ریچموند زن کشف برادرزاده او cannibalizing مادر بزرگ, پلیس می گویند

یک ریچموند مرد را بازداشت گرفته شده در این هفته هنگامی که پلیس او را در بر داشت cannibalizing خود را 90 ساله م

توسط MORVARIDEASIA در 15 خرداد 1399

یک ریچموند مرد را بازداشت گرفته شده در این هفته هنگامی که پلیس او را در بر داشت cannibalizing خود را 90 ساله مادر بزرگ, مقامات گفت.

پلیس دریافت تماس 911 شنبه از زن پدر گفت که او در بر داشت او و مادرش "خونریزی در اتاق خانواده طبقه و برادرزاده او در اتاق تحت پوشش در خون" با توجه به ریچموند سخنگوی پلیس گروهبان. هارون Pomeroy.

وقتی ماموران وارد محل اقامت در 1200 بلوک از باشگاه دادگاه آنها یافت 37-سال-مرد "ماهیهای مادر بزرگ خود" و "فعالانه بیرون کشیدن گوشت او را با دست خود" Pomeroy گفت.

افسران دستور داد که مظنون شناسایی شده به عنوان Dwayne Wallick را متوقف کند اما او آنها را نادیده گرفته و ادامه داد: آنچه که او انجام شده بود Pomeroy گفت. مقامات مستقر تیزر اما پس از 5 دوم چرخه از تفنگ بی حس کردن فروکش Wallick شد "بسیار تهاجمی است."

تبلیغات

پس از یک مبارزه چهار ماموران مجبور شدند به لحاظ جسمی کشیدن Wallick خارج از محل اقامت زیرا او هنوز هم لگد زدن و مبارزه Pomeroy گفت.

Dwayne Wallick From Richmond Police

(ریچموند پلیس)

Wallick گرفته شده بود به یک بیمارستان برای درمان می شود نامشخص صدمات است که ربطی به نیروی فیزیکی استفاده می شود به او را به بازداشت Pomeroy گفت. او در روانپزشکی نگه دارید.

یاقوت Wallick, 90 بود در صحنه مرده. علت مرگ مشخص خواهد شد کنترا کوستا دفتر معاینات پزشکی است.

تبلیغات

از بعد از ظهر چهارشنبه, Dwayne Wallick شد و هنوز هم در بیمارستان و تا به حال نشده است به رزرو زندان Pomeroy گفت. مقامات مشغول به کار بودند با کنترا کوستا دفتر دادستان منطقه در پتانسیل اتهامات عنوان شده علیه.

یاقوت Wallick و دواین Wallick هر دو زندگی در ریچموند اقامت. Pomeroy گفت: Dwayne Wallick شده است مادر او را مراقب است و زندگی با او را برای یک زن و شوهر از سال است.

یاقوت Wallick دختر که با 911 تماس زندگی می کنند نه در خانه راه می رفت اما به صحنه هولناک زمانی که او نشان داد تا به انتخاب خود Pomeroy گفت.

به گفته او پدر روبی Wallick شد و هنوز هم بسیار عملکرد و انتظار می رود زندگی می کنند چندین سال. او تا به حال چشم انداز مسائل و استفاده از واکر به اطراف بود اما در "سلامت" Pomeroy گفت.

تبلیغات

Pomeroy گفت: صحنه جرم در میان اکثر وحشتناک او را دیده در حرفه خود.

"من آن را دیده ام" او گفت:. اما "در 26 سال از اجرای قانون من هرگز دیده می شود یک صحنه جرم از یک قربانی است که به شدت زخمی شدند."

انگیزه ناشناخته است اما محققان بر این باورند که مشکوک بود تحت یک نوع مصنوعی محرک Pomeroy گفت. مقامات در حال تعیین اینکه آیا Wallick تا به حال هر گونه مواد غیر قانونی در سیستم خود را.

Hehas هیچ سابقه کیفری قبلی و شناخته شده مسائل روان Pomeroy گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب