نقد و بررسی: Jessie Ware است که لذت اصلی در آلبوم جدید

Jessie Ware "چه شما لذت بخش است؟" (PMR/دوستان حفظ اسرار/بود از دوستان خود ايميل) چه لذت ؟ اگر این نوستالژی و b

توسط MORVARIDEASIA در 2 تیر 1399

Jessie Ware "چه شما لذت بخش است؟" (PMR/دوستان حفظ اسرار/بود از دوستان خود ايميل)

چه لذت ؟ اگر این نوستالژی و bopping آهنگ و سپس Jessie Ware چهارمین آلبوم استودیویی ارائه در هر سطح.

پاپ مدرن تبدیل شده است بر سر آن به دنبال بازگشت و یادگیری از آن مجلل پیشینیان: فانک دیسکو قشنگ synths از '80s در و الکترو بیت از '90s, ایجاد بیرون سرد خوب زمان soundtrack. در زمان وزش نسیم تا حدی ملایم در زمان نفسانی بک, Ware ها و مخملی خواننده پلاگین به این زمان نیاز به راحتی.

"Ooh La La" می رود در ارتباط با کشتن یک باس نقطه از فانک عصر در حالی که "نجات یک بوسه" میکشد شما در عرق, حریص, thumping طبقه رقص. "کانون توجه" وارد اتاق بی سر و صدا با یک تصنیف مانند ویولن در اولین بند, اما پس از آن انفجار از طریق باشگاه درب با تکبر راه رفتن, یک دامن کوتاه و چوب تب و تاب بودن در دست است.

12 آهنگ یکی شدن به یک موسیقی متن فیلم از احساسات در رقص — "کشتن" یک نوآر مصنوعی هسته ای, در حالی که "عشق ورزیدن شما" می یابد ظریف سنج در هماهنگی با متن ترانه. "سراب (don't Stop)" reworks قطعات معروف Bananarama آهنگ "بی رحمانه تابستان" به باس به صف رویایی فانک و عنوان آهنگ پررنگ دیسکو bop با breathy خواننده.

شرجی ثبت نام amped با این شعر که در ارزش اسمی گرفته میشوند و به اندازه کافی گرفته اما در زمینه این آبشار از كنايه. ظروف جسورانه و ترس به او نشان می دهد حرکت می کند. مدرسه در جلسه, و او لذت اصلی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب