افزایش نفرت حوادث نسبت به آمریکایی های آسیایی تبار در طول coronavirus بحران از L. A. شهرستان کمیسیون می گوید

نفرت از جنایات و حوادث کارگردانی در آمریکایی که رسید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به لس آنجلس کمی

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

نفرت از جنایات و حوادث کارگردانی در آمریکایی که رسید در طول بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به لس آنجلس کمیسیون روابط انسانی که مدیر گفت که گروه های مدنی و ادارات پلیس را به میدان فرستاد بیش از 100 گزارش از نفرت حوادث به این بیماری همه گیر از فوریه تا آوریل است.

بسیاری از این حوادث بودند "اعمال نفرت انگیزه خصومت" است که نه به مقدار جرایم ناشی از نفرت شد اما کمتر نامطلوب کمیسیون مدیر رابین تما گفت: در یک شهر مجازی سالن.

او توضیح داد که چند گزارش حوادث: یک مرد spewed نژادی و misogynistic القاب در یک زن آمریکایی در راه رفتن سگ خود را. یکی از ساکنان یک مجتمع آپارتمانی فرض کنید یک مستاجر به حال قرارداد coronavirus سعی کنید که مستاجر بیرون کردند. یک تهدید بمب گذاری هدفمند "عمده آسیایی آمریکایی موسسه" که تما نیست شناسایی با نام.

در سراسر کشور اجرای قانون است و شناسایی جرایم ناشی از نفرت کارگردانی در آمریکایی های آسیایی تبار و اعتقاد به انگیزه این بیماری همه گیر. در نیویورک, دختران نوجوان مواجه 51 ساله آسیایی زن در اتوبوس هدف قرار دادن او بر سر با یک چتر و ساخت "ضد آسیایی, اظهارات" پلیس شهر گفت. سه 15 ساله بودند به اتهام جرایم ناشی از نفرت.

تبلیغات

در میدلند تگزاس یک جوان 19 ساله مرد چاقو یک آسیایی, پدر آمریکایی خود و کودکان سنین 2 و 6 در یک باشگاه سام اجرای قانون مقامات گفت. "متهم نشان داد که او با چاقو به خانواده چرا که او فکر خانواده بود و آلوده کردن مردم با coronavirus" ماموران اف بی آی نوشت: در یک گزارش اطلاعات منتشر شده به سازمان های اجرای قانون محلی و گزارش توسط ABC News.

در چهار ماه اول سال جاری اداره پلیس لس آنجلس به بررسی 10 جنایات نفرت سه نفر از آنها "COVID محور" دومینیک Choi, یک معاون رئیس پلیس لس آنجلس گفت: در طول مجازی سالن شهر. این بخش اشاره کرد چهار جرایم ناشی از نفرت در همان آخرین دوره سال است. چوی گفت: ساکنان شهر احتمالا رنج می برد بیشتر جرایم ناشی از نفرت نسبت به اعداد منعکس زیرا چنین برخوردهای اغلب گزارش نشده.

لس آنجلس Dist. Atty. جکی لاکی که نمایندگان پیگیر جنایت جنایات نفرت گفت: برخی از حوادث تما توصیف — آمریکایی های آسیایی تبار بودن در فریاد می زدند: توهین, heckled — نمی توان متهم به جنایات. اما اگر یک فرد است که از لحاظ جسمی مجروح و یا تهدید به تخریب اموال و یا اگر یک ساختمان اجتماعی مانند یک کلیسا آسیب دیده است کسانی که جنایت را تحت پیگرد قانونی قرار Lacey گفت. یک نفرت اتهام می توانید اضافه کردن سال به زندان, او گفت:, و در یک قتل, مورد, می تواند زندگی را در زندان است.

Lacey خواست هر کسی که تجربه یک جنایت نفرت یا نفرت انگیزه حادثه به گزارش آن.

تبلیغات

"حتی اگر شما نمی دانند ممکن است که مرتکب جرم و جنایت و حتی اگر شما نمی دانند ممکن است این هویت چه کسی می داند ؟" او گفت:. "آن حادثه ممکن است به ما کمک اثبات جرم در آینده است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن