سرباز گناه در وست پوینت رول اور که به کشته شدن دانشجوی دانشکده افسری

فورت استوارت, Ga. (AP) — سرباز ارتش را به جرم قتل غفلت در یک وسیله نقلیه هزینه که به کشته شدن یک دانشجوی دانشک

توسط MORVARIDEASIA در 1 مرداد 1399

فورت استوارت, Ga. (AP) — سرباز ارتش را به جرم قتل غفلت در یک وسیله نقلیه هزینه که به کشته شدن یک دانشجوی دانشکده افسری وست پوینت در سال گذشته محکوم به سه سال حبس و ترشحات بد رفتار مقامات نظامی روز سه شنبه گفت.

گروهبان دوم ، Ladonies قوی داشت به جرم قتل غفلت و پیشگیری از مجاز مصادره اموال در روز شنبه در فورت استوارت در گرجستان به گفته یک سخنگوی این پست.

او در مواجهه دنباله توسط دادگاه نظامی پس از یک ماه ژوئن 2019 آموزش حادثه در ایالات متحده آکادمی نظامی کشته و 22 ساله Christopher J. مورگان و مجروح 19 از همکار خود دانشجویان.

قوی, 32 بود تبرئه از قتل نفس غیر ارادی بی پروا بهره برداری از یک خودرو و دو اتهام dereliction وظیفه در 6 ژوئن 2019 سقوط.

به عنوان بخشی از محکومیت پنج شنبه هشت عضو ارتش پنل نیز کاهش می یابد قوی رتبه های خصوصی.

مورگان از West Orange, New Jersey, درگذشت در صحنه پس از ارتش تاکتیکی خودرو — مشابه زیادی کاري-تخت خواب کامیون — لغو در تپه های پوشیده شده از درخت در خارج از دروازه های اصلی آکادمی شمال شهر نیویورک است. او یک قانون حقوقی و عمده مطالعات در کلاس 2020 و شده بود یک standout عضو ارتش کشتی کج تیم.

دو سرباز در کامیون کابین نیز مجروح شدند.

قوی بود که سعی کردم در گرجستان چرا که او اختصاص داده شده به ارتش 3rd پیاده نظام لشکر مستقر در فورت استوارت.

یک تماس به دنبال نظر ساخته شده بود به قوی نظامی دفاع وکیل.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب