باشگاه سیرا تماس از نژاد پرستی از John Muir

John Muir است که شخصیتی بزرگ در جنبش زیست محیطی. او را نجات داد دره یوسمیتی کمک فرم خدمات پارک های ملی و تحت ت

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

John Muir است که شخصیتی بزرگ در جنبش زیست محیطی. او را نجات داد دره یوسمیتی کمک فرم خدمات پارک های ملی و تحت تاثیر قرار با نسل پرشور خود تماس به حفظ و احترام به طبیعت.

اما روز چهارشنبه باشگاه سیرا — که Muir تاسیس — اذعان تیره تر بخشی از Muir تاریخ.

"او ساخته شده نظرات موهن در مورد مردم سیاه و مردمان بومی به خود جلب کرد که در شدت مضر کلیشه های نژادپرستانه هر چند دیدگاه های خود را تکامل یافته بعد از آن در زندگی خود" گروه زیست محیطی گفت: در یک مقاله نوشته شده بر روی وب سایت خود را. "به شکل نمادین ترین در باشگاه سیرا تاریخ Muir از سخنان و اقدامات حمل به خصوص سنگین وزن است. آنها همچنان به آزار و بیگانه مردم بومی و مردم از رنگ که در تماس با باشگاه سیرا."

باشگاه گفت که پرداختن به Muir را نژاد پرستی در روح حساب با گذشته به دنبال تظاهرات بیش از مرگ در بازداشت پلیس جورج فلوید. در پی فلوید مرگ متعدد مؤتلفه بناهای تاریخی گرفته شده است به عنوان به خوبی به عنوان برخی از مجسمه کریستف کلمب و پدر Juniper سرا یکی دیگر از بنیانگذار کالیفرنیا.

تبلیغات

"از آن زمان به را خود ما بناهای تاریخی شروع با برخی از حقیقت گفتن در مورد باشگاه سیرا تاریخ اولیه" سازمان گفت. علاوه بر اشاره به Muir تاریخ پست نیز گفت که دو باشگاه دیگر بنیانگذاران — یوسف LeConte و دیوید استار اردن — سفید supremacists و اردن بود که منجر مؤمن در اصلاح نژاد.

Muir یکی از محترم ترین چهره در تاریخ کالیفرنیا. نوشته های خود را تا حد زیادی تحت تاثیر جنبش های زیست محیطی. اما در سال های اخیر شده است وجود دارد بحث رو به رشد خود را در مورد نفوذ و ارتباط.

یک 2014 بار مقاله اشاره کرد Muir را نفرت از بومی کالیفرنیا و حمایت خود را برای هل دادن آمریکایی های بومی کردن زمین های خود را.

تبلیغات

"ضروری است که ما سعی می کنیم به درک John Muir در همه پیچیدگی" لورا Pulido استاد در USC بخش مطالعات آمریکا و قومیت گفت: این بار در این مقاله است. "او یک مرد از بار خود را که به طور فعال مشغول به کار به جابجایی سرخپوستان کالیفرنیا با در نظر گرفتن اراضی خود را."

دیگران باید اشاره کرد که بسیاری از برجسته سایت Muir ذخیره شده به سرقت رفته بود از مردم بومی اغلب با توسل به زور. قبل از Muir وارد Yosemite آن خانه به بومی کالیفرنیا که در تعداد زیادی از بیماری ها و کشتار زمانی که اروپایی ها وارد شده است.

"Muir depressingly متعارف در مسائل نژاد مبتلا به یک باغ-انواع ویکتوریا سفید supremacism," نویسنده دانیل Duane نوشت: در یک بار نظر مقاله در سال 2015. "اما او در غیر این صورت بی ضرر و شایسته انسان; نظر من واقعا درست است که Muir با تجربه Yosemite به عنوان خدا خالی بهشت تنها به این دلیل که مردان مسلح به سرقت برده زمین با خشونت 17 سال قبل از او وارد در سال 1868."

برخی نیز استدلال کرد که Muir پیام از دست رفته کلید مسائل زیست محیطی جهان امروز با آن مواجه است از جمله رشد جمعیت شهری و پراکندگی جمعیتی شیفت و تغییر آب و هوا.

تبلیغات

"منتقدان همچنین یک همبستگی عاطفی, زبان کتاب مقدس از Muir نوشته و آرایش جمعیتی از پارک ملی بازدید کنندگان و رتبه از بزرگترین سازمان محیط زیست — عمدتا پیری سفید آمریکایی" مقاله اضافه شده است.

باشگاه سیرا مشخص شده برنامه ای برای ساختن این گروه بهتر منعکس کننده تنوع آمریکا امروز.tinyurlis.gdclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن