جستجو کمیته بازگشایی شکار برای دنور کلانتر

پس از مصاحبه فینالیست برای دنور کلانتر کار شده است که باز پس از پاتریک Firman استعفا داد, آخرین سقوط یک شهر جس

توسط MORVARIDEASIA در 27 اردیبهشت 1399

پس از مصاحبه فینالیست برای دنور کلانتر کار شده است که باز پس از پاتریک Firman استعفا داد, آخرین سقوط یک شهر جستجو کمیته تصمیم گرفت در مارس 15 تا بازگشایی روند درخواست.

تصمیم به اجازه می دهد برنامه های جدید ساخته شده بود به طوری که اعضای کمیته می تواند اطمینان حاصل شود که "آنها یک گروه متنوع از افراد واجد شرایط به جلو به شهردار برای او در نظر گرفت" با توجه به Kelli کریستنسن یک سخنگوی دنور وزارت امنیت عمومی که در خانه دنور کلانتر بخش.

کریستنسن قبلا گفت که شهردار مایکل Hancock احتمال انتخاب جدید دائمی کلانتر که مسئول مدیریت شهر زندان و دادگاه امنیت در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن است. اما زمانی که ممکن است در حال حاضر کشش گذشته که تاریخ. "با توجه به کلانتر انتخاب کمیته تصمیم به دوباره ارسال موقعیت ما یک جدول زمانی جدید فقط رتبهدهی نشده است" کریستنسن اذعان دارد.

این کمیته در نظر گرفته شده داوطلبان از داخل کلانتر بخش و همچنین اجرای قانون حرفه ای از سراسر کلرادو و در کشورهای دیگر.

اصلی معاون کلانتر اتحادیه در دنور تایید کرده است, الیاس Diggins بالا رتبه بندی کلانتر رسمی و گذشته اقدام کلانتر به دائمی تبدیل کلانتر. "ما اعتقاد داریم او دارای بیشترین تجربه را از هر کسی که در سازمان ما برای اجرای این بخش می گوید:" رئيس جمهور اتحادیه مایک جکسون.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در حالی که Diggins شناخته شده است نهاد هویت از دیگر نامزدهای ناشناخته باقی می ماند و مسئولان شهرستان می خواهم به نگه داشتن متقاضی لیست محرمانه است. در واقع اعضای این جستجو کمیته شده اند کم حرف در مورد کل روند انتخاب با بسیاری از پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر.

یک نفر که قطعا نمی خواهد در حال اجرا است Fran گومز فعلی اقدام کلانتر که کناره گیری او درخواست کرد و گفت که او ترجیح داده به ترک نقش باز به کسی که بهتر می داند کسب و کار "sheriffing." اگر چه گومز, تا به حال حرفه ای طولانی در اجرای قانون مهمترین کار او شده است به عنوان یک افسر پلیس و یک فرمانده.

اما اگر چه او گرفته و خودش را از در حال اجرا برای کلانتر شغل گومز امیدوار به ماندن در با گروه — شاید در یک undersheriff موقعیت که Hancock دولت با توجه به ایجاد.

"این امکان وجود دارد," او اذعان دارد "اما کلانتر جدید را برای ایجاد یک undersheriff موقعیت — اگر آنها حتی می خواهید undersheriff — و پس از آن را به انتخاب من برای پر کردن آن موقعیت است. من مطمئن هستم که هر کدام از کسانی که همه چیز اتفاق خواهد افتاد. این بستگی دارد که انتخاب شده است به عنوان کلانتر."

اما آیا او را انتخاب کرده اند یا نه گومز می گوید: او را تأیید مفهوم undersheriff. "من فکر می کنم آن را یک ایده عالی است. دنور اداره پلیس و آتش نشانی دنور بخش هر دو معاون رئیس موقعیت — همان به عنوان یک undersheriff برای یک کلانتر — و من قطعا می میرم که موقعیت در طول زمان به عنوان موقت کلانتر," او می گوید.

دنور نداشته دائمی کلانتر از اکتبر 2019 زمانی که Firman پایین پا. زمانی که Firman در زمان کار در سال 2015 Hancock دولت او را مورد ستایش قرار داد به عنوان یک اصلاح طلب که رفع مشکلات در این شهر زندان که تا به حال منجر به هزینه طرح دعوی در دادگاه در شهرک ولی پرونده های حقوقی در ادامه به شمع تا در طول تصدی خود. او در حال حاضر یکی دیگر از شش رقم با شهرستان.

دنور نیز در حال حاضر عامل موقت با سر در وزارت امنیت عمومی و اداره آتش نشانی دنور; موقعیت های بالا از هر دو خالی در اوایل این سال است.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب