رستوران Kimbal مشک کمک می کند کلرادو با رستوران Reopenings

رستوران Kimbal مشک در زمان برخی از زمان بین scrubbed اندازی برادرش Elon اول سرنشین دار SpaceX پرواز در مه 27 و

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

رستوران Kimbal مشک در زمان برخی از زمان بین scrubbed اندازی برادرش Elon اول سرنشین دار SpaceX پرواز در مه 27 و ازنو سه روز بعد از بازگشت از فلوریدا به تخته سنگ به کمک با نوع دیگری از مجلس: بازگشایی چند تا از کلرادو رستوران ها که بسته شده اند و یا عامل برای takeout - تنها از مارس 17 coronavirus تعطیلی.

در مداخله جمعه مشک شد بر روی پاسیو آشپزخانه آمریکایی اغذیه فروشی و مشروب فروشی — مزرعه-به-میز رستوران او باز در بولدر در سال 2004 با شریک کسب و کار Hugo Matheson — تبریک مشتریان به تازگی گسترش یافته هوای منطقه صندلی. این اولین روز بود که هر یک از رستوران خود را (که شامل دو آشپزخانه Bistros آشپزخانه طبقه بالا و چند بعدی درب آمریکایی از Eateries) شد و باز دوباره به ناهار خوردن در مهمانان; بسته شدن پایان غرب از خیابان مروارید به ترافیک خودرو تا به حال ساخته شده, هوای آزاد, توسعه ممکن است. مشک به حال لابی تخته سنگ مقامات برای بسته شدن خیابان به عنوان یک راه برای کمک به گسترش مشتریان به صورت امن ناهار خوری در و او نیز مشغول به کار با فرماندار Jared پلیس به شکل مقررات در اطراف رستوران reopenings به عنوان مشتریان شروع به ظهور از هفته stay-در-خانه امن-در-خانه سفارشات.

"من کار کردن با [فرماندار] و همکاری با رستوران ها در کشورهای دیگر و کشورهایی که بازگشایی موفقیت" مشک توضیح می دهد. "من پرسیدن سوال" چگونه ما بازگشایی با خیال راحت — و نه فقط برای مشتریان اما برای کارکنان?'"

Musk made sure to let customers know about the new ordering and payment app.گسترش

مشک ساخته شده مطمئن شوید که به مشتریان اجازه می دانم در مورد سفارش و پرداخت برنامه.

حسن نیت ارائه میدهد از رستوران آشپزخانه گروه

اکثر صاحبان رستوران ها به رسمیت شناخته شده است که آنها می تواند بازگشایی تنها با بخشی از ظرفیت اما سوال این بود که فقط چند درصد خواهد بود امن در حالی که هنوز هم اجازه می دهد از eateries به پول. "جارد بسیار داده محور فرد و او از من خواست برای جمع آوری یک اجماع رستوران' نظرات" مشک در نت. "ما آن را به نام 'مستدل' باز کردن برنامه است."

مشک را به گفتگو با دیگر رستوران و تحقیقات خود را به شهرهای دیگر که در حال حاضر شروع به بازگشایی پیشنهاد کرد که تعداد سحر و جادو بود 50 درصد است. "وجود نداشته است تنها یک نمونه از این بیماری که از یک رستوران باز در 50 درصد" او توضیح می دهد. "ما نمی تواند زنده ماندن در 50 درصد اما ما می توانید از طریق دانستن است که آن را تنها به طور موقت."

توصیه گیر و در 25 مه پلیس اعلام کرد که در رستوران ها می تواند شروع بازگشایی در نیمی از ظرفیت در مه 27, تا زمانی که آنها به دنبال کشت از دیگر دستورالعمل های دیگر و محدودیت هایی که او برشمرد روز قبل از.

مشک می دانستند که عامل نیمه خالی رستوران نیاز به تغییرات عملیاتی به طوری که او تا به حال خود را در تیم پیاده سازی منوهای ساده است که می تواند اجرا شود با کوچکتر آشپزخانه خدمه و ضایعات کمتر از مواد غذایی. او نیز آمد تا با یک برنامه برای مشتریان است که اجازه می دهد آنها را به سفارش و پرداخت با استفاده از اپل خود و یا دستگاه های آندروید محدود کردن تعامل با waitstaff در حالی که ناهار خوری با سرعت خود را دارند. "در حال حاضر قدرت در مهمانان دست" مشک می گوید.

Pearl Street west of the pedestrian mall has been closed to motor vehicles to allow restaurants to expand their outdoor seating.گسترش

خیابان مروارید غرب مرکز عابر پیاده بوده و بسته به وسایل نقلیه موتوری اجازه می دهد تا رستوران خود را گسترش صندلی در فضای باز.

حسن نیت ارائه میدهد از رستوران آشپزخانه گروه

مشک است که هیچ غریبه ای به فن آوری است. در اواسط 1990s تاسیس کرد Zip2 بود که در نهایت خریداری برای $305 میلیون Compaq. در حالی که برادر خود را Elon مشهور شد برای تسلا و SpaceX (در میان دیگر شرکت ها) Kimbal مشک دنبال شور و شوق خود را برای مواد غذایی و پایداری از طریق رستوران و مواد غذایی مبتنی بر سازمان های غیر انتفاعی از جمله سبز بزرگ که می سازد آموزشی باغ در مدارس سراسر کشور است.

مشک استفاده می شود خود را با تکنولوژی مهارت های لازم برای طراحی رستوران جدید نرم افزار و سپس استخدام یک گروه از مهندسین آن را به پایان برساند. "آن را حدود سه ماه گرفته شده و ما در حال استفاده از آن حق دور" او می گوید. برنامه روابط با یک رستوران POS سیستم به طوری که مشتریان می توانند سفارش, دور تر از نوشیدنی یا دسر بعد از شام و بلیط می رود مستقیما به آشپزخانه و یا متصدی بار. پس از مهمان نوازی است که هنوز هم هدف اصلی یک رستوران او اشاره می کند که سرور را ادامه خواهد داد برای اضافه کردن یک عنصر انسانی به تجربه ناهار خوری.

در حالی که برخی از رستوران ها' کارکنان که گذاشته شد در اواسط ماه مارس خواهد بود بازگشت مشک می گوید که از آن خواهد شد برخی از زمان قبل از او می تواند به طور کامل restaff. در ضمن خود تیم مدیریت چک کرده است با همه کارمندان فعلی و سابق را به مطمئن شوید که آنها با ثبات است. مدت کوتاهی پس از اخراج وجود دارد نگرانی که یک $11,000 صندوق اضطراری سوخت توسط کارکنان مشارکت داده نمی شود استفاده می شود برای کمک به خارج-از-کار کارکنان, اما مشک توضیح می دهد که صندوق اداره ثبت نام سازمان غیر انتفاعی برای کمک به پرسنل فعال و مقررات IRS او را مانع از استفاده از این پول در راه های دیگر.

"من احساس بد در مورد آن, اما من هم می خواستم به پیروی از قوانین از آنجا که ما در حال برخورد با IRS" او اشاره می کند. پس از بررسی با روش جابجایی صندوق او در نهایت قادر به پول طبقهبندی بر اساس قوانین و توزیع به امداد رسانی به او می گوید.

Even masked, Kimbal Musk is recognizable because of his straw cowboy hat.گسترش

حتی نقاب Kimbal مشک تشخیص است چون او در کلش کلاه کابوی.

حسن نیت ارائه میدهد از رستوران آشپزخانه گروه

برای کسانی که بازگشت به آشپزخانه و در کنار درب رستوران گروه — هر دو به عنوان کارکنان و شام — مشک می خواهد ایمنی به اولویت. اما این همیشه یک اولویت در صنعت رستوران او اشاره می کند; پس دقیق تمیز کردن و غذا-دست زدن به شیوه های, شده است بخشی از کسب و کار برای مدت زمان طولانی.

"آن را امن تر به غذا خوردن در یک رستوران از آن است که به درایو به یک" او اعلام کرد. "ما امیدواریم که مردم با دقت و با ملاحظه. آن را به عنوان خوب و سرگرم کننده و همه ما را از این طریق دریافت کنید با هم."

آخرین کلمه از رستوران است که در کنار درب رستوران در فورت کالینز را باز امروز (سه شنبه, ژوئن 2) به دنبال آن استاپلتون پاسگاه در روز پنج شنبه و برکلی و وست مکان های هفته از تاریخ 8 ژوئن. در کنار درب رستوران در اتحادیه ایستگاه بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که این حکومت (قرار دادن در محل توسط شهر دنور پس از جورج فلوید تظاهرات) برداشته می شوند. آشپزخانه در دنور بسته باقی خواهد ماند تا اواسط-اواخر ماه ژوئن به عنوان ما تعیین حق بازگشایی جدول زمانی برای آن مکان.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب