نقش گروه های افراطی در کالیفرنیا مستند اعتراضات بالا می برد آلارم

بعد از ظهر روز شنبه, کشیش جان DeBow تماشا با غرور و افتخار به عنوان دختر خود را به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله

توسط MORVARIDEASIA در 4 خرداد 1399

بعد از ظهر روز شنبه, کشیش جان DeBow تماشا با غرور و افتخار به عنوان دختر خود را به مبارزه طلبیده اجتماعی فاصله مقررات در وزارت امور خارجه کنگره آمریکا با دادن رایگان کوتاهی مو برای برخی از مردم از سراسر کالیفرنیا که جمع شده بودند دوباره در اعتراض به محدودیت های باقی مانده با هدف مهار گسترش coronavirus.

او غافل است که چند متری دور مشروط افتخار پسران, یک alt-حق سازمان در حال راه اندازی یک چادر متصل به مرحله. برخی از اعضای راه رفتن را از طریق جمعیت در استتار تاکتیکی جلیقه و علامت تجاری خود را سیاه و زرد Fred Perry polo shirts.

اما نپا رهبر مذهبی که گرفته شده به آنلاین موعظه و قصد دارد همچنان به افتخار دولت ممنوعیت فرد در خدمات کلیسا گفت: "unbothered با حضور خود هر چند آنها تلقی شده است یک گروه افراطی.

"شما همیشه می خواهید به برخی از رادیکال مردم در هر گروه آنچه" DeBow گفت. "اما از آنجا که شما باید چند crazies, شما لازم نیست که برای خلاص شدن از شر تمام بشکه سیب."

تبلیغات

John DeBow and wife Ruth watch daughter Sheri gives free haircuts at a Sacramento rally.

کشیش جان DeBow سمت چپ ساعت با همسرش, اموزش, به, دختر, Sheri می دهد رایگان کوتاهی مو در یک ضد مستند رالی در ساکرامنتو.

(آنیتا Chabria)

در کالیفرنیا و در سراسر کشور مستند تظاهرات کشیده اند یک دیگ ذوب از شرکت کنندگان از جمله فعالان صلح آمیز مانند DeBows و شبه نظامیان مانند Boogaloo پسران که credos است که برای جنگ های داخلی گفت: Brian لوین استاد عدالت کیفری و مدیر مرکز مطالعه نفرت و افراط گرایی در Cal State San Bernardino.

معلوم نیست چقدر بزرگ نقش گروه های افراطی در حال بازی در تظاهرات. تظاهرات کشیده اند مردم را با یک آرایه وسیعی از نگرانی ها از جمله کسانی که احساس می کنم این اشتباه برای اقامت در خانه دستور به پوشش نهادهای مذهبی و معتقدین که از ترس قوانین در حال از بین بردن اقتصاد است. در بسیاری از حوادث متعدد وجود داشته است نشانه حمایت از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از افرادی که در مخالفت با واکسن نیز در نظر گرفته شود.

آن را نامشخص تا چه حد گروه های افراطی در حال تلاش برای استخدام در حوادث. شنبه ساکرامنتو جمع آوری تخمین زده شده توسط پلیس شهرستان به عنوان بزرگترین و در عین حال با 2000 در حضور و غیاب شبیه یک خانواده کارناوال با آلی-gelato فروشنده و اجرای موسیقی پاشیده میان سیاسی سخنرانی کردند.

تبلیغات

هنوز لوین گفت که او در بر داشت معاشرت با گروه های نفرت با دیگران مربوط می شود.

A person playing President Trump at a rally in Sacramento.

یک فرد بازی جمهور تهمت می پیوندد "آزادی Fest" به میزبانی آزادی فرشتگان خارج کالیفرنیا بسته دولت کاپیتول.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

"مختلف مردم با اهداف مختلف اما زمانی که آنها جمع آوری آنها تاثیر هر یک از دیگر," او گفت: "ایجاد یک "ظرف پتری برای تئوری های توطئه و بد اطلاعات و همچنین پرخاشگری."

که معجونی, لوین گفت: می تواند باعث حوادث "استخدام سوراخ خرگوش" برای گروه هایی که در تلاش برای پیدا کردن تاخت و تاز با مخاطبان اصلی است.

تبلیغات

Devin Burghart یک محقق با سازمان های غیر انتفاعی موسسه آموزش و پژوهش حقوق بشر شده است نظارت بر بازگشایی گروه های آنلاین و می گوید که او می بیند افراط گرایی و تئوری های توطئه به دست آوردن کشش در هزاران نفر از اینترنت موارد که فنر در هفته های اخیر.

Sacramento police stand guard as a crowd gathers for Saturday’s rally.

ساکرامنتو پلیس ایستاده نگهبان به عنوان جمع آوری مردم برای روز شنبه تظاهرات کردند.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

"این گروه در حالی که در ابتدا تاسیس در اطراف بازگشایی هستند pivoting به یک بزرگتر و راست سیاسی پروژه" Burghart گفت.

او گفت: تعداد زیادی از مردم به پیوستن به این گروه و سرعت که با آنها رشد کرده بود "بی سابقه" در آمریکا جنبش های اجتماعی. در کالیفرنیا که بیش از 70 چنین Facebook گروه با حدود 300000 عضو و بیش از 2 میلیون شرکت کننده در سراسر کشور.

تبلیغات

ماریا Tchijov از حقوق زنان سازمان فرابنفش گفت: او معتقد بود حضور رسانه های اجتماعی بود "موتور" بر روی زمین عمل از جمله یک فشار رو به رشد سرپیچی از ماسک مورد نیاز — است که به عنوان یک فرهنگی flashpoint وابستگی سیاسی.

اشعه ماورای بنفش صحنه counterprotest هفته گذشته در میشیگان کنگره در لانسینگ, رانندگی یک بیلبورد کامیون در اطراف ساختمان با نشانه آن است که انتقاد Facebook برای چه شد و یک شکست برای تنظیم اطلاعات نادرست در گروه مرجع تخصصی در بازگشایی از جمله پست که تخفیف شدت coronavirus.

Facebook که بلافاصله پس از بازگشت از یک درخواست برای نظر است در هفته های اخیر حذف برخی از موارد.

Burghart گفت: او در حال حاضر دیده می شود یک تغییر در صحبت کردن امتیاز است که او فکر خواهد حرکت تمرکز برخی از گروه ها از مستندات به انتخابات آینده گفت: "بسیاری از کسانی که در حال حاضر آنلاین هم پول و تجربه در سازماندهی.

تبلیغات

"شما می توانید ببینید به ادامه رشد آن," او گفت: "حتی به عنوان فرماندار تصمیم گرفته است برای استراحت و برخی از محدودیت ها در سراسر کشور. تعداد کسانی که در ادامه به افزایش است."

Burghart گفت که در انجمن های آنلاین, او تا به حال دنبال احیای نزدیک به جریان اصلی فعال سیاسی گروه هایی مانند جنبش حزب چای همراه با شبه نظامیان و نظریه پردازان توطئه مانند QAnon و برخی از ضد واکسن فعالان.

تئوری های توطئه در مورد ویروس های شایع در بازگشایی انجمن ها و در تظاهرات. کسانی که به دست آورده اند کشش شامل این باور است که یک coronavirus واکسن را حمل یک ریزتراشه که به دولت اجازه می دهد برای پیگیری شهروندان و یا این که ویروس سیاسی است جعل مرتکب شده حزب دموکرات برای ترویج تقلب انتخابات با پست الکترونیکی-در برگه های رای.

در روز شنبه یک پسر جوان در انتظار در خط برای یک تراشیده یخ در این تجمع توضیح داد: به یک همکار معترض که این ویروس کشنده کمتر از آنفولانزا در حالی که چند پا دور یک گروه از مردان سعی در متقاعد کردن یک زن رهگذر که در کالیفرنیا روستایی شهرستانهای مورد نیاز برای جدا برای پایان دادن به بهره کشی از کارگران است. در نزدیکی یک نشانه در یک قطب آگهی یک رویداد آینده با جودی Mikovits این virologist برجسته در به طور گسترده ای افشا فیلم مستند در رمان coronavirus و معترضان دست تکان داد علائم هشدار دهنده از تهدیدات مطرح شده توسط شرکت مایکروسافت co-بیل گیتس بنیانگذار شرکت و کنترل اسلحه طرفداران.

تبلیغات

گسترش چنین انداز لوین گفت: در حال حاضر منجر به برخی از واکنش های شدید.

لوین با اشاره به مسلح معترضان در میشیگان و جاهای دیگر و بازداشت های اخیر از یک کلرادو می گوید برای داشتن یک بمب لوله. در فرزنو خاموش کردن معترضان به دنبال یک عضو شورای شهر, صفحه اصلی, که منجر به یک درگیری به پایان رسید که با بزه اتهامات عنوان شده علیه سیاستمدار.

لوین و Burghart گفت: آنها معتقد بودند وجود خواهد داشت بیشتر این حوادث. جنایات نفرت افزایش یافته و پس از همه گیر آغاز شد لوین گفت.

"شما ببینید این گونه های مختلف سیاسی به دست آوردن بخار و همچنین به دست آوردن پیروان جدید" Burghart گفت. "من نگران اعمال خشونت است."

تبلیغات

لوین گفت که به عنوان "اولیه شکایت" از اقامت در خانه سفارش پژمرده از نظر او انتظار می رود این گروه به رشد آنلاین و بر روی زمین و به تمرکز بر روی جدیدی به اشتراک گذاشته و نگرانی است. لوین گفت: بسیاری از گروه های به اشتراک گذاشته پشتیبانی قوی از مغلوب ساختن پیشی جستن و رئیس جمهور حمایت از مفهوم آزادی شخصی در میان همه گیر است و طنین انداز با آنها.

"مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور در مورد رهایی بخش های مختلف متحده" لوین گفت: "این زمانی است که ما این را دیدم واقعا خاموش و ما از دیدن چند ده ها تن به صدها نفر از این ملی."

Burghart گفت که اگر چه بسیاری از این تظاهرات به عنوان مردمی حرکات آنها تا به حال به سرعت است پیشی گیرد و توسط گروه بودجه و سازماندهی ادراک و انتقال از موضوع واحد از مستندات به گسترده تر سیاسی باعث می شود.

چندین نامزد برای وزارت امور خارجه و دفتر ملی صحبت کرد در ساکرامنتو رویداد در شنبه جذاب به رای دهندگان بالقوه برای محدود کردن آنچه آنها را به عنوان بیش از حد مداخله دولت.

تبلیغات

تیم تامپسون یک کشیش که فعال بوده است در خاموش کردن اعتراضات در هفته گذشته گفت: او همچنان ناراضی از وضعیت کنونی در کالیفرنیا حتی اگر Riverside County, که در آن کلیسا واقع شده بود لغو ترین قوانین است. خود کلیسا در حال برگزاری است در فرد خدمات.

Saturday’s crowd outside the state Capitol building.

شنبه جمعیت خارج از دولت کاپیتول ساختمان شامل معترضان مسالمت آمیز و همچنین گروه های افراطی اعضای.

(Gary Coronado / لس آنجلس تایمز)

"من را شگفت زده چگونه بسیاری از مردم خیلی سریع به اجازه دولت باید آنقدر اقتدار بر ما" تامپسون گفت. "من فکر می کنم ما همچنان به دیدن یک نفس بیش از حد دولت به طور خاص با کلیسای اما به طور کلی."

او معتقد است که خاموش کردن protestation "نباید در ارتباط با alt-راست; باید آن را در ارتباط با آزادی است."

تبلیغات

DeBow موافق است. هر چند او اشاره کرد که او در خطر ابتلا به کروناویروس با توجه به شرایط بهداشتی — او در حال حاضر در شیمی درمانی و توصیف خود را به عنوان اضافه وزن — او فکر می کند در حال خاموش شدن ناگهانی بی جا و ایجاد بیش از آسیب آنها جلوگیری می کند. او گفت که جامعه خود را به حال دیده می شود حداقل دو خودکشی که به اعتقاد او به ترتيب مربوط به محدودیت.

"من می توانم به شما بگویم این افراد که بسیاری از قلب او گفت:" قیافه در جمعیت است. "این اعتقاد راسخ داریم که درمان بدتر از بیماری است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن