نماینده هیرودیس آماده برای معرفی لایحه به SB-217 نقاط ضعف

پس از گرینوود شورای شهر معرفی یک قطعنامه در تلاش برای خنثی کردن یک کلید ارائه کلرادو SB-217, یک جارو پلیس اصلا

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

پس از گرینوود شورای شهر معرفی یک قطعنامه در تلاش برای خنثی کردن یک کلید ارائه کلرادو SB-217, یک جارو پلیس اصلاحات قانون عمده حامی که قانون می گوید او آماده است به قانون به هر گونه پتانسیل نقاط ضعف.

"اگر ما در شهرستانها که می خواهید برای انجام یک طفره از 217 سپس ما ایجاد خواهد شد قوی تر قانون به اطمینان حاصل شود که آنها نیز پاسخگو بد اعمال خود را به ماموران می گوید:" دولت نماینده لسلی هیرودیس یک دموکرات از دنور که کمک امن تصویب این لایحه در دو حزبی مد پس از هزاران نفر به خیابان ها ریختند و تقاضا عدالت پس از کشتن جورج فلوید در مینیاپولیس.

در جولای 6, گرینوود شورای شهر تصویب یک قطعنامه که با هدف سپر شهرستان افسران پلیس از بودن در قلاب مالی برای هر گونه دعاوی آورده تحت SB-217 که ادعا ایمان بد اعمال و یا آگاهانه رفتار غیر قانونی توسط یک افسر در کار است. در خصوص SB-217 ایجاد شده تا $25,000 در شخصی مسئولیت مدنی برای یک افسر اجرای قانون شکایت کرد بر اساس قانون اگر یک کارفرما تعیین می کند که افسر عمل در ایمان بد و یا می دانستند آنچه را که آنها انجام می دهند غیر قانونی بود. گرینوود شورای شهر است که به جای امید بستن برای این شهر انتخاب کنید که برگه خود را.

هیرودیس معتقد است گرینوود شورای شهر ارسال یک پیام است که "حتی زمانی که یک افسر عمل در ایمان بد [شهر] خود را بدون توجه به آنچه."

"من فکر نمی کنم که آنچه را که آنها انجام داده ایم مشروع است یا غیر قانونی. شما نمی توانید می گویند که کسی که در آینده هرگز عمل در ایمان بد و یا ارتکاب جرم" هیرودیس می گوید.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در طولانی جولای 9, بیانیه گرینوود چالش ادعا می کند که آن را محافظ پلیس خود را از مسئولیت پذیری و گفت که "هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت است."

این گرینوود بیانیه به نقل نمونه هایی از نحوه اداره پلیس ساخته شده است که قابل اصلاحات در گذشته است. "بر اساس نیروی کار ما آموزش و فرهنگ است که باید وجود داشته برای مدت زمان طولانی در شهر ما" آن را ادامه می دهد: "ما بر این باور نیست که اضافه بالقوه مجازات از $25,000 قضاوت را تحت تاثیر قرار خواهد اقدامات خود را در یک راه یا دیگری در آن چند ثانیه از بحران زمانی که افسران باید به تقسیم دوم زندگی یا مرگ تصمیم گیری."

کلرادو دادستان کل فیل وایزر ایالت مخالف با این خصوصیات از این قطعنامه ،

"اگر دولت های محلی تصویب قطعنامه به جای پتو سپر خود را برای مأموران اجرای قانون بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها در عمل در ایمان بد آنها در برابر روح SB 20-217 و هدف خود را از پاسخگویی به صورت غیر قانونی انجام شده است. من را تشویق دولت های محلی برای اجرای این قانون به عنوان پیش بینی و پیدا کردن راه مناسب برای نشان دادن حمایت و قدردانی مسئول مأموران اجرای قانون. اگر آنها کاهش به انجام این کار, من انتظار می رود قوه مقننه را در ماه ژانویه به این موضوع می گوید:" Weiser.

و او راست در آن; Hereod در حال حاضر در مورد: "من فقط نا امید است که شورای شهر انتخاب کرده بود و در طرف اشتباه از این موضوع و طرف اشتباه تاریخ" او آمده است.

محلی دانش آموزان دبیرستانی که او نیز در مخالفت با این قطعنامه خواهد بود جمع آوری و در 4 بعد از ظهر امروز 9 جولای به تقاضای وضوح یافت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب