خود اعلام کرد خون آشام مظنون به قتل همکار زندانی در زندان دوش

مقامات در حال تحقیق در مورد این که آیا یک قاتل به اعدام محکوم شده که ادعا می شود یک خون آشام باستان و نوشیدن خ

توسط MORVARIDEASIA در 13 خرداد 1399

مقامات در حال تحقیق در مورد این که آیا یک قاتل به اعدام محکوم شده که ادعا می شود یک خون آشام باستان و نوشیدن خون قربانیان خود را پس از کاهش گلوی خود را ممکن است به کشته شدن هموطنان زندانی در زندان ،

جاشوا Rudiger, 42, قرار داده شده است به تفکیک مسکن در انتظار بررسی با توجه به گروه کالیفرنیا اصلاحات و توانبخشی. مقامات می گویند او در دوش در کالیفرنیا تسهیلات مراقبت های بهداشتی در استاکتون در همان زمان که 40 سال هارون Coderre مورد حمله قرار گرفت.

کارکنان زندان در بر داشت Coderre بی حدود 4:30 بعد از ظهر یکشنبه. تلاش آنها برای احیای اما او "تسلیم به آسیب سازگار با حال حمله با یک سلاح" مقامات گفت.

مرگ در حال بررسي است به عنوان یک قتل. Coderre خدمت شد حبس ابد با امکان عفو مشروط برای درجه اول اقدام به قتل, مقامات گفت.

تبلیغات

Rudiger از اوکلند شد به اتهام قتل درجه دوم و حمله پس از حمله چهار خانمان سان فرانسیسکو ساکنان در سال 1998 به طوری که او می تواند به نوشیدن خون خود را با توجه به سن فرانسیسکو کرونیکل.

یکی از Rudiger را قربانیان پس از او کاهش گلو او روزنامه گزارش شده است.

با توجه به تاریخچه, Rudiger دارای سابقه بیماری روانی و گفت: پلیس در یک ضبط بیانیه ای که او در 2000 سال خون آشام. در طول محاکمه Rudiger وکیل گفت: مشتری خود را نوشید خود قربانیان خون به دست آوردن "حیات" این روزنامه گزارش داد در آن زمان است.

Rudiger شد و محکوم به زندگی با امکان آزادی مشروط, با توجه به وزارت اصلاحات و توانبخشی. این تاسیسات که در آن او است که برگزار می شود را فراهم می کند ذهنی و پزشکی بهداشت و درمان "به زندانیان که شدید ترین و دراز مدت نیاز دارد" مقامات وزارت گفت.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن