شش چیز برای انجام در دنور هنگامی که آن را (تقریبا) مرده (پنج رایگان!)

برخی از سنت ها نمی تواند متوقف شود یک بیماری همه گیر...اما آنها قطعا می تواند تبدیل شده است. این آخر هفته, ساز

توسط MORVARIDEASIA در 3 مرداد 1399

برخی از سنت ها نمی تواند متوقف شود یک بیماری همه گیر...اما آنها قطعا می تواند تبدیل شده است. این آخر هفته, سازمان, پیر و جوان خواهد بود مارک سالگرد جسمی و عملا. شما می توانید حزب همراه با آنها را در خانه یا در خیابان دنور و یا حتی در تپه.

در اینجا شش دلیل (پنج رایگان) به مناسبت این آخر هفته.

کاربوندیل کوه عادلانه
جمعه, جولای 24, از طریق پنج شنبه, جولای 27
در کاربوندیل کوه نمایشگاه آغاز شد و در اوایل دهه 70 با بیست غرفه نمایشگاه هنرمندان و صنعتگران. اگر چه بیش از گذشته 49 سال این نمایشگاه دارای رشد قابل توجهی در این سال نسخه فیزیکی خواهد بود کوچکتر از اکثر نسخه های اخیر با یک چشم به اجتماعی فاصله. اما پس از سنتی برکت در 4 p. m. تاریخ 24 ژوئیه در خیابان های Carbondale, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از خانواده پسند, فعالیت, به عنوان به خوبی به عنوان یک کنسرت مجازی از 8 تا 11 p. m. در جولای 25, جمع آوری کمک برای پنجاهم کاربوندیل کوه عادلانه زندگی می کنند جریان از استیو گیتار. حتی اگر شما نمی توانید از سر تپه در این آخر هفته شما می توانید لذت بردن از downhome عمل....به خصوص اگر شما می توانید لحن به KDNK خواهد شد که پخش این نمایشگاه از 4 تا 7 بعد از ظهر همه آخر هفته. دیدن برنامه کامل در اینجا.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

زنان + فیلم جشنواره
جمعه, جولای 24
پیروان کیفیت فیلم در حال حاضر هیپ به Sie FilmCenter مجازی سینما پلت فرم که در ادامه به ارمغان بیاورد جدید و هیجان انگیز به عنوان بینندگان در حالی که فیزیکی تئاتر باقی مانده بسته توسط COVID-19 بیماری همه گیر. اما آنچه در مورد زنان + فیلم جشنواره بود که بی سر و صدا را در خود نگه دارد آخرین بهار ؟ در حال حاضر شما می توانید با گرفتن زنان + فیلم تقریبا بیش از حد از طریق Sie وب سایت که در آن یک فهرست کامل از گذشته زنان + فیلم میدارد آماده (یا به زودی خواهد شد با یک فیلم جدید منتشر شده در هر جمعه) برای مشاهده در صفحه اصلی. جدید این هفته: رادیکال پادشاهانکه همراه با یک پست-فیلم گفتگو با رادیکال پادشاه موسسان مرلین Hollinquest و Anayvette مارتینز تعدیل توسط دنور سلام شاعر سوزی Q. اسمیت. پیدا کردن یک لیست کامل از فیلم در اینجا.

دومین جشن سالگرد در انجام Luces
چهار شنبه, جولای 25, ظهر تا 10 شب
1236 جنوبی برادوی

دوس Luces, Denver, تنها آبجوسازی متخصص در آبجو با الهام از pre-Columbian, سنت, جشن دومین سالگرد آن در فاصله فیزیکی-سبک این سال با کامل و در عین حال مبهوت برنامه از حوادث و آبجو منتشر شده در طول روز و شب از جمله زندگی جریان سرگرمی. از جمله نکات برجسته: یک بشکه خاص بهره برداری در 4 p. m. و صفحات کوچک با چهار جهت آشپزی با شروع در 5:30 p. m. پیدا کردن کامل برنامه اینجا.

B. A. E روز (ضربه هنر و خورد) رای دهندگان ثبت نام پاپ آپ
چهار شنبه, جولای 25, 1 تا 6 بعد از ظهر
ILA, گالری 209 Kalamath Street, Suite 12

ILA گالری goes pop-up با ماهانه یک روز هنر نمایش و ثبت نام رای دهندگان درایو آغاز این شنبه و در ادامه در آخرین شنبه ماه اکتبر از طریق. این حزب با کامیون های مواد غذایی, DJ چرخش ثبت نام جدول و شیرین limited-edition هنر مخفی, تیم ملی, یک بسته از هنرمندان خیابانی از جمله @chrishaven, @nicebeats, @rube.zilla, @matadorfeet و دیگران. آوردن یک رای دهندگان ثبت نام (کارت یا ثبت نام کنید در حالی که شما وجود دارد) به علاوه یک ماسک و خود را مودب توانایی اجتماعی-فاصله. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

Broomfield ارکستر سمفونیک
چهار شنبه, جولای 25, 7 p. m.
چهار کلاغ مزرعه, Longmont,

این Broomfield سمفونی ارائه خواهد شد دوم آن "آمده است که به شما در حال اقامت در ماشین خود را" تابستان رانندگی در کنسرت در جولای 25, شامل گروه های کوچک از Broomfield سمفونی از جمله BSO کمانچه باشگاه با مهمان, خواننده, Denise Beaber; BSO, ویولن سل, سکس با زن رقصنده از Broomfield رقص استودیو هنر; BSO باد Dectet; و تیم هیوز و BSO کلارینت کوارتت. پذیرش رایگان کمک های مالی پذیرفته شده است. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در broomfieldsymphony.org.

Clyfford هنوز موزه رایگان روز: 30 سالگرد جشن ادا
چهار شنبه, جولای 26
1250, Bannock, خیابان

این Clyfford هنوز موزه میزبان اولین روز پس از بازگشایی بعد از بسته شدن موقت با توجه به COVID-19. CSM نیز جشن سی امین سالگرد آمریکایی های معلول (ADA) با یک مجموعه از رایگان مجازی در دسترس هنر-ساخت کارگاه ها و ماجراهای برای تمام سنین در جولای 26. برای استارت, وجود خواهد داشت یک موسیقی و حرکت کارگاه با احساس ضرب و شتم در زوم در 10:30 صبح ؛ Phamaly تئاتر شرکت آلیس در سرزمین عجایب مجازی تیزر در دسترس خواهد بود بین 3 و 5 بعد از ظهر به بازدید از موزه در فرد شما باید رزرو بلیط رایگان در پیشبرد آنلاین و یا از طریق تلفن در 720-354-4880; دیدن برنامه کامل در اینجا.

می دانم که از دنور بزرگ مبتنی بر رویداد ؟ اجازه دهید ما می دانیم در editorial@westword.com.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de