نقد و بررسی: تام هنکس هلمز جامد جنگ جهانی دوم تلنگر 'تازی" در تلویزیون اپل+

این تصویر منتشر شده توسط اپل TV Plus نشان می دهد تام هنکس در یک صحنه از "تازی." (تلویزیون اپل + طریق AP) Fard

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399
این تصویر منتشر شده توسط اپل TV Plus نشان می دهد تام هنکس در یک صحنه از "تازی." (تلویزیون اپل + طریق AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf بررسی 'تازی'

او ستاره دار در بزرگترین جنگ جهانی دوم فیلم تا کنون ساخته شده است در "Saving Private Ryan" (1998).

این جمعه تام هنکس باعث می شود یک محرک بازگشت به نوع در "تازی" که در اصل برنامه ریزی شده برای ضربه زدن تئاتر, ژوئن 12, اما به تعویق افتاد با توجه به COVID-19 باعث سونی پیکچرز به فروش و توزیع حقوق به تلویزیون اپل+ برای انتشار دیجیتال.

بر اساس C. S. جنگل را در سال 1955 رمان "چوپان خوب" و اقتباس هنکس خود را به عنوان فیلمنامه این فیلم در مراحل اولیه جنگ جهانی دوم که در آن بی تجربه نیروی دریایی ایالات متحده کاپیتان موبایل Krause (تام هنکس) باید منجر به یک کاروان از 37 کشتی های متفقین در سراسر اقیانوس اطلس شمالی در حالی که من کاین توسط یک بسته از نازی U-boats.

آن را بزرگ دیدن هنکس به عقب بر روی صفحه نمایش پس اخیر خود coronavirus ترساندن اضافه کردن بیشتر همدردی به مردی که در حال حاضر ما دوست داشتنی ترین بازیگر. درست مثل "کاپیتان فیلیپس" (2015) و "سالی" (2016), هنکس می دهد یکی دیگر از فرمانده عملکرد به عنوان یک کاپیتان تحت فشار و یک مرد آرام از ایمان زانو در نماز قبل و بعد از ماموریت.

استفان گراهام ("قاپ زنی") نقش دوم خود را در فرمان به سرب بازیگران در حمایت از مایکل بنز ("اسنودن"), داود ملدونادو ("افق آبهای عمیق"), جیم استانتون ("مجازاتگر"), مت راس ("آشپزخانه"), راب مورگان ("Mudbound") و Elisabeth Shue ("بازگشت به آینده: قسمت دوم") که به نظر می رسد به طور خلاصه به عنوان دوست دختر خود را به خانه.

مقابل خانه بیش از حد کوتاه به تماس با آن subplot. این بیشتر از یک توسعه نیافته از داستان که در آن Krause وداع گفتن به دوست دختر خود را که دست او یک اسباب بازی ناوشکن به عنوان یک نماد از خود گذشتگی. پس از آن ما تنها مختصر چشمک می زند از او به عنوان هنکس به خاطر خود زندگی اما هنگامی که ما مجموعه بادبان برای جنگ وجود زمان کمی برای عاشقانه.

سریع ء عمل است به کارگردانی آرون اشنایدر که به دست آورده امی nod برای بهترین فیلمبرداری برای مجموعه تلویزیونی "قتل یک" (1995) به اشتراک گذاشته اسکار با Andrew J. کیسه های برای بهترین های زندگی کوتاه برای "دو سرباز" (2003) و برنده یک جایزه روح مستقل برای بهترین ویژگی اولین بار با رابرت دووال در "Get Low" (2009).

در حال حاضر "تازی" است که در سمت تلنگر از ولفگانگ پترسن آلمانی شاهکار "داس بوت" (1981) این بار با نشان دادن آنچه که در بالا آب. به عنوان periscopes برش از طریق آب مانند کوسه باله های دشمن U-قایق به نام گرگ خاکستری طعنه آنها را بر روی آی فون: "دریا به نفع گرگ در شکار نمی شکاری در اجرا."

آن را تقریبا به عنوان claustrophobic به عنوان "داس بوت" هر چند این ویژگی همان نقشه protractors گیری و دریایی مایل پچ پچ در میان پینگ از اژدر سونار. انتظار صدای کشتی فرمان به عنوان هنکس دستورات "حق سخت سکان" توپ شلیک به عنوان هنکس فریاد "آتش سوزی در خواهد شد" و مردان تشویق به عنوان هنکس اعلام کرد: "ما got 'em."

هنوز هم جذاب ترین لحظات نیست CGI انفجار در همه. بلکه این انسان لحظات مثل نقطه عکس از طریق هنکس دوربین دوچشمی یا تنگ, از نزدیک, در هنکس چهره اغلب در مشخصات خود را شیشه ای چشم های خیره را از طریق شیشه جلو برف پاک کن از بارانی portholes که ما احساس وزن از زندگی یا مرگ تصمیمات خود را برای مردان است.

سراسر وجود لمس ظریف مانند یک بدن گرفتار شدن در یک پرچم در طول یک کفن و دفن در دریا است که نشان می دهد هنکس فیلمنامه بیش از فقط یک نوع ورزش است.

و در عین حال این فیلم نمی کند و سعی به تظاهر به بیش از آن است. در یک تند 90 دقیقه آن را آتش سریع عمل بسته بندی شده جنگ تلنگر. آن را نمی ممکن است به افزایش سطح نخبگان, اما آن را کاملا جامد و یا به عنوان هنکس گفت: چندین بار به خدمه اش: "ثابت را به عنوان او می رود."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن