در حال اجرا بر روی خالی ؟ رویدادهای خیریه با احتیاط در زمان COVID-19

آن را دقیقا خط پایان علی Riecke در ذهن داشت. 27 سال پیش بینی کرده بود چیزی بیشتر گرمسیری زمانی که او امضا کرد

توسط MORVARIDEASIA در 5 خرداد 1399

آن را دقیقا خط پایان علی Riecke در ذهن داشت.

27 سال پیش بینی کرده بود چیزی بیشتر گرمسیری زمانی که او امضا کرده تا برای شرکت در دومین "اجرا در سراسر هائیتی" بلند پروازانه هشت روز 200 مایل تور فقیر کارائیب ملت اسپانسر شده از طرف سازمان غیر انتفاعی کار می کنند.

به جای جشن با بیش از 30 نفر دیگر از سراسر شمال امریکا که مطرح شده در شمال $200,000 برای سفر به اجرا و برای اولین بار نگاه در کار ماموریت نهایی برای Riecke آمد به او نزدیک خانه او قطعا در غیر گرمسیری واشینگتن واشنگتن در مارس 13.

دوست پسر لعنتی هوا شاخ او به عنوان ضربه زدن به سیم خود را بیش از اجرا. سپس او پیوست Google Hangout بنابراین دیگر اعضای پرت و دور افتاده گروه می تواند به عضویت در این حزب پس از سفر به هائیتی نامیده می شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.

"این قطعا تلخ و شیرین" گفت: Rieke که تاکید کرد که هنوز "بسیار ویژه ای در راه خود را."

و شاید طبیعی است. وجود دارد دیگر عوارض برای سازمان های غیر انتفاعی و سازمان های خیریه فراتر از اقامت در خانه سفارشات و سفر مسائل. برای سازمان هایی که تکیه بر مشارکتی تفریح و سرگرمی, حوادث مانند "اجرا در سراسر هائیتی" و یا 5K خود را در محلی پارک نگرانی است دو برابر شده: چگونه می توانم با خیال راحت انجام این حوادث در عصر اجتماعی فاصله? و چگونه می توانم شما در مورد به دنبال پول برای یک علت هر علت زمانی که میلیون ها نفر از مردم به معنای واقعی کلمه در حال مرگ توسط هزاران نفر ؟

Riecke جمع آوری شده بیش از 4000 دلار در بهار امسال به کمک, کار, است که با تمرکز بر کمک به هائیتی خانواده های ظهور از فقر در راه سازگار با محیط زیست. که تلاش نیست که رفتن به دور در هر زمان به زودی بدون در نظر گرفتن ویروس یا ویروس. آن چیزی است Riecke یک هوش کسب و کار توسعه در یک اتحادیه اعتباری محلی سعی در نگه داشتن در ذهن به عنوان او را از طریق رفت و مسلما ناراحت کننده وظیفه درخواست کمک.

"این سخت تر برای کسانی که مردم را به, بدیهی است, اما آن را نیز احساس می کند سخت تر بپرسید," او گفت:.

کمک های خیریه توسط افراد غوطه ور در سال های اخیر حتی در رونق اقتصاد در بخشی به تغییر در قوانین مالیاتی است. در حالی که بسته محرک کنگره تصویب در مارس ایجاد 300 دلار فرار مالیاتی برای خیریه دادن, غیر انتفاعی از تمام اندازه ها پیش بینی یک ضربه در همان زمان نیاز به کمک در حال تبدیل شدن بیشتر از همیشه است.

"من در حفظ و تفکر 'راکی' که در آن او طول می کشد بازدید و نگه می دارد در حال حرکت رو به جلو گفت:" جیمز کین یک مدیر ارشد توسعه جامعه برای انجمن سرطان آمریکا شمال شرقی منطقه است. "چند روز آن را برای رفتن به یک گام به جلو و دو گام به عقب (اما) در پایان روز کار ما تبدیل نشده کمتر مهم است. ماموریت ما متوقف نشده چرا که سرطان را متوقف کرده است."

در پاسخ به همه گیر جامعه سرطان آمریکا تاسیس اولین "دریاچه ها به خلیج 5K." مجازی اجرا رله آغاز شده است که در اطراف دریاچه انگشت در نیویورک در تاریخ 11 مه و بسته بندی در خلیج چساپیک در مریلند در مه 31. دوندگان که با پرداخت 20 دلار هزینه ثبت نام را تشویق به گرفتن عکس در طول های مربوطه خود را و به اشتراک گذاری آن را در رسانه های اجتماعی به عنوان یک راه برای تکرار در برخی از راه های کوچک که عرق بی رفاقت واقعی مسابقه جاده. درآمد حاصل خواهد شد کمک به جامعه COVID-19 پاسخ صندوق است که با تمرکز بر هزینه های عملیاتی مانند نگه داشتن یک 24/7 سرطان کمک خط فعال است.

کین است heartened با پاسخ اولیه بلکه با احتیاط از مسیر پر از دست انداز پیش رو است.

"چگونه می توانم به شما در حفظ و مردم با انگیزه زمانی که آنها در حال تعجب چه اتفاقی خواهد افتاد با کار خود خانواده خود را?" او گفت:.

کار برای اعمال و دریافت فدرال کمک از چک حفاظت از برنامه به طوری کارکنان آن نه می تواند آن را نگه دارید در حالی که از ترس COVID-19 سنبله در هائیتی بیش از تابستان است. سوزان جی کومن بنیاد — که گاهی ده ها میلیون نفر سالانه برای مبارزه با سرطان از طریق حوادث مانند 3 روز پیاده روی و مسابقات مختلف برای درمان در سراسر کشور است و با توجه به در نظر گرفتن برخی از آن 60 وابسته "در خانه" در تلاش برای کاهش هزینه ها.

"وجود درد درگیر وجود دارد, از دست دادن شغل" بنیاد رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت پائولا اشنایدر گفت. "اما ما باید برای قرار دادن کومن برای اولین بار."

اشنایدر توضیح داده شده 3-روز واقعه به عنوان "قلب و روح" از این سازمان و آن لغو شده است در این سال یک ضربه بزرگ به نظیر به نظیر جمع آوری کمک های مالی. اشنایدر گفت که او مطمئن است که به دلیل اغلب رابطه شخصی بین شرکت کنندگان و سرطان پستان — آنها بازماندگان و یا مراقبان و یا اعضای خانواده — حمایت باز خواهد گشت.

هنوز حتی به عنوان بخشی از ملت باز دوباره تا او مطمئن نیستید که آیا 30 بهار رویدادهای مالی است که تحت فشار قرار گرفتند که این سقوط را در واقع می گیرد.

"چه کسی می داند چه اتفاقی خواهد افتاد 120 روز از در حال حاضر ؟" او گفت:.

Riecke برنامه وجود داشته باشد هر زمان که کار را برمی گرداند به هائیتی. اگر آن را در سال آینده خوب است. اگر آن را نمی او قصد دارد برای جلب توجه به ماموریت سازمان در هر چه کوچک راه او می تواند.

در حالی که او را نمی توانید به صرف هشت روز در این جزیره ملاقات با خانواده ها کار کمک به او را دریافت کنید برای اجرای 20 از 200 مایل با سگ ریس. او را به آغوش دوست پسر او را در پایان. او هنوز هم مطرح شده پول برای چیزی است که به معنی یک معامله بزرگ است.

شاید وجود یک استعاره در آن وجود دارد بین آموزش مورد نیاز برای تکمیل "اجرا در سراسر هائیتی" — و یا هر مسابقه ای که برای ماده — و آنچه در این کشور در حال حاضر در حال رفتن را از طریق.

"ما برای اجرای مسافت های طولانی چون ما خوب بودن در ناراحت کننده برای مدتی" Riecke گفت. "ناراحت بودن خوب است. این است که چگونه شما از طریق شکستن موانع است. ... هر چیزی من می توانم, من قصد دارم برای ادامه به انجام است."

___

بیشتر AP ورزشی: https://apnews.com/apf-sports و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن