چکاوک سالن به فروش می رسد اما نه به خاطر COVID-19

پس از 3 پادشاهان میخانه نشان داد که این بسته به خوبی در طول COVID-19 shutdown شایعات آغاز پرواز است که چکاوک س

توسط MORVARIDEASIA در 3 خرداد 1399

پس از 3 پادشاهان میخانه نشان داد که این بسته به خوبی در طول COVID-19 shutdown شایعات آغاز پرواز است که چکاوک سالن فقط چند بلوک پایین برادوی شد و همچنین بستن دائم به دلیل رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

چکاوک صاحب Scott Heron می گوید که اشتباه ساده — اگر ملک است برای فروش. اما او در حال حاضر برنامه ریزی شده به لیست ساختمان ها و کسب و کار برای $2.5 میلیون قبل از اقامت در خانه سفارش به اثر رفت. و او نبود فروش به دلیل نوار خود را که قرار بود از شکم به بالا; درآمد در حال رشد بود در بخشی به دلیل مرسوم تحولات مسکونی جدید در این منطقه است.

"ما در یک جای خوب مالی" او می گوید: از چکاوک. "ما در حال بسته شدن است. ما در حال رفتن به دور. آن زمان برای من به انجام چیزی که بعد از. من می خواهم به انجام برخی از قایقرانی. من می خواهم به سفر. من می خواهم به انجام کاری با انرژی خورشیدی است."

در کوتاه: او آماده است به حرکت می کند...اما نه کاملا هنوز.

اگر شما نگاهی به خیمه خارج چکاوک که در زمان بهتر است توپی از نوازندگان و هنرمندان و پانک در آن وعده داده که محل دوباره باز خواهد شد. Bartenders در حال گسترش است که پیام آنلاین, بیش از حد. "چکاوک است و نه بسته!" می نویسد دیرین کارمند و دنور ثابت رونی کرافورد on Facebook. "ما آماده برای باز کردن با موسیقی زنده و رقص مانند همیشه دیوانه شایعه نادرست است. اشتراک گذاری."

و هران قطعا برنامه ای برای بوت شدن چکاوک تا بازگشت دوباره — هنگامی که قوانین اجازه می دهد آن را به بازگشایی و حواصیل احساس می کند آن را بی خطر به انجام این کار...و اگر او را فروخته.

"این ممکن است سه سال به فروش," او می گوید.

او در هیچ عجله برای بازگشایی هر چند او نگران است که دولت این است که فشار را به پشت میله های بیش از حد به سرعت برای عموم خوب است.

"من علم نوع شخص," او می گوید. "این سیاستمداران در حال پریدن تفنگ به بازگشایی همه چیز را بدون علم و یا داده ها ، ما اصلا خوب داده. من قصد ندارم به پرش بر روی ارابه موسیقی با هر کس دیگری. اگر شما ببینید, مکان های باز و چکاوک نیست یکی از آنها به این دلیل است که از مالی. من می تواند برای سال ها مثل این."

حواصیل می کند اذعان کرد که در حال اجرا مستقل محل در دنور آمد با برخی از چالش ها قبل از همه گیر رسید.

یکی از کسانی که گالاگر متمم یک سال 1982 قانون طراحی شده برای محافظت از صاحبان ملک مسکونی از پرداخت یک مقدار نامتناسبی از مالیات بر فروش. قانون ساخته شده صاحبان مسکونی در 45 درصد از مالیات بر املاک بار و صاحبان کسب و کار پرداخت 55 درصد است. به عنوان عظیم تجاری خواص مانند دروازه کارخانه لاستیک سایت redeveloped به عنوان مسکونی و حواصیل استدلال قانون قرار می دهد ناعادلانه بار مالیاتی در کسب و کارهای کوچک مانند او.

او دیگر امیدی است که صنعت موسیقی خود را رقابتی تر از همیشه و مستقل سالن در حال تحت فشار قرار دادند از بازار توسط شرکت عظیم.

"موسیقی زنده است و فقط به مسخره دشوار دیگر بین تکنولوژی و این duopoly مزخرف AEG و زندگی ملت" او می گوید.

با دو غالب مروج با چند سالن به کتاب در دنور او می گوید: عوامل پیدا کردن آن را آسان تر برای ایجاد یک تماس تلفنی به یکی استعداد خریدار به جای تلاش برای کتاب هنرمندان در سالن های متعدد از طریق چند استعداد خریداران. به عنوان مستقل "شما را تا پایان گرفتن کمتر و کمتر تماس از عوامل رزرو," او می گوید.

مشکلات دیگر که هران را می بیند که زندگی ملت و AEG هنرمندان باید ثبت نام شعاع بند که جلوگیری از گروهها از مکانهای دیگر در تور و شرکت های بزرگ مروج همچنین باید بودجه برای تبلیغات که مستقل باشگاه ها نمی توانیم آنها را کمتر رقابتی است.

"این فقط تدریجی مکیدن هوا از اتاق است آنچه در آن است" حواصیل می گوید, همچنین اشاره, "آنها به خصوص بد" — آن را فقط پایه اقتصاد است.

و در حالی که او آماده است برای خارج شدن از زندگی-موسیقی بازی "من نمی خواهم برای هدایت هر کسی در برابر وارد شدن به آن," او می گوید. "اما اگر شما فقط در آن به صورت خالص پول وجود دارد برای رفتن به چیزهای دیگر که شما می توانید انجام دهید که در حال آسان تر است."

حواصیل خریداری چکاوک در سال 1998 حدود $82,000 پس از یک زندگی slinging پیتزا مشتاق به یک خلبان نصب سیستم های امنیتی در پایگاه های نظامی و اجاره بادبانی در یک مارینا.

"شما نام آن را من انجام داده ام آن را," او می گوید.

در آن زمان چکاوک بود اجرا پایین شیرجه در 58 شمالی برادوی به نام بعد از احساساتی Hoagy کارمایکل آهنگ که تا به حال اجرا شده است و از سال 1943.

"محله بود به آرامی چرخش به اطراف و پشت آن" حواصیل به یاد بیاورید. "نانوا محله بود 60 درصد گی ، من آن را خریدم از یک گی پسر که تا به حال تصور آنچه او می خواست اما او واقعا تا به حال هیچ ایده آنچه که او خود را به. آن شکست بود که من آن را خریدم. خرید و فروش بودند را به یک چهارم از آنچه قبل از آن بود."

حواصیل تبدیل آن به یک Americana, honky-tonk, rockabilly مشترک به فضای دلتنگ هوا و ایجاد آنچه که تبدیل به یک دنور موسیقی مقصد.

در سال 2003 او مالک نیست تمدید اجاره نامه پس از او خریداری چکاوک مکان فعلی در 140 جنوبی برادوی است. در آن زمان طبقه پایین ساختمان جدید تقسیم و در عرض چند. او پاره کردن دیوارهای باربر که تقسیم فضاها و جایگزین آنها را با تیرهای چوبی. طبقه بالا که در آن صحنه حاضر بود یک فضای اداری تقسیم cubicles که او برداشته می شود.

در طول این سالها او جمع آوری کرده است دلتنگ عکس نصب میزهای بیلیارد و با توجه به فضای آن ریگ کلاسیک زیبایی. این یک نوع محل است که در معرض خطر توسط gentrification جنوبی برادوی است.

هران املاک و مستغلات کارگزار در حال حاضر تور مردم را از طریق فضا است. در حالی که او تصور مالک جدید خواهد شد به احتمال زیاد یک سرمایه گذار کشیدن پول از بازار سهام به حدس و گمان در مد روز املاک و مستغلات از یک موسیقی پروموتر حواصیل امیدوار است هر کس آن است که احترام به شخصیت نوار است که او خیلی به دقت گردد.

"این امر می تواند خوب اگر کسی در حال حاضر در کسب و کار آن را خرید و آن را دوست داشت راه آن است," او می گوید. "این شرم آور خواهد بود برای کسی که برای رفتن در آن وجود دارد صرف ثروت آن را به چیز دیگری. این یک جامد کسب و کار موفق است که به خوبی اجرا می شود زمانی که همه چیز در یک محیط طبیعی. به پاره کردن آن و تبدیل آن به چیزی خواهد بود که بیشتر مرسوم خواهد بود بیشتر از یک خطر است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب