Riverside County سرپرستان برای رای دادن در پایان coronavirus محدودیت

در آستانه بحث برانگیز رای Riverside County سرپرستان ساخته شده خود را در مورد جمعه که چرا شهرستان COVID-19 محدو

توسط MORVARIDEASIA در 16 اردیبهشت 1399

در آستانه بحث برانگیز رای Riverside County سرپرستان ساخته شده خود را در مورد جمعه که چرا شهرستان COVID-19 محدودیت ها باید برداشته شود.

ریورساید شهردار فرسوده Bailey and 2nd District استاد راهنما: کارن اشپیگل گفت که احتیاطی سفارشات را ساخته اند آن را ممکن است برای شهرستان شامل ویروس ها و جلوگیری از بیمارستان خروش بود که انتظار برای رخ می دهد در اواسط ماه آوریل است. اما در حال حاضر که این ویروس به ظاهر تحت کنترل آنها می خواهید به تمرکز بر روی بخش اقتصادی آینده است.

"معیارهای در کنار رودخانه شهرستان بهبود یافته است," اشپیگل گفت: در یک کنفرانس خبری. "که با توجه به اقدامات اضافی که این شهرستان در محل قرار داده و در اوایل. ما یکی از اولین بار است که شدت و گفت: ما در حال رفتن به مبارزه در این نبرد است. نتایج مثبت ممکن نبود اگر جامعه خود را انجام نمی بخشی و گام به گام است."

اشپیگل و 4 منطقه سرپرست V. مانوئل پرز خواهد شد قبل از هیئت مدیره سهشنبه توصیه می شود که همه از خود شهرستان بهداشت عمومی سفارشات یافت. به طور خاص سرپرستان درخواست برای لغو تعطیلی مدارس به پایان محدودیت در کوتاه مدت مسکن برای حذف محدودیت در زمین گلف استفاده و از بین بردن نیاز به پوشیدن پوشش صورت و تعامل اجتماعی فاصله.

تبلیغات

هفته گذشته بخش سلامت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر برداشته چند محدودیت های چنین به عنوان اجازه می دهد برای بازگشایی برخی از پارک ها و مسیرهای پیاده روی و تفریح مناطق از جمله زمین گلف و تنیس. اما قیصر نیز تمدید یک county health منظور نیاز ساکنان به سایش پوشش صورت و عمل اجتماعی فاصله از طریق ژوئن 19.

فردی شهرستانهای قدرت برای اعمال دستورات بهداشتی که بهترین کت و شلوار خود را در منطقه به عنوان طولانی به عنوان آنها نه سهل انگار بیشتر از این رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اقامت-در-خانه سفارش. کنار رودخانه شهرستان است که گزارش 4,354 موارد — دومین در دولت در حال اجرا برخی از دقیقترین بهداشت عمومی سفارشات در کالیفرنیا است.

"من می خواهم برای تشکر از ساکنان ما و شهرستان ما تیم که اقدامات به این بی سابقه ای همه گیر باید به ما کمک کرده تا به این نقطه" پرز گفت: در یک بیانیه نوشته شده است. "در حال حاضر ما باید همچنان به آماده شدن برای ما بهبود اقتصادی و مردم به کار می کنند."

هیئت ناظران رای گیری خواهد شد در سرپرستاران دستور کار مورد در جلسه خود در روز سه شنبه. رای نمی خواهد جایگزین Newsom اقامت-در-خانه سفارش با توجه به بروک فدریکو این شهرستان اطلاعات عمومی افسر.

تبلیغات

حرکت بر روی مرحله دوم

در کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه, بیلی گفت که او فکر می کند این شهرستان آماده است تا برای مرحله دوم از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom را در چهار مرحله طرحکه شامل باز کردن کم خطر محل های کار مانند خرده فروشی و تولید است. هفته گذشته Newsom گفت که دولت "هفته نه ماه" دور از معنی دار تغییرات در محدودیت های فعلی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

بیلی گفت: Inland Empire آماده است برای باز کردن سه بخش در مرحله دوم: خرده فروشی و تولید تفریح و دین است. او گفت که او می خواهد به مطمئن شوید که شهر او نشان دهنده و بقیه از شهرستان باید برنامه های دقیق برای زمانی که فرماندار آسانسور محدودیت.

"منطقه ما خواسته می شود در انگشتان ما و نه ما در پاشنه در مقابل بسته زمانی که فرماندار به ما چراغ سبز" بیلی گفت. "ما مشتاقانه در انتظار برای رفتن به آینده به راه اندازی مجدد Riverside منطقه ای اقتصاد است."

تبلیغات

بیلی دعوت کسب و کار محلی و رهبران مذهبی برای به اشتراک گذاشتن برنامه های نوشته شده با خیال راحت بازگشایی موسسات خود را. جان کالینز اجرایی پاستور در برداشت یاران مسیحی در کنار رودخانه گفت: برنامه ریزی برای برگزاری چندین درایو در خدمات کلیسا پارکینگ که می تواند جای نزدیک به 1000 خودرو تا زمانی که آنها می توانید نگه داخلی خدمات. این کلیسا یکی از چهار درایو-تا تست سایت در شهرستان که در آن ساکنان هر دو با و بدون علائم می تواند آزمایش می شود برای COVID-19.

Andrea تیلور صاحب یک Taylored بدن گفت که او می خواهم به استفاده از او در ورزشگاه خلیج درب به تقسیم تسهیلات به بخش اجازه می دهد تا بیشتر اجتماعی فاصله. او گفت: او را نیز نصب ایستگاه های ضد عفونی کننده دست و کنترل تعداد زیادی از مردم در داخل استودیو.

بیلی گفت: هدف از این کنفرانس خبری به "برقراری ارتباط مستقیم با ما در مورد ساکنان این شهرستان پیشرفت در COVID-19 و به ساخت اعتماد به نفس خود را در مورد آمادگی ما را به حرکت" به مرحله بعد از بازگشایی.

"ما غربی رودخانه رهبران منطقه ای می خواستم برای نشان دادن موفقیت در آن شهرستان ما توانسته است این ویروس به تاریخ و به دولت اجازه می دهد تا برای بیشتر سطح محلی کنترل" بیلی گفت: در یک ایمیل. "کسب و کار ما و ایمان مبتنی بر جوامع رفت و به طول های بزرگ به برنامه ریزی برای بازگشایی آنها می توان اعتماد به مسئول حرکت رو به جلو است."

تبلیغات

ردیابی COVID-19 در شهرستان ریورساید

از بعد از ظهر دوشنبه 181 ساکنان درگذشت از رمان coronavirus است که بیش از 20 گزارش شده قبلی در روز است.

نزدیک به 2000 نفر بهبود یافته اند از ویروس و مورد 56,300 افراد آزمایش شده اند به گفته مقامات بهداشتی.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب