درگیری معترضان با پلیس در سانتا آنا

معترضان با پلیس شنبه شب در سانتا آنا مقر پلیس.صدها تظاهر کنندگان خواستار عدالت برای جورج فلوید که در بازداشت پ

توسط MORVARIDEASIA در 11 خرداد 1399

معترضان با پلیس شنبه شب در سانتا آنا مقر پلیس.

صدها تظاهر کنندگان خواستار عدالت برای جورج فلوید که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس همگرا در ایستگاه پلیس در برابر پرتاب اشیاء در افسران و تنظیم کردن ترقه. سانتا آنا پلیس گفت: آن شروع شد و حدود 8 p. m. در McFadden خیابان و خیابان بریستول. ویدئوها نشان داد پلیس با استفاده از گاز اشک آور به عقب راندن تظاهرکنندگان.

اورنج کانتی, آتش سوزی سازمان آتش نشانی در حالت آماده به کار در مورد آتش سوزی.

وجود دارد هیچ گزارش فوری از دستگیری صدمات و یا غارت.

تبلیغات

اعتراض صحنه در لس آنجلس شامل غارت خرابکاری و تخریب برخی از ماشین پلیس. تظاهرات در جای دیگر در کالیفرنیا شامل سن خوزه و سان فرانسیسکو, کالیفرنیا و اوکلند.

فدرال خدمات حفاظتی افسر بود به ضرب گلوله کشته و یک افسر دیگر شدیدا زخمی در خارج از دادگاه فدرال در اوکلند در اعتراض یکشنبه شب بیش از قتل فلوید. مقامات توصیف تیراندازی افسر به عنوان "قانون تروریسم داخلی."

افسران بودند نگه داشتن سازمان دیده بان بیش از اوکلند در اعتراض به هنگامی که تیراندازی رخ داده است, مقامات گفت: اما آن را بلافاصله روشن نیست اگر حادثه شد و به طور مستقیم مربوط به ناآرامی.

تبلیغات

مقامات فدرال روز شنبه گفت که تیراندازی شد بخشی از "آشکار حمله به ما در اجرای قانون و جامعه" و پیشنهاد کرد که آن را به یک بزرگتر الگوی گروه های افراطی ربودن تظاهرات مسالمت آمیز را به ارتکاب اعمال خشونت آمیز.

"اجازه دهید من روشن باشد: وقتی کسی اهداف یک افسر پلیس و یا یک ایستگاه پلیس با قصد انجام آسیب و تهدید و ارعاب است که یک عمل داخلی تروریسم" کن Cuccinelli اقدام معاون وزارت امنیت داخلی گفت: در یک کنفرانس خبری.

یک خودرو کشیده تا به Ronald V. Dellums ساختمان فدرال در 1301 رس سنت در حدود 9:45 p. m. و کسی در داخل خودرو شلیک تیر اندازی در قرارداد امنیتی ماموران اف بی آی در بیانیه ای گفت.

یک افسر کشته شد و دیگری در بیمارستان بستری شد در شرایط بحرانی, مقامات گفت. بازداشت شد.

تبلیغات

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de