پادشاه عربستان سعودی سلمان بستری در بیمارستان برای آزمایش

دبی, امارات متحده عربی (AP) — پادشاه عربستان سعودی سلمان پذیرفته شده است به یک بیمارستان در پایتخت ریاض برای آ

توسط MORVARIDEASIA در 30 تیر 1399

دبی, امارات متحده عربی (AP) — پادشاه عربستان سعودی سلمان پذیرفته شده است به یک بیمارستان در پایتخت ریاض برای آزمایش های پزشکی به دلیل التهاب کیسه صفرا, پادشاهی سلطنتی دادگاه گفت: روز شنبه در بیانیه ای انجام شده توسط رسمی در حمله عربستان.

این بیانیه گفت که 84 سال از پادشاه است که در حال آزمایش در بیمارستان تخصصی ملک فیصل. این بیانیه کوتاه نمی ارائه اطلاعات بیشتر است.

پادشاه اردن بوده است ژانویه 2015. او در نظر گرفته شده است آخرین پادشاه عربستان از نسل او از برادران که امروز قدرت پس از مرگ خود را پدر و بنیانگذار عربستان سعودی, شاه عبدالعزیز.

شاه سلمان به قدرت خود 34 ساله پسر ولیعهد و محمد بن سلمان به عنوان جانشین او. ولیعهد را قاطعانه و جسورانه سبک رهبری و همچنین تحکیم قدرت و sidelining از رقبای بالقوه است مورد بحث بوده است.

با حمایت از پدرش شاهزاده محمد در تبدیل پادشاهی در سال های اخیر, باز کردن آن را به گردشگران و فرسایش دهه خبرگزاری محدودیت در سرگرمی و حقوق زنان به عنوان او تلاش می کند برای تنوع بخشیدن به اقتصاد عربستان دور از اتکا به صادرات نفت. شاهزاده نیز بازداشت ده ها تن از فعالان و منتقدان و نظارت یک جنگ ویرانگر در یمن و گرد بالای اعضای خانواده سلطنتی در تلاش خود را برای قدرت.

این پادشاه عربستان شده است دیده نمی شود در ماه های اخیر با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل ها و نگرانی از گسترش این کروناویروس در داخل پادشاهی که یکی از بزرگترین شیوع بیماری در خاورمیانه است. او نشان داده شده است اما در رسانه دولتی تصاویر حضور در جلسات مجازی با کابینه اش برگزار شد و تماس با رهبران جهان.

پادشاه اردن که مسئول نظارت بر اسلام مقدس ترین سایت در مکه و مدینه بود ولیعهد تحت ملک عبدالله و خدمت به عنوان وزیر دفاع. برای بیش از 50 سال قبل که او فرماندار ریاض نظارت بر تکامل آن از یک نازا شهرستان به یک پرتکاپو سرمایه است.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.



tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب