کلانتر رئیس ستاد reassigned پس از او نوشته شده Andres Guardado 'را انتخاب سرنوشت خود را'

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا است رئیس ستاد ترک و موقعیت خود را پس از مواجهه با انتقادات اخیر رسانه

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا است رئیس ستاد ترک و موقعیت خود را پس از مواجهه با انتقادات اخیر رسانه های اجتماعی پست های که در آن او گفت: Andres Guardado 18 ساله بود که به ضرب گلوله در پشت توسط یک معاون در گردنا ماه گذشته "انتخاب سرنوشت خود را."

سروان. جان Burcher یکی از بیانوبا نزدیک ترین مشاوران حذف خواهد شد به عنوان رئیس ستاد و انتقال به آژانس گشت شرق بخش موثر یکشنبه, با توجه به داخلی کلانتر بخش اعلام.

زمانی که با تلفن رسیده چهارشنبه Burcher کاهش یافته است به نظر رسانه های اجتماعی پست و یا ماموریت جدید.

تصاویری از این پست نشان می دهد که Burcher همچنین پرتاب توهین در دیگر Facebook کاربران است. در یکی از پست او به نام کسی که ادم سفیه و احمق و یک ادم احمق و ابله. در دوم او به نام کسی "نژادپرستانه" و با استفاده از یک expletive.

تبلیغات

"ببخشید شما زندگی نمی کند و مهم تر از معدن ندارد, شما نژادپرست..." پست گفت.

یک کلانتر گفت: در بیانیه ای در روز شنبه که آژانس آغاز اداری بررسی و Burcher شده بود reassigned. او کاهش یافته است نظر بیشتر.

وکلای نمایندگی Guardado خانواده گفت: Burcher نظرات نشان می دهد که بخش کلانتر ناتوان از انجام یک تحقیقات مستقل به این تیراندازی که تولید شده تظاهرات بزرگ و گسترده خواستار خارج از پرس و جو.

"این است که عمیقا نگران کننده است که در همان روز کلانتر بیانوبا مسائل بیانیه ای که کلانتر می شود ارائه هر گونه تفسیر در Andres Guardado مورد تا تحقیقات تکمیل کلانتر خود رئیس ستاد در زمان به رسانه های اجتماعی و دقیقا درست است که" وکیل نیکلاس Yoka در بیانیه ای گفت. "نه تنها سروان. Burcher شخصا بد نام کردن یک مرد جوان که به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن یکی از معاونان او در یک انجمن عمومی و در وسط یک قتل تحقیقات انجام شده توسط خود گروه است."

تبلیغات

Burcher اظهارات نشان می دهد نتایج حاصل از این بخش را بررسی پیش تعیین شده هستند, Yoka ادعا.

بخش کلانتر شده است کم حرف در مورد تیراندازی بررسی است.

محققان گفته اند که Guardado به ضرب گلوله کشته شد و کشته شدن حدود 6 بعد از ظهر در ژوئن 18, پس از دو نمایندگان را دیدم او را به صحبت کردن به کسی که در یک ماشین مسدود کردن ورود به فروشگاه بدن در غرب ردندو بیچ بلوار. محققان گفت: Guardado "تولید handgun" و فرار و که نمایندگان او را تعقیب می کردند. زمانی که نمایندگان رسید او یکی از کار اخراج شدند. گفتند اسلحه گرم بازیافت شد از صحنه است.

معاون که اخراج میگوئل وگا بود نه مصاحبه تا روز دوشنبه نزدیک به یک ماه پس از Guardado مرگ است. خود را وکیل آدم Marangell گفت: Guardado رسیده برای تفنگ خود را در حالی که رو به پایین بر روی زمین و تیراندازی توجیه بود.

تبلیغات

"در طول این مصاحبه او روشن ساخته است که او ممکن است همه چیز را آن شب برای جلوگیری از شلیک سلاح های خود را از جمله تکرار دستورات به 'نه برای رسیدن به تفنگ'" Marangell در بیانیه ای گفت. "معاون وگا به کار می رفت که روز به حفاظت از شهروندان این جامعه و متاسفانه مجبور شد به اقدام که منجر به از دست دادن زندگی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب