کره جنوبی گزارش بیشتر ویروس موارد پاکستان برطرف محدودیت

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز شنبه در گزارش 18 جدید کروناویروس موارد پس از موجی از عفونت درخواست مقامات

توسط MORVARIDEASIA در 20 اردیبهشت 1399

سئول کره جنوبی (AP) — کره جنوبی روز شنبه در گزارش 18 جدید کروناویروس موارد پس از موجی از عفونت درخواست مقامات به اصرار کافه ها و کاباره ها به, در حالی که ایالات متحده با از دست دادن شغل رسید و چین آماده به بازگشایی بیشتر مدارس.

ایالات متحده و برزیل و ایتالیا کشتی با توجه به سهولت محدودیت در کسب و کار و فعالیت است. دیگران تحمیل محدودیت های جدید: کویت در خاورمیانه اعلام کرد یک مستند در سراسر کشور از روز شنبه از طریق 30 مه.

در سراسر جهان به ویروس آلوده شده است حداقل 3.9 میلیون نفر کشته و بیش از 270,000 با توجه به شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط دولت.

کاهش عفونت های جدید در کره جنوبی و برخی کشورهای دیگر باعث شده بود آنها به شل کنترل است که سقوط اقتصاد جهانی به آن بدترین رکود از دهه 1930 ،

کره جنوبی خواست کاباره ها نزدیک به یک ماه پس از موارد جدید شروع به پریدن کرد به بالا 10 برای اولین بار در پنج روز. دولت کاسته اجتماعی فاصله دستورالعمل و برنامه برای شروع بازگشایی مدارس روز شنبه.

بسیاری از جدید کره ای موارد مرتبط Itaewon اوقات فراغت منطقه از پایتخت سئول که در آن یک زن 29 ساله در دیدار سه کاباره ها قبل از تست مثبت است. عفونت نگرانی در مورد گسترده تر در سئول که در آن حدود نیمی از کره جنوبی با 51 میلیون نفر زندگی می کنند.

دولت ایالات متحده گزارش داد نرخ بیکاری افزایش یافت و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ دهه 1930 به احتمال زیاد اضافه کردن به درگیری بیش از زمانی که به سهولت و محدودیت های آن را بسته و کسب و کار.

وزارت کار گزارش داد نرخ بیکاری در ایستاده بود 14.7% پس از 20.5 میلیون شغل از بین رفته در ماه آوریل است. این گروه با استناد به miscounting برخی از کارگران خود را بررسی-داوطلبان گفت: درست رای دادن احتمالا نزدیک به 20 درصد است. برخی از اقتصاددانان گفت: در مجموع ممکن است حتی بالاتر در 23.6% نه چندان دور از 1939 اوج از 25٪.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال اجرا برای انتخاب مجدد در طول رکود اقتصادی است فشار دولت فرمانداران اجازه می دهد تا کارخانه ها و رستوران ها و مغازه ها به بازگشایی با وجود هشدارهای که ممکن است منجر به یک سنبله مرگبار در عفونت.

برخی از ایالت ها از جمله تگزاس و کارولینای جنوبی اجازه داده اند رستوران ها سالن مو و برخی از کسب و کارهای دیگر به بازگشایی شده است. دیگران مانند نیویورک, سخت ترین ضربه امور خارجه ایالات متحده, و ایلینوی می خواهید برای دیدن بیشتر پیشرفت در مهار این بیماری قبل از آرامش بخش کنترل.

مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین برنامه ریزی شده به چکش حریف خود را با تبلیغات منفی در حالی که شعار اقتصاد قوی. اما برگ برنده این تیم است که به طور فزاینده ای نگران کلیدی متحده مانند میشیگان و ویسکانسین و فلوریدا. بیش از یک پنجم از میشیگان کارگران در بیکاری است.

همچنین جمعه, معاون رئیس جمهور, مایک پنس مطبوعاتی وزیر شد نفر دوم کار در کاخ سفید برای تست مثبت برای ویروس. برای اولین بار بود که یک عضو نظامی که با این نسخهها کار به عنوان برگ برنده را نوکر.

واشنگتن توزیع نزدیک به 3 تریلیون دلار به خانواده ها و کسب و کار از جمله امداد چک 1200 $در هر فرد و فوق العاده 600 دلار در هفته مزایای بیکاری.

چین که در آن همه گیر شروع در ماه دسامبر اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی بیشتر مدارس در پایتخت آن پکن است.

بیش از 84,200 راهنمايی و 13,200 معلمان را به بازگشت به کلاس جمعه این شهر با مقامات مدرسه اعلام کرد. حدود 50000 دانش آموزان دبیرستان رفت و برگشت به کلاس مارس 27.

چین برای اولین بار بود اقتصاد را تعطیل و به مبارزه با ویروس و برای اولین بار به بازگشایی پس از حزب حاکم کمونیست اعلام کرد این بیماری تحت کنترل در ماه مارس است. کنترل از جمله کنترل ویروس ثبتشده تب هنوز هم در محل در مجتمع های آپارتمانی و ساختمان های عمومی در پایتخت است.

تشریفاتی چینی مقننه است که با توجه به برگزاری جلسه سالانه 22 مه از ماه مارس به تعویق افتاد. دولت در عین حال به می گویند که چگونه برخی از 3000 نمایندگان خواهد نشست.

در اروپا و بریتانیا محیط زیست گفت: با وجود نخواهد داشت "دراماتیک یک شبه تغییر" اعلام کرد که نخست وزیر بوریس جانسون می سازد ملی آدرس در روز یکشنبه.

جانسون است که انتظار می رود به توضیح دهید که چگونه بریتانیا که دارای بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا به راحتی می توانید این مستند. تنها تغییرات جزئی مانند اجازه دادن به مردم برای حمام آفتاب در پارک پیش بینی هستند.

دولت خواهد بود "بسیار محتاط" گفت: وزیر, جورج Eustice.

دولت ایتالیا گفت: این امر به اقدام قانونی برای جلوگیری از شمال استان بولزانو از بازگشایی فروشگاه های آخر این هفته در مخالفت با یک طرح ملی به صبر کنید تا زمانی که در اواخر این ماه.

ایتالیا گزارش کرده است بیش از 217,000 ویروس موارد و 30,200 مرگ و میر.

در برزیل کشور پنجم-بزرگترین شهر فورتالزا آغاز یک مستند در روز جمعه در پی افزایش عفونت و حتی به عنوان رئیس جمهور Jair Bolsonaro خواسته دیوان عالی کشور به منظور متحده به عقب محدودیت در کسب و کار.

Fortaleza, پایتخت دولت Ceara در شمال غرب تحمیل خواهد شد موانع و اجازه می دهد تنها خدمات ضروری است. مشابه محدودیت های تحمیل شده بود این هفته در پایتخت های کشورهای Maranhao و پارا.

Fortaleza شهرستان از 2.7 میلیون نفر دچار 727 ویروس مرگ و میر. مقامات انتظار 4,000 پایان ممکن است.

برزیل بیش از 140,000 موارد و 9,600 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

__

مک دونالد از پکن گزارش داد. مربوط به مطبوعات و روزنامه نگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

دنبال AP همه گیر پوشش در http://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب