جام رایدر به تعویق افتاد تا سال آینده در سوت زدن تنگه

جام رایدر به تعویق افتاد تا سال 2021 در ویسکانسین به دلیل COVID-19 همه گیر است که افزایش بیش از حد و عدم اطمین

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

جام رایدر به تعویق افتاد تا سال 2021 در ویسکانسین به دلیل COVID-19 همه گیر است که افزایش بیش از حد و عدم اطمینان که آیا بلندترین رویداد در گلف می تواند قبل از بازی تماشاگران.

اعلام روز شنبه اجتناب ناپذیر بود و شده بود در این هفته به عنوان PGA آمریکا, اروپا تور و تور PGA سعی در تنظیم با بسیاری از قطعات در حال حرکت.

جام رایدر برنامه ریزی شده برای سپتامبر. 25-27 در سوت زدن تنگه و به دلیل پیکربندی مجدد گلف برنامه در آورده با این بیماری همه گیر است که می توانست یک هفته پس از ایالات متحده باز است.

در حال حاضر, جام رایدر حرکت خواهد کرد به سپتامبر. 24-26 در 2021. این دومین بار در دو دهه گذشته جام رایدر به تعویق افتاد. آن را منتقل کردن این عدد در سال 2001 به دلیل سپتامبر. تروریستی 11.

"بر خلاف دیگر رویدادهای ورزشی مهم است که در بازی های موجود در استادیوم, ما تا به حال به تصمیم گیری در حال حاضر در مورد تاسیسات ساختمان به میزبانی 2020 جام رایدر در سوت زدن تنگه" PGA آمریکا مدیر عامل شرکت ست واو گفت. "روشن شد که از امروز پزشکی ما کارشناسان و مقامات دولتی در ویسکانسین نمی تواند ما را یقین است که انجام یک رویداد مسئولانه با هزاران نفر از تماشاگران در سپتامبر امکان پذیر خواهد بود. با توجه به این که عدم قطعیت ما می دانستیم تغییر زمان مناسب بود تماس بگیرید.

"تماشاگران که پشتیبانی از هر دو ایالات متحده و اروپا به طرف آنچه را جام رایدر چنین منحصر به فرد و قانع کننده رویداد و بدون آنها نمی شد یک گزینه واقع بینانه."

PGA Tour درگیر شد چرا که رئیس جمهور در جام حذفی — مسابقات هر سال بین آمریکایی ها و یک تیم بین المللی از همه جا اما اروپا — برنامه ریزی شده بود برای 2021 در بلدرچین توخالی باشگاه در کارولینای شمالی.

در حالی که رئیس جمهور در جام حذفی ندارد سطح از سنت و یا رقابت به عنوان نزدیک به قرن جام رایدر آن شرکت sellout برای PGA Tour. کهکشان های مختلف فروشنده قرارداد ارقام به هزینه برای PGA Tour در یک سال که در آن در حال حاضر میلیون ها صرف کمک به حمایت از بسیاری از مسابقات که لغو شد با خاموش کردن.

جام رایدر اصلی مالی تاسیسات برای تور اروپایی و در حال حاضر آن را باید صبر کنید تا 2023 برای مسابقات در ایتالیا.

فرانکو Chimenti رئیس ایتالیایی فدراسیون گلف به اسوشیتد پرس گفت که این تعویق به رم بیشتر زمان برای آماده سازی مارکو سیمون گلف و باشگاه کشور.

"ما شده اند آماده (تا سال 2022) و در حال حاضر ما آماده شود توسط 2023," Chimenti گفت. "ما در مورد افتتاح این دوره است. ما اصلا مشکل دارند."

عقب هل دادن جام رایدر آن را در همان سال به عنوان Solheim جام برای بار دوم. این Solheim جام در اینورنس باشگاه در تولیدو اوهایو و برنامه ریزی شده است را به پایان برساند در روز کارگر.

زمانی که جام رایدر به تعویق افتاد به دلیل سپتامبر. 11 حملات تروریستی که به معنای Solheim جام در مینه سوتا و جام رایدر در انگلستان شد و در هفته متوالی در سال 2002.

LPGA کمیسر مایک Whan گفت: ممکن است که او نمی خواهد ناراحت جام رایدر رفتن به 2021 به عنوان طولانی به عنوان آن را نمی گذارد Solheim خرما.

"من فکر می کنم در این نقطه Solheim به اندازه کافی قوی است برای زنده ماندن این که آیا آن یک یا دو هفته قبل یا بعد از جام رایدر," Whan گفت: در آن زمان.

جام رایدر می شود و دومین رویداد بزرگ به ترک گلف تقویم این سال با توجه به همه گیر. انگلیسی ها باز بود لغو خواهد شد و بازگشت به سلطنتی سنت جورج در سال 2021. دیگر رشته شده اند بخواهند صفحاتی دوباره مرتب با PGA قهرمانی Aug. 6-9 در هاردینگ پارک در سان فرانسیسکو با تماشاگران است.

ایالات متحده باز است در حال حاضر مجموعه ای برای سپتامبر. 17-20 در بالدار با کارشناسی ارشد در Nov. 12-15. آن مشخص نشده اگر تماشاگران اجازه خواهد داشت.

___

AP ورزشی نویسنده اندرو Dampf در رم کمک به این گزارش.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب