Simon-حمایت سرمایه گذاری باعث می شود پیشنهاد برای خرید Brooks Brothers

نیویورک (AP) — خرده فروشی و سرمایه گذاری متعلق به شرکت مجوز مارک های معتبر و صاحب مال Simon Property Group وار

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

نیویورک (AP) — خرده فروشی و سرمایه گذاری متعلق به شرکت مجوز مارک های معتبر و صاحب مال Simon Property Group وارد شده به یک توافق برای خرید یاد برادران بروکس برای $305 میلیون.

این پیشنهاد از Sparc Group LLC اعلام کرد اواخر روز شنبه تعیین شده به عنوان یک "وسیله اسب" است و موضوع به تصویب دادگاه و هر بالاتر یا بهتر ارائه می دهد به عنوان بخشی از شرکت مداوم حراج روند. یک دادگاه برای تایید پیشنهاد شده است برای Aug. 3. و رقابت ارائه می دهد با توجه توسط Aug. 5. فرایند فروش است که انتظار می رود به جای Aug. 11.

200 سال نیویورک-بر اساس clothier که در لباس پوشیدن و تقریبا هر رئیس جمهور ایالات متحده برای پرونده فصل 11 ورشکستگی در اوایل این ماه. در آن زمان آن را به حال بیش از 200 فروشگاه.

تحت شرایط توافق Sparc در نظر دارد برای خرید قابل ملاحظه ای در تمام جهانی شرکت عملیات کسب و کار به عنوان یک نگرانی رفتن. Sparc نیز متعهد به دستیابی به حداقل 125 برادران بروکس, مکان های خرده فروشی.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن