خواهان شکایت Newsom بیش از رأی-با-پست الکترونیکی سفارش برای انتخابات نوامبر

سه جمهوری خواه گروه باید شکایت کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بیش از اجرایی خود را جهت ارسال پست الکترون

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

سه جمهوری خواه گروه باید شکایت کرد رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom بیش از اجرایی خود را جهت ارسال پست الکترونیکی-در برگه های رای به کالیفرنیا 20.6 میلیون رای دهندگان در ماه نوامبر.

کت و شلوار آورده بود توسط کمیته ملی حزب جمهوری خواه ملی جمهوری خواه کنگره و حزب جمهوری خواه کالیفرنیا.

ملی حزب جمهوری خواه رئیس کمیته Ronna McDaniel اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه در روز یکشنبه از طریق توییتر.

"رادیکال خود را برنامه دستور غذا برای فاجعه است که ایجاد فرصت های بیشتر برای تقلب و از بین بردن اعتماد به نفس کالیفرنیا شایستگی این را باید در خود انتخابات" McDaniel گفت.

تبلیغات

Newsom صادر نظم در مارس 8, ساخت ایالت کالیفرنیا برای اولین بار در کشور به طور موقت تغییر برای همه-پست الکترونیکی رای گیری به عنوان یک نتیجه از COVID-19 بیماری همه گیر.

طرح دعوی در دادگاه متهم Newsom از یک "بی پروایی نشان دادن قدرت گرفتن" است که "نقض واجد شرایط شهروندان حق رای دادن."

شکایت پژواک کسانی که ساخته شده توسط رئیس جمهور تهمت که انتقاد پست الکترونیکی-در برگه های رای به عنوان "خطرناک" و جعلی و تهدید به خودداری از بودجه فدرال از برخی از کشورها که به دنبال گسترش پست الکترونیکی رای گیری.

در تصمیم گیری کالیفرنیا مقامات ذکر شده در بهداشت عمومی نگرانی از میلیون ها نفر از مردم به بازیگران در یک رای گیری زمانی که خطر عفونت است که هنوز هم به احتمال زیاد در حال حاضر.

تبلیغات

در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه در اواخر یکشنبه, کالیفرنیا, وزیر امور خارجه, Alex پدیللا گفت: از طریق توییتر: "گسترش رای-توسط-mail در طول یک بیماری همه گیر است نه یک مسئله حزبی — آن را اخلاقی ضروری برای حفاظت از حق رای و امنیت عمومی. رأی-با-پست الکترونیکی استفاده شده است و با خیال راحت و به طور موثر در قرمز و آبی و بنفش متحده برای سال. این طرح دعوی در دادگاه است که فقط در بخش دیگری از تهمت سیاسی کمپین اسمیر در برابر رای گیری از طریق پست. ما نمی خواهد اجازه دهید این ویروس بهره برداری می شود برای سرکوب رای دهندگان."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب