مدرسه کلاس های درس در اکثر California counties باز نمی شود و با توجه به کروناویروس افزایش

اکثر کالیفرنیا عمومی دانشگاه مدرسه نمی خواهد بازگشایی زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود و تحت قوانین ایالتی اعلا

توسط MORVARIDEASIA در 27 تیر 1399

اکثر کالیفرنیا عمومی دانشگاه مدرسه نمی خواهد بازگشایی زمانی که سال تحصیلی آغاز می شود و تحت قوانین ایالتی اعلام می شود جمعه توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom تغییر در عوض به سمت تمام وقت و آموزش از راه دور در پاسخ به تابستان افزایش coronavirus موارد است.

آموزش مقامات در جریان این طرح گفت که مدارس بسته باقی خواهد ماند در 32 استان ها در دولت COVID-19 مانیتورینگ لیست دستور تایید توسط Newsom دولت در مدت کوتاهی قبل از فرماندار برنامه ریزی شده بود را اعلام. عمومی شرایط بهداشتی در این شهرستان منجر مقامات دولتی هفته گذشته نیاز به انواع امکانات به از جمله سالن های ورزشی و مراکز خرید و مو و ناخن سالن و مکان عبادت است. شهرستانهای خانه را به 35.5 میلیون کالیفرنیا.

در مدارس است که می تواند باز مقامات دولتی نیاز به همه کارکنان و دانش آموزان در کلاس 3-12 به پوشیدن ماسک. دانش آموزان جوان را تشویق به پوشیدن ماسک و مسئولین مدرسه گفت: آنها گفته شده است که آنها می توانید از دانش آموزان بخواهید که به مایل و یا قادر به تطابق را به سوئیچ از راه دور یادگیری است.

دستورات جدید نمایندگی وزارت امور خارجه دولت بیشتر گسترده تلاش برای هدایت عملیات بیش از 10,500 مدارس سراسر کالیفرنیا در طول بیماری همه گیر. اما برای به عنوان بسیاری از یک چهارم از دولت 6 میلیون دانش آموزان قیمومیت تنها تقویت برنامه های در حال حاضر اعلام شده توسط مقامات محلی است.

تبلیغات

روز دوشنبه رهبران لس آنجلس Unified School District و سن دیگو Unified School District اعلام کرد فاصله یادگیری برای همه دانش آموزان از بازگشت برای سال آینده. بزرگ دیگر مناطق در جنوب کالیفرنیا منطقه خلیج سان فرانسیسکو و ساکرامنتو نیز به طور داوطلبانه مورد توافق به چشم پوشیدن از یادگیری در کلاس درس با توجه به زمان شرایط بهداشتی.

در حالی که اثر عملی از Newsom دولت جدید دستور ساده است برخی از سیاست جزئیات پیچیده هستند. مدارس در این شهرستان تحت نظارت برای coronavirus گسترش نمی خواهد بود قادر به بازگشایی تا کسانی که در شهرستانهای ببینید حداقل 14 روز متوالی کاهش coronavirus موارد و در نتیجه حذف از دولت دیده بان لیست, مقامات گفت.

در آستانه بسته شدن اضافی مدارس وابسته است تست برای COVID-19. اگر یک معلم یا دانش آموز در یک کلاس درس آزمون های مثبت دولت را نشان می دهد که کلاس ارسال می شود به خانه خود شده است. اگر چندگانه در کلاس های درس تعطیل هستند دولت را به دستور مقامات مدرسه برای کار با محلی بهداشت عمومی سازمان و در نظر گرفتن بسته شدن محوطه دانشگاه. مدارس خواسته خواهد شد که به همه دانشگاه ها اگر 25 درصد از مکان های خود را به حال به اندازه کافی coronavirus موارد نیاز به خاموش کردن.

برخی از آموزش و پرورش رهبران در جریان طرح سوال آن است که آیا واقع بینانه برای تحمیل قوانین است که بستگی به آزمایش هنگامی که بسیاری از جوامع در حال حاضر مواجه با کمبود کیت های آزمایش.

تبلیغات

Newsom تصمیم به اعمال سخت ایالت استاندارد چهار روز پس از او پیشنهاد کرد دولت در حال حاضر ارائه شده کافی راهنمایی برای مدارس — یک موضع حتی برخی از متحدان دیرین خود را پیشنهاد خواهد قرار داده, دانش آموزان, معلمان و کارکنان مدرسه در معرض خطر در حالی که ترک پدر و مادر و خانواده مطمئن نیستید از آنچه اتفاق می افتد و هنگامی که.

هفته گذشته قدرتمند معلمان کالیفرنیا Assn. نوشت Newsom می گویند که بسیاری از مدارس نمی تواند با خیال راحت بازگشایی در شرایط فعلی از جمله عدم کافی coronavirus تست و تجهیزات حفاظت شخصی.

جوامع کم درآمد بسیاری از نامتناسب متشکل سیاه پوست و لاتین در دانش آموزان هنوز هم در مواجهه با چالش های عمده ای با آموزش از راه دور است که دولت های محلی و مقامات آموزش و پرورش نیاز به آدرس, جامعه طرفداران گفت.

"همه چیز سخت تر از آنها بودند مارس 16 برای جوامع ما...با این حال تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر و افزایش گسترش گفت:" ماریا برنس, مدیر اجرایی, East L. A. سازماندهی جامعه غیر انتفاعی InnerCity مبارزه و L. A. یکپارچه پدر و مادر است.

تبلیغات

"ما در حال صحبت کردن در مورد ضروری است, خط مقدم کارگران است که نگه داشتن اقتصاد ما رفتن و این است که فرزندان خود را, و ما در حال انجام چنین قبر بی عدالتی به آنها," او گفت: با توجه به وجود هنوز هم دانش آموزان بدون دسترسی به دستگاه های قابل اعتماد خدمات اینترنت و یا یک فضای آرام برای مطالعه است.

دانش آموزان معلول نیز با چالش رو به رو با آموزش از راه دور گفت: Elmer Roldan مدیر اجرایی غیر انتفاعی جوامع در مدارس لس آنجلس است که فراهم می کند پشتیبانی و مدیریت پرونده برای حدود 1000 L. A. خانواده. مدارس نیاز به تعامل به ارائه خدمات برای دانش آموزان با نیازهای ویژه از طریق آموزش از راه دور و باید آدرس های موجود نیازهای خانواده هایی که در یک نقطه ضعف با در خانه و مدرسه مانند کسانی که با پدر و مادر که زبان مختلف صحبت می کنند.

"چه ما به آدرس مسائل مربوط به اتصال? این که آیا آن دانش آموزان با داشتن یک دستگاه و یا داشتن اینترنت است که با این نسخهها کار و یا داشتن فضایی که در آن آنها می توانند انجام مشق شب ؟ و پس از آن چه اتفاقی می افتد زمانی که یک دانش آموز نیاز به حمایت است که پدر و مادر قادر به ارائه دلیل یک پدر و مادر ممکن است نیاز به کار و یا پدر و مادر ممکن است قادر به درک این درس که دانش آموزان در حال یادگیری است؟" Roldan گفت.

آیا مدارس قادر به پوشش کامل هزینه های گسترش آموزش از راه دور — خیلی از آن مربوط به تکنولوژی مورد نیاز برای دانش آموزان با محدود و یا بدون دسترسی به رایانه و خدمات پهن باند — همچنان نامشخص است. بودجه دولت امضا شده توسط Newsom ماه گذشته مرتکب 5.3 میلیارد دلار برای مدرسه نیاز مرتبط با این بیماری همه گیر بسیاری از که از فدرال بسته امداد تصویب در بهار. بیش از نیمی از این پول خواهد شد اختصاص داده شده به مدارس بر اساس تعداد کودکانی که زبان انگلیسی زبان آموزان و یا از خانواده های کم درآمد.

تبلیغات

حتی پس از K-12 مدرسه را پیدا خواهد کرد منابع خود را کشیده در سال آینده است. بودجه دولت اسپرد پرداخت برخی از 13 میلیارد دلار در بودجه مدارس تعهدات تحت پوشش در کوتاه مدت محلی ذخایر نقدی و یا از طریق مدارس قرض گرفتن پول است. منطقه نیز نگران زبان tucked به بودجه نهایی که به نظر می رسد نیاز به برخی از سطح از فرد تحصیل هر چند قانونگذاران بعد اصرار داشت که نمی خواهد جلوگیری از بهداشت عمومی مورد نیاز به طور کامل از بسته شدن دانشگاه ها.

قبل از روز جمعه اعلام کرد سال تحصیلی جدید به نظر می رسید شروع بسیار به عنوان یکی از آخرین تا به حال به پایان رسید — با مقامات محلی تصمیم گیری خود را در خود جدول زمانی در مورد چگونه برای پاسخ به coronavirus بحران است. با وجود تماس برای ایالت اقدام Newsom دولت و مقامات آموزش و پرورش اجتناب پتو سیاست زماني به مدارس به عنوان ویروس گسترش در سراسر کشور در اوایل بهار.

فرماندار که چهار کودک را انتخاب کرد به جای رویکرد موضوع به عنوان یک پدر و مادر گفتن خبرنگاران در اواسط ماه مارس که او دختر خود گفت که که مدارس احتمالا بازگشایی در زمان — فریم از این نظر به عنوان یک واقعیت را بررسی کنید نه یک بخشنامه از دفتر خود را.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب