رستوران اسپرز داد و بیداد و خطرات تعطیل بودن برای هجوم ویروس سفارشات

شمال کالیفرنیا رستوران باعث داد و بیداد با رد سفارشات شهرستان به عمل COVID-19 پروتکل های ایمنی.نشانه ای در مقا

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

شمال کالیفرنیا رستوران باعث داد و بیداد با رد سفارشات شهرستان به عمل COVID-19 پروتکل های ایمنی.

نشانه ای در مقابل اپل اغذیه فروشی و مشروب فروشی در پلیسرویل هشدار می دهد که اجتماعی فاصله است نه تمرین است و "محرومیت از اکسیژن" ماسک و "کثیف جوانه پخش" دستکش پوشیده نیست. سیاست همراه با یک پیام روشن است: "این ممکن است برای شما."

El Dorado County رستوران تصمیم گیری به هم زده بحث در میان دیرین مشتریان — هر دو کسانی که در دفاع از کسب و کار و دیگران که محکوم وفاداری خود را در رستوران Yelp از صفحه که در حال حاضر شامل یک "فعالیت غیر معمول هشدار" برچسب عنوان صفحه بوده و آب گرفتگی توسط پست با آخرین اخبار. برخی ادعا کرده اند که آنها را تکذیب سرویس برای پوشیدن یک ماسک و یک اتهام که رستوران را رد کرده است.

"ما نمی تبعیض کسی با ماسک. ما مردم را به انتخاب" یک کارمند زن که نمی شناخت خودش از طریق تلفن گفت: قبل از حلق آویز کردن. رستوران نیست پاسخ به درخواست اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل و تلاش برای ارتباط مجدد با تلفن بودند ملاقات با یک صندوق پست صوتی.

تبلیغات

"هیچ کس تا به حال خواسته شده است به ترک برای پوشیدن ماسک, همیشه," رستوران متحده on Facebook. "ما نمی خواهد که مبتذل, پست, تهدید یا دروغ درباره ما در صفحه ما در تلاش برای 'لغو' ما. ما علاوه بر این نمی خواهد اجازه می دهد افرادی که اقدام به این ترتیب به ادامه پست در صفحه ما"

شهرستان دریافت کرده است به سمت بالا از 50 شکایت در مورد رستوران پس از جولای 16, مدیر ارتباطات کارلا هاس روز سه شنبه گفت.

شهرستان های زیست محیطی مدیریت تیم بازدید از رستوران مالک و شریک دوشنبه تا اطمینان حاصل شود که آنها درک دولت دستورالعمل و هشدار می دهند که اگر اضافی شکایت دریافت شد و تایید این شهرستان خواهد تعلیق مجوز معنی آنها می خواهم که به بستن درهای خود را.

نقض این تیم را در دست بررسی بود که آیا کارکنان با پوشیدن ماسک هاس گفت. اگر جسمی فاصله مناسب و علامت های حفظ این شهرستان هشدار رستوران اما نه تعلیق آن اجازه.

"ما اجازه استقرار — ما نمی پلیس به کاربران" Hass گفت.

El Dorado County شده است یکی از کم آسیب دیده شهرستان در این دولت در طول این بیماری همه گیر است و در حال حاضر در دولت دیده بان لیست که شامل شهرستانهای استان که تا به حال موج در موارد و یا بستری شدن در بیمارستان و یا تغییر در خود را به اصطلاح مثبت هستند — در صد از مردم تست مثبت برای این ویروس از همه کسانی که تست شده اند. اما El Dorado شده است به طور کامل در امان ماند. این شهرستان از نزدیک به 193,000 گزارش اول خود را به مرگ در روز دوشنبه در علاوه بر این به 49 موارد جدید در مجموع 443 عفونت.

تبلیغات

شهرستان راهنمای کسب و کار استناد ایالت چهره-پوشش قیمومیت آن صدق نمی کند به مشتریان در حالی که آنها در حال غذا خوردن یا نوشیدن و فیزیکی فاصله شیوه های. شهرستان دستور همه کسب و کار شامل علامت است که به اطلاع مشتریان به:

  • تمرین فیزیکی فاصله نگه داشتن شش پا و دور از دیگران
  • جلوگیری از کسب و کار اگر آنها یک سرفه یا تب
  • عطسه یا سرفه به آرنج و یا بافت و استفاده از ضد عفونی کننده دست
  • پوشیدن صورت پوشش

در طول اضطراری هیئت ناظران جلسه دو هفته پیش El Dorado County مقامات به قدرت به صدور مجوز مقامات به تعلیق بهداشت مجوز کسب و کار است که نه پایبند به دولت هدایت.

"من نمی خواهم آنها را به بیرون از کسب و کار" استاد راهنما جان Hidahl گفت. "من نمی خواهم به بیش-تنظیم, اما من نمی خواهم به انجام به همان اندازه که ما می توانیم برای کمک به آنها در استقرار حق [و] عامل فرآیندهای."

در El Dorado County, کسانی که مایل به شکایت در مورد یک کسب و کار می توانید تماس بگیرید و یا ایمیل با جزئیات شامل نام کسب و کار و ماهیت شکایت و یا آنها می توانید با پر کردن یک عدم انطباق فرم های گزارش در شهرستان سایت.

تبلیغات

"با توجه به این حجم از عدم انطباق گزارش دریافت, ما قادر به ارائه به فرد به روز رسانی در مورد وضعیت گزارش" یک توجه داشته باشید در انتهای فرم می خواند.

چند استان ها در سراسر کشور باید دست و پنجه نرم با نحوه اجرا و نظم و انضباط رستوران ها و کسب و کار است که نه پایبند به ماموریت خود را. در لس آنجلس به عنوان مثال هیئت ناظران به تازگی کارگردانی کارکنان به توسعه اجرای طرح جریمه و یا لغو مجوز کسب و کار است که نقض شهرستان سلامت سفارش.

قبل از دولت دستور به توقف سرپوشیده عملیات در رستوران ها و کافه, L. A. شهرستان بازرسان یافت که از ماه ژوئن 27 به 28 49 درصد از میله و 33% از رستوران بودند پیوستن به فاصله فیزیکی از پروتکل های داخل خانه و 54 درصد از میله و 44 درصد از رستوران بودند اجرای ماسک صورت و چهره سپر مورد نیاز است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب