوید که این لایحه را تصویب توسط مجلس می فرستد یک پیام نمادین.

"مهم این است که حداقل این اتاق برای یک نیمه از یک شاخه از دولت ما به ایستادن و حقیقت را به قدرت به این موضوع خاص به طوری که مهاجران در سراسر کشور ما می دانیم که آنها ارزش دارد," او توضیح می دهد. "این یک سیگنال را به بقیه جهان وجود دارد که بسیاری از آمریکایی ها که ارزش بودن یک چراغ امید و افتخار بودن استقبال مردم از زمینه های مختلف در ایالات متحده است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب