Ryan Moore, آدم Schenk به اشتراک گذاری سرب در تاهو کوه

تراکی کالیفرنیا. (AP) — Ryan Moore فر در 20-پا زدن توپ مرغک روی par-4 18th برای یک سهم از سرب با آدم Schenk رو

توسط MORVARIDEASIA در 10 مرداد 1399

تراکی کالیفرنیا. (AP) — Ryan Moore فر در 20-پا زدن توپ مرغک روی par-4 18th برای یک سهم از سرب با آدم Schenk روز پنج شنبه در PGA Tour Barracuda قهرمانی در تاهو کوه ،

مور و Schenk تا به حال 14-نقطه دور زیر اصلاح Stableford سیستم به ثمر رساند. هر یک از آنها تا به حال هفت birdies در bogey-رایگان دور در ارتفاع بالا در گرینوود دوره اول-زمان برگزاری پس از 21 سال در سراسر مرز در نوادا در مونترو گلف و باشگاه کشور.

"این سخت بود" مور گفت. "وزش نوع بالا و پایین وجود دارد. بنابراین از راه دور کنترل همه چیز بود و ما واقعا یک کار خوب بدانند در اوایل هفته چه نوع سهام باشگاه می رویم تا اینجا ما به انجام یک کار بزرگ در تمام طول روز امروز فقط گرفتن آن را حق در اطراف پین بالا و کنترل ما فاصله واقعا خوب است که واقعا مهم است در یک زمین گلف شبیه به این."

بازیکنان دریافت 8 امتیاز برای albatross 5 برای عقاب 2 برای مرغک صفر برای پر minus-1 به صورت دیو و منفی-3 به صورت دو دیو یا بدتر.

رابرت Streb, سایپا قدرت و پاتریک راجرز بسته بود برای سوم با 11 امتیاز. J. J. Spaun شد نقطه دیگر با کامرون پرسی براندن Grace, Peter Uihlein, ماوریک McNealy کوین Tway و امیلیانو گریلو.

مور پنج حرفه ای PGA Tour پیروزی. گم شده و پس از کاهش در سه رویداد زیر coronavirus استراحت 37 ساله سابق UNLV بازیکن گره خورده است برای 40th دو هفته پیش در یادبود در اوهایو و برای 12 هفته گذشته در مینه سوتا است.

"من فکر می کردم بیشتر آماده بیرون آمدن از قرنطینه شاید از من بود" مور گفت. "من آمد و نوع احساس کمی ناراحت کننده و فقط احساس نمی خواهم خودم را برای چند هفته اول پس از من از نوع honed در بر آنچه من احساس می کنم نیاز به انجام و تنها شده ای است که برای چند هفته گذشته است."

Schenk است winless در تور PGA. 28 ساله سابق پوردو بازیکن birdied پنج نفر از نهایی هفت سوراخ روی خود باز نه parred بعدی هفت و بسته با birdies در Nos. 8 و 9.

"تا به حال یک زن و شوهر خوب و پر صرفه جویی که همیشه باعث می شود آن را آسان تر برای اضافه کردن این نقاط" Schenk گفت. "شما در حال رفتن به عقب در همه. آمار آمار یک زن و شوهر قاچ نزدیک و بسیار زیبا نگه داشته و آن را از مشکل. وجود دارد برخی از اتاق به درایو توپ گلف, اما اگر شما آن درایو را بطور قابل توجهی خاموش fairway شما می توانید پیدا کردن برخی از مشکلات."

او دوست دارد به محل جدید.

"من آخرین گلف و من مثل این یکی کمی بهتر به نظر شخصی" Schenk گفت.

برنده خواهد شد کسب یک نقطه در PGA قهرمانی در هفته آینده اگر نه در حال حاضر واجد شرایط. بالا دو از 10 بالا نیست و در حال حاضر واجد شرایط دریافت نقاط در ایالات متحده در ماه سپتامبر در بالدار ،

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب