رستوران رول تماس: دهانه و بسته شدن در ماه مه سال 2020

رستوران ها و کافه ها داده شد رفتن پیش توسط فرماندار Jared پلیس به آغاز بازگشایی on May 27, به شرطی که آنها در

توسط MORVARIDEASIA در 12 خرداد 1399

رستوران ها و کافه ها داده شد رفتن پیش توسط فرماندار Jared پلیس به آغاز بازگشایی on May 27, به شرطی که آنها در خدمت مواد غذایی, آیا بیش از 50 درصد ظرفیت و دنبال چندین بهداشت و سلامت دیگر و قوانین ایمنی. بسیاری از باز حق دور آغاز شده و یا استقبال از مهمانان در طول چند روز گذشته. اما آن را هنوز هم خواهد بود در حالی که قبل از ما می دانیم که رستوران ها فقط آهسته برای بازگشت به کسب و کار و که هرگز ساخته شده باز گشت. در ضمن ما وارد لیست از رستوران ها که در حال حاضر برای بازگشایی در قضیه ناهار خوری در دنور و تخته سنگ.

بیش از سی روز گذشته چند مکان های جدید باید تصمیم به قطع خود زونا, در حالی که دیگران باید قطعا آن را به نام واریز شده است. تجارت ادویه آبجوسازی آشپزخانه و شروع به ارائه غذا و آبجو برای رفتن در مه و باز در خانه ناهار خوری در 50 درصد ظرفیت آغاز چهار شنبه, ژوئن 5. چندین کارخانه های لبنی نیز باز مه (یا زودتر) اگر چه بسیاری از آنها در حال حاضر تنها انجام takeout فروش Crowlers, growlers و قوطی.

در شفق قطبی کمی مغازه پیراشکی به نام سئول ManDoo شروع به خدمت takeout, کره ای, کوفته قبل از باز کردن آن اتاق ناهار خوری در آوریل 28. شما هنوز هم می توانید سفارش بایگانی اطلاعات تماس 303-953-9590 (و یا با استفاده از همان تعداد به رزرو یک میز از صندلی بسیار محدود است. رستوران تنگ منو شامل سرخ شده یا بخار پز سئول کوفته (شبیه به potstickers) با گوشت یا کیمچی پر کردن و وانگ کوفته که بزرگتر و fluffier آمده و یا با گوشت چرخ کرده, کیمچی یا galbi (کباب گوشت دنده). برای غذا خوردن-بعد گزینه منجمد کوفته — تمام دست دوز — نیز در دسترس هستند در بسته های 25.

ما از دست رفته در چند رستوران بزرگ در ماه مه بیش از حد از جمله 12@مدیسون و Biju کمی کاری فروشگاه هر دو که برای فرود در لیست ما از ده تا از بهترین رستوران های جدید سال آنها را باز کرد و نیز آن را به ما غذا خوردن در اینجا لیستی از 100 رستوران ما نمی تواند بدون زندگی می کنند — بنابراین در حال حاضر ما در حال چپ در تلاش برای زندگی بدون آنها. یکی دیگر از خوردن اینجا ورود ماهی N آبجو تبدیل شده است توسط مالک کوین موریسون به Burro Rito. در حالی که خوب burritos بسیار راحت تر در دنور از کیفیت غذاهای دریایی, چوب راکت

در اینجا ممکن است دهانه جدید و دائمی بسته شدن:

رستوران ها و کافه ها باز در آوریل*
بشکه & بطری آبجوسازی 1055 باغ خیابان طلایی
Burro Rito, 3510 Larimer, خیابان
کاخون Haus, 1225 جنوب فدرال بلوار
مرغ مادر (تحویل فقط از انتخاب بازار) 1770 برادوی
طعم دوجو (در Rioja), 1431 Larimer, خیابان
بانوی عدالت دم 9735 شرق, Colfax, خیابان شفق
لانه کافه + نوار 2949 فدرال بلوار
سئول ManDoo, 2222 جنوب هاوانا خیابان
Ska خیابان Brewstillery, 1600 38th خیابان بولدر
تجارت ادویه آبجوسازی & آشپزخانه 8775 شرق باغ جاده گرینوود
وحشی مقررات آبجو پروژه 2209 مرکزی خیابان بولدر

Biju's Little Curry Shop is closed.گسترش

Biju کمی کاری فروشگاه بسته است.

علامت Antonation

رستوران ها و کافه ها بسته شدن در مه*
12@Madison 1160 خیابان مدیسون
Biju کمی کاری فروشگاه 4279 تنیسون, خیابان
خوب رودخانه Beer Co. (taproom بسته شدن; آبجو تولید ادامه خواهد داد), 918 غرب خیابان اول
La Cour, 1643 جنوبی برادوی
مورتون را استیکهاوس 1745 Wazee خیابان
توقف بعدی دم شرکت 925 غرب خیابان هشتم
این Oceanaire غذاهای دریایی, اتاق 1400, Arapahoe, خیابان
پیر, شیکاگو, 1280 جنوب کلرادو بلوار
تام, کسی که شام میخورد 601 شرق, Colfax, خیابان

*و یا قبل از آن و نه قبلا گزارش شده است.

آیا می دانید از هر دهانه و یا بسته شدن است که در لیست ما? اجازه دهید ما را در نظرات و یا ارسال ایمیل به cafe@westword.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب