برخی از کسب و کار کالیفرنیا بازگشایی در سرپیچی از coronavirus stay-at-home سفارشات

به عنوان کالیفرنیا آماده شدن برای ورود به هفتمین هفته از اقامت در خانه محدودیت نشانه ای از خستگی در حال تبدیل

توسط MORVARIDEASIA در 15 اردیبهشت 1399

به عنوان کالیفرنیا آماده شدن برای ورود به هفتمین هفته از اقامت در خانه محدودیت نشانه ای از خستگی در حال تبدیل شدن مشهود است.

از بالا کویر به ساحل قلمرویی از اورنج کانتی تعداد فزاینده ای از کسب و کارهای غیر ضروری تلقی انتخاب برای بازگشایی در سرپیچی از دستورات را از محلی و مقامات دولت است.

در ویکتورویل, 24-hour fitness studio ورزشگاه بازگشایی جمعه با 8-با-10-فوت پرینت از قانون اساسی نوشته شده توسط درب جلو. کارکنان تغییر رنگ از استودیو نشانه به قرمز و سفید و آبی و آویزان آگهی ها گفتن #GymsAreEssential و #ReopenAmerica صاحب یعقوب D. Lewis گفت.

لوئیس گفت که او تصمیم به بازگشایی پس از شنیدن از اعضای که در تلاش بودند با مسائل اعم از شعله ور شدن یو پی اس از شرایط بهداشتی مزمن به کاهش سلامت روانی پس از آنها تا به حال شده است قادر به سرپرستی خود ،

تبلیغات

او همچنین احساس می کند که برخی از رسانه ها و مقامات دولتی باید اغراق آمیز دامنه COVID-19 شیوع برای توجیه آنچه که وی به عنوان یک پر از شکوفه پاسخ که نقض بر مردم آزادی شخصی.

"این ویروس است که, سیاسی," او گفت:. "آن پایین می آید به ما حقوق مدنی. یک چیز وجود دارد که مردم در قدرت فراموش کردن یک چیز است که باعث می شود همه ما همان است که در قانون اساسی است."

ورزشگاه به شدت شستشو و تمیز کردن و تبدیل کردن هر قطعه دیگر از تجهیزات قلبی را بهتر حفظ اجتماعی فاصله. بخار اتاق دوش و سونا هنوز تعطیل و کلاس های ورزش گروهی باقی می ماند لغو شد.

لوئیس است که آوازی در رسانه های اجتماعی در مورد تصمیم خود به بازگشایی گفت که او دریافت کرده بود تهدید به مرگ و شوم متون از ناشناس شماره تلفن.

تبلیغات

"اما در سمت تلنگر, من دریافت تماس از سراسر کشور گفت: چگونه الهام بخش آن است," او گفت:.

او تخمین زده است که بیش از سه روز گذشته به او گفته بود به 200 صاحبان کسب و کار که به دنبال مشاوره به عنوان آنها بیش از حد آماده سازی برای بازگشایی شده است.

"این بسیار عالی است که برای دیدن یک فرد می تواند شروع چیزی," او گفت:.

در حدود 100 مایلی جنوب غرب, در سن کلمنت خود توصیف "soul surfer مواد غذایی" رستوران عشایر غذاخوری بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در ظهر جمعه است.

تبلیغات

صاحب جف گورلی نمی تواند از نظر یکشنبه.

سان کلمنت تایمز گزارش داد که زمانی که این رستوران برای اولین بار بازگشایی شد, جدول پخش شد و کاربران ظاهر می شود نگه داشتن فاصله آنها از یکدیگر است. اما بعد جمعه عشایر شلوغ شد با افرادی که تا به حال فقط ترک نزدیکی اعتراض به دولت stay-at-home سفارشات مقاله گزارش شده است.

"ما در حال انجام آنچه که ما می توانید انجام دهید و اجازه دادن به مردم در تصمیم گیری های خود را" گورلی گفت: سن کلمنت بار در روز جمعه. "این نوع از جایی که ما در هستی."

رستوران بوده است صریح در مورد بازگشایی آن در Facebook account.

تبلیغات

روز جمعه آن نوشته شده یک الگوی رفتاری از یک پرچم یادآوری "don't tread on me" آرم به جز مار پیچیده شده بود در اطراف یک بطری تکیلا. "به به آزادی خود را برای یک گشت و گذار را باز کنید, کسب و کار, سرد آبجو خود را با دوستان" را بخوانید.

ناهار خوردن در رستوران همراه با میله, کاباره ها و ورزشگاه ها و سالن های تئاتر شد و گفت: برای تعطیل مارس 19, زمانی که رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom صادر جارو منظور با هدف کاهش گسترش این رمان coronavirus توسط به طور چشمگیری محدود کردن جنبش عمومی. بسیاری از استان ها صادر مشابه سفارشات به صورت محلی از طریق سلامت عمومی ادارات.

کالیفرنیا برای اولین بار به تحمیل یک ایالت اقامت در خانه نظم و کارشناسان اعتباری که با کمک به دولت دیدن کسری از مرگ و میر از دیگر coronavirus نقاط داغ مانند نیویورک.

هنوز این ویروس را تحت تاثیر کالیفرنیا به طور یکنواخت با متراکم ترین جمعیت مرکز لس آنجلس خانه را به بیش از نیمی از مرگ و میر گزارش شده در دولت و تقریبا نیمی از این موارد و برخی از مناطق روستایی و مناطق حومه دیدن بسیار کوچکتر سهام.

تبلیغات

که منجر به تنش میان دولت و برخی از ساکنان و مقامات محلی که می گویند پایین خود را در مورد تعداد مرگ و عوارض آنها باید مجاز به بازگشایی اقتصاد خود را هر چه زودتر.

در سن کلمنت کلانتر نمایندگان در روز جمعه در بازدید از عشایر غذاخوری با مقامات از مراقبت درمانی اورنج کانتی گفت: کری براون امام جمعه شهرستان کلانتر بخش.

"ما بهداشت محیط بخش قادر به رسیدن به مالک که قابل درک است که او عامل در نقض فرماندار سفارش" جسیکا خوب مدیریت اطلاعات عمومی برای مراقبت های بهداشتی آژانس نوشت: روز یکشنبه در یک ایمیل. "نوشته شده و هشدار صادر خواهد شد که می تواند منجر به تعلیق مجوز."

مقامات نیز چشم دوخته اند اقدام علیه بدنسازی در ویکتورویل.

تبلیغات

مقامات شهرستان گزارش مرکز تناسب اندام به سن برناردینو کانتی مقامات و روز جمعه با دریافت مجوز صدور اخطار تخلف از طریق کد شهرستان اجرای سو جونز سخنگوی ویکتورویل روز یکشنبه گفت. اطلاع به ورزشگاه سه روز مطابق; در غیر این صورت این شهرستان را اجرای اکشن, او گفت:.

او گفت: اکثر موسسات در ویکتورویل هستند مطابق با اقامت در خانه دستور و اشاره کرد که مقامات شهرستان تا به حال اظهارنظر بیش از 725 غیر ضروری کسب و کار بیش از ماه گذشته است و هیچ یک از آنها را به در تخلف تا به حال.

"مانند بسیاری از ما در جامعه ما وحشت زده توسط بدنسازی فاحش نقض دستور صادر شده توسط San Bernardino County Department of Public Health" جونز گفت: در یک ایمیل. "این نقض نشان می دهد بی توجهی به بهداشت و ما شهر و شهرستان تلاش برای کاهش گسترش COVID-19 در جامعه ما است."

لوئیس گفت که او باور ندارد که در شهرستان و یا دولت دارای اختیارات لازم برای اقدام در برابر کسب و کار خود را.

تبلیغات

"آنها نمی تواند ما را مجبور به بسته درب ما," او گفت:. "ما آن را به طور داوطلبانه در آغاز زیرا آنها به کرات از آن بسیار اما حدس بزنید چه ؟ آنها به ما دروغ گفته."

او گفت که اگر مقامات دولتی قطع قدرت خود او باید یک ژنراتور و در حال اجرا در عرض چند ساعت. و اگر آنها موضوع جریمه او را اجازه دهید آنها را شمع و سپس سوار یک چالش قانونی در دادگاه فدرال.

"من در حال حاضر وکلای آماده به سنگ است که من می خواهم به آن را انجام دهد" او گفت:. "آنچه من میگویم این است که من سوار این تا زمانی که ما به عقب بر گردیم به حالت عادی است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب