آهسته غارها طول می کشد یک "پیاده روی در پارک"

آهسته غارها خواننده گروه یاکوب مولر بود خسته از نوشتن و شنیدن آهنگ ها بودند که از معمولی مرد به جنس مخالف نگاه

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

آهسته غارها خواننده گروه یاکوب مولر بود خسته از نوشتن و شنیدن آهنگ ها بودند که از معمولی مرد به جنس مخالف نگاه: پسر دختر را ملاقات آنها در عشق سقوط آنها شکستن.

حتی پس از او به پایان رسید تا نوشتن یکی دیگر.

پس از فورت کالینز indie-rock عمل — که تشکیل شد در سال 2014 و همچنین شامل مولر برادر الیور و دوستان دوران کودکی دیوید Dugan — رو خاموش جاده در تابستان 2019, مولر سقوط در عشق با یکی از بهترین دوستان خود را.

طولانی نیست پس از آنها هم از او خواست که او را به ایجاد یک قطعه از هنر است که احساس مانند یک آهنگ. او خود را برداشت گیتار آکوستیک و نوشت: "پیاده روی در پارک" در یک پاس.

وقتی مولر اول به قلم "پیاده روی در پارک" که آهسته غارها عرضه خواهد کرد و به عنوان یک واحد در پنج شنبه, جولای 10, آن بود آکوستیک ballad. اما به عنوان bandmembers وزین آهنگ از آنها گوش دادن به دو واحه آلبوم. در حالی که این آهنگ بود که ضبط و میکس و مستر توسط Corey Coffman است برخی از anthemic گیتار برای تلفن های موبایل قطعا شاید و (چه داستان) صبح شکوه ؟ , "پیاده روی در پارک" احساس می کند بیشتر شبیه به shoegaze اعمال مانند My Bloody Valentine.

در حالی که نیمی از این آهنگ بود که در مورد سقوط در عشق با یک واقعا دوست مولر می گوید: "پیاده روی در پارک" نیز یک شیرجه عمیق به پیدا کردن آنچه که برای او مهم بود از نظر روانی او و آنچه او را خوشحال می کند به عنوان یک فرد.

"و وقتی که من می گویند پیاده روی در پارک" من صحبت کردن در مورد پیاده روی در یک پارک بلکه در مورد پیاده روی در فضاهای عمومی" او توضیح می دهد. "و فقط در فضاهای عمومی به طور کلی مانند به اشتراک گذاشته مناطق در یک پارک یا حیاط در یک آپارتمان و یا یک پارک ملی...چقدر مهم است که به من به عنوان یک فرد و هم در جامعه ما است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب