منبع: مغلوب ساختن پیشی جستن admin. به نام جدید DEA سر ما وکیل در DC

واشنگتن (AP) — آمریکا وکیل که نظارت واژگونی یک محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ و حرکت ب

توسط MORVARIDEASIA در 29 اردیبهشت 1399

واشنگتن (AP) — آمریکا وکیل که نظارت واژگونی یک محکومیت توصیه برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد راجر سنگ و حرکت به رد اتهامات سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین را تبدیل به ملت مبارزه با مواد مخدر رسمی با توجه به یک دولت رسمی.

این مقام رسمی می گوید تیم شیا سابق مشاور ارشد دادستان کل ویلیام Barr تبدیل خواهد شد مدیر اداره مبارزه با مواد مخدر. شیا خواهد بود جایگزین شده بود جاستین Herdman ایالات متحده وکیل در کلیولند که حرکت خواهد کرد و به نقش خود به عنوان دادستان فدرال برای ناحیه کلمبیا.

فعلی DEA مدیر Uttam Dhillon را در یک نقش به عنوان یک مقام ارشد در وزارت دادگستری ،

رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنا قبل از اعلام رسمی و صحبت به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

شیا باعث شده است که باراک اوباما در واشنگتن بزرگترین در کشور از فوریه. این دفتر در طول تاریخ شده است مسئول برای برخی از مهم ترین و حساس سیاسی مورد وزارت دادگستری به ارمغان می آورد در ایالات متحده است.

در ماه فوریه بار و شیا رد دادستان در سنگ مورد استدلال که اولیه توصیه از دادستان بیش از حد بود. کل سنگ محاکمه تیم ترک مورد یکی از دادستان چپ وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

شیا نیز امضا حرکت به دنبال رها کردن اتهامات عنوان شده علیه فلین در اوایل این ماه. در مدارک دادگاه وزارت دادگستری گفت: بررسی این پرونده کشف نگران مسائل حقوقی از جمله آنچه بر معتقد بودند بی نظمی در FBI در سال 2017 مصاحبه فلین که التماس گناه به دروغ گفتن به عوامل خود را در مورد گفتگو با سفیر روسیه.

قاضی ریاست فلین پرونده منصوب شده است یک بازنشسته فقیه برای ارزیابی اینکه آیا سابق مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مشاور امنیت ملی برگزار می شود باید در جنایی تحقیر.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن