خواننده راک صدمه دیده در کشنده اروادا دوچرخهسواری تیراندازی نوار

دنور نبود تنها مترو جامعه با یک کشنده فوران خشونت در این آخر هفته. اواخر شنبه, جولای 11, در اطراف همان زمان سو

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

دنور نبود تنها مترو جامعه با یک کشنده فوران خشونت در این آخر هفته. اواخر شنبه, جولای 11, در اطراف همان زمان سوم نوجوانان محلی در چهار روز شد, قتل, قربانی پس از دنور خانه, پارتی, مرد 43 ساله ویلیام هندرسون کشته شد و سه نفر دیگر صدمه دیده در خارج از جیک Roadhouse در 5980 شمالی Lamar خیابان در اروادا در طی چه پلیس مشخص به عنوان اختلاف بین موتور سیکلت گروه که فوران به تیراندازی.

در میان کسانی که مجروح شد Ryan McPherson, خواننده و آکوستیک گیتار کلاسیک-راک Nightwolf بود که بازی در سوراخ آبیاری آن شب.

McPherson نبود اما bandmates که در جمع آوری کمک در جیک شب گذشته 12 جولای می گویند که او دچار ضربه به سر است که نیاز به بهبودی طولانی.

در ژوئن 30, فرماندار Jared پلیس دستور داد بارها و کاباره ها در سراسر کلرادو به طور موقت در تلاش برای جلوگیری از COVID-19 سنبله از مرتب بودن تجربه فلوریدا و بسیاری از کشورهای دیگر. اما میله که در خدمت مواد غذایی به عنوان جیک Roadhouse می کند می تواند معاف از این حکم به عنوان طولانی به عنوان آنها به دنبال دستورالعمل های دقیق; آنها همچنین می توانند میزبان موسیقی زنده به عنوان طولانی به عنوان آنها رعایت سایر قوانین و پایین نگه داشتن ظرفیت است.

Jefferson County بهداشت عمومی سخنگوی اشلی سرور تایید می کند که جیک "مجاز به کار تا زمانی که آنها به دنبال رستوران ارشاد در دولت به بهداشت عمومی ،

او می افزاید: "ما نمی توانیم صحبت می کنند به حوادث رخ داده است که بیش از آخر هفته اما ما همیشه در مورد هر سناریو است که در آن مردم با هم جمع شده و قادر به حفظ شش پا فاصله."

در اینجا چگونه Nightwolf توصیف خود را در آن وب سایت:

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Nightwolf چهار قطعه از نوازندگان چاشنی که موسیقی بازی از این دوران به عنوان اگر آنها وجود دارد و...بودند!

Nightwolf با شور و شوق و صداقت برگزاری درست به موسیقی از 50 و 60 و 70 و 80!

ما مجموعه شامل موسیقی بیتلز, سنگ, kiss و Steppenwolf استیوی ری Vaughn, لاک پشت, رایگان, Procol حرم, جانی, پول نقد, Lynyrd Skynrd, سانتانا, کرم, شرکت بد Grand Funk راه آهن این که Delbert McClinton, Jimi Hendrix, Foghat ارزان, ترفند, الویس پریسلی جوان اراذل طلایی, گوشواره ZZ Top, جنگ, Bob Seger, Creedence Clearwater Revival, Everly Brothers, کاکتوس, سام و دیو جورج Thorogood ون موریسون فقط به نام چند.

از سال 1986 Nightwolf درگیر مخاطبان مشارکت تشویق می کند و همیشه می شود, جمعیت, رقص, و hollerin'! ما در حال نهایی, پارتی, رقص, باند, در کلرادو.

گروه در این لایحه شنبه شب هنگامی که آنچه محققان را به عنوان یک مبارزه بین اعضای Hells Angels و مغولان آغاز شده است که در جیک پارکینگ باعث ده ها تن از عکس که تماشاگران در ابتدا اشتباه برای آتش بازی.

اعضای اروادا اداره پلیس در پاسخ به تماس برای کمک در 10:22 بعد از ظهر و در یک Facebook پست مشترک روز بعد APD شناسایی هندرسون و تایید کرد که سه نفر دیگر همچنان در بیمارستان بستری است. در این مورد می افزاید: "جیک Roadhouse درگیر نیست مردم از Roadhouse در واقع تلاش برای کمک به یک قربانی. که خوب سامری مواجه است تهدید کننده زندگی صدمات. نوار/رستوران مراجعان به نام داد و سریع اطلاعات به پلیس بنابراین ما می تواند کمک به مجروح شدند."

خپله پس از آن, Nightwolf درامر جان Akai ارائه جزئیات بیشتر در مورد McPherson وضعیت در گروه Facebook آدرس. "اول از همه اگر چه آن را مانند نگاه آن شب گذشته و امدادگران هر چند, بنابراین بیش از حد رایان نمی شد در واقع شات" Akai نوشته است. "او زده شد و در پشت سر خود را و آن را ناشی از یک ضربه شدید سر و همچنین سایر صدمات ناشی از سقوط. او در بیمارستان بستری و در شرایط بسیار جدی اما پایدار به عنوان در حال حاضر. ما همه دعا برای او و به امید بهبودی کامل اما آن است که خیلی زود به می دانم که چگونه همه چیز را توسعه دهد."

Akai همچنین گفت که دیگر اعضای Nightwolf خواهد بود با پیوستن به "چند نوازنده دوستان" برای جمع آوری کمک آن شب در جیک با 100 درصد از درآمد حاصل اختصاص داده شده به کمک به تامین هزینه های درمانی برای مک فرسون و خانواده اش.

جمع آوری کمک در آنلاین خانه دوچرخهسواری پایین سایت که در آن کمک های مالی در ادامه به افزوده شدن همراه با نظرات از کسانی که می دانند و عشق McPherson. یک نفر نوشت: "Ryan دوست من است و من خیلی عصبانی در حال حاضر من می توانید ببینید ، من امیدوارم که این صندوق می یابد و شما در طرف دیگر از این اراجیف و شما را وادار به لذت بردن از بقیه عمر خود را." دیگری افزود: "شما را دوست می دارد و بهترین دارو است از همه است."

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی می توانید با مترو دنور Crime Stoppers در 720-913-7867.

این پست به روز شده است که شامل نظرات از یک سخنگوی Jefferson County بهداشت عمومی.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن