استاپلتون محله تغییر نام زنده YMCA جنجال

دو هفته پیش نمایندگان به استاد جامعه انجمن استاپلتون رای به تغییر نام این محله به نام برای زمانی فرودگاه دنور

توسط MORVARIDEASIA در 11 تیر 1399

دو هفته پیش نمایندگان به استاد جامعه انجمن استاپلتون رای به تغییر نام این محله به نام برای زمانی فرودگاه دنور که فضای آن در حال حاضر اشغال بود که پس از نام Benjamin F. استاپلتون Sr. پیشرو عضو Ku Klux Klan زمانی که او شهردار انتخاب شد در سال 1923. در ضمن YMCA از مترو دنور است که رفتن را از طریق با تغییر نام مرکز شهر دنور Y پس از استاپلتون Sr. را Benjamin F. استاپلتون جونیور

و یا در آن است ؟

"YMCA از مترو دنور به رسمیت می شناسد اهمیت در پشت تصمیم به تغییر نام هر یک از مراکز سلامتی به خصوص آن را به عنوان مربوط به تعهد ما برای اطمینان از تمام افراد ممکن است رشد و احساس خوش آمدید. با توجه به محیط زیست در حال حاضر ما در رهبری تیم در حال کار سخت برای اطمینان حاصل شود هر گونه تصمیم گیری در حال بازتابی از ارزش های اصلی ما. در این نقطه ما نمی هر گونه به روز رسانی اضافی اما همچنان به برقراری ارتباط اطلاعات آن را به عنوان در دسترس است با اعضای ما و جوامع ما در خدمت" می گوید سو شیشه ای رئیس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر دنور YMCA.

برای سال YMCA از مترو دنور برنامه ریزی شده است در قرار دادن نام Benjamin F. استاپلتون جونیور در مرکز شهر آن تسهیلات; نه تنها او یک حامی بزرگ از Y اما پس از مرگ او یک بنیاد خانواده اجرا شده توسط فرزندان او اهدا بیش از 1 میلیون دلار برای حمایت از بازسازی به مرکز.

استاپلتون جونیور که متولد سال 1919 و در سال 1993 درگذشت, خدمت به عنوان رئیس هیئت مدیره و رئیس جمهور از مرکز شهر دنور Y و "رهبری تغییر در سازمان فلسفه نه تنها در خدمت حومه شهر دنور بلکه آوردن Y برنامه های درونی شهرها به طور خاص برای رسیدن به در خطر افراد در جوامع که در آن منابع کمیاب شد و بودجه در حداقل بود" با توجه به زیستی ارائه شده توسط استاپلتون خانواده Harmes C. Fishback بنیاد اعتماد ساخته شده است که به کمک مالی.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

در اعلام کرد که کمک مالی در سال 2016 جیم Hiner و سپس رئیس جمهور و مدیر عامل مرکز شهر Y بود effusive در قدردانی خود را.

"این کمک مالی سخاوتمندانه را در واقع کمک به تبدیل 110 ساله ساختمان تاریخی که در خانه های مرکز شهر دنور YMCA. مهمتر از آن افزایش و بهبود این مدت طولانی محل تجمع و آن را ممکن است برای YMCA به ارائه برنامه ها و فعالیت های خدمت متنوع و جامعه در حال رشد از مرکز شهر دنور. ما سپاسگزار برای اعتماد تعهد به شعبه ما و جامعه ما" Hiner اعلام کرد.

Benjamin F. Stapleton Jr. (right) with grandson Walker Stapleton (left).گسترش

Benjamin F. استاپلتون جونیور (راست) با نوه واکر استاپلتون (سمت چپ).

حسن نیت ارائه میدهد از Jenna Stapleton

اما هنگامی که خبر شکست که به عنوان بخشی از آن قدردانی از "این کمک مالی سخاوتمندانه," مرکز شهر Y را می توان نام برد پس از بن استاپلتون جونیور بحث در حال حاضر با تمرکز بر استاپلتون Sr. نقش با KKK ریخته پایین یک نسل است. در یک نقطه و سپس دولت مورخ Patty Limerick میزبانی یک جلسه در مورد این مسئله در بلر-Caldwell تحقیقات کتابخانه در پنج امتیاز.

جنجال فوت کردن در حالی که به عنوان نام-تغییر پیشنهاد به جلو منتقل شده اما از آن نمی رفت. برخی از Y اعضا مانند جوانا فورد تصمیم به تمدید عضویت خود را به دلیل تغییر نام انتخاب.

"این باعث مردم, و آن را آسیب زا می گوید:" فورد. "میراث از آن نام یک مسئله است بنابراین قرار دادن این نام در یک ساختمان در مرکز دنور فقط احساس می کند که اشتباه است."

تغییر نام خیابان*pleton برای همه گروه اصلی است که فشار برای یک محله تغییر نام موافق است. "YMCA و هیئت مدیره باید وزن خود را تا سال 2018 تصمیم به افتخار آرزوهای بزرگ-پول اهدا کنندگان در برابر جریان زمینه در سال 2020 است. حتی زمانی که آن را اشاره به یک عضو از این خانواده را با نام "بنیامین استاپلتون' حمل نمادین وزن در دنور. آنها نباید تعجب کرد اگر اعضای جامعه در حال صدمه زدن و یا عقب راندن با توجه به سابقه نام حمل و قدرت که می شود را به خوبی به گوش دادن به آن صداها می گوید:" لیز Stalnaker به نمایندگی از این گروه و هیئت مدیره.

اما دیگران از جمله ایالت کلرادو مورخ ویلیام وی بر این باورند که فرزندان نباید قضاوت گناهان پدران خود را. در حالی که وی می گوید که تغییر نام تلاش در استاپلتون محله "راه توانمندسازی کسانی که مخالف آنچه [مهتر] استاپلتون ایستاده بود و چه KKK ایستاده بود و برای" او را نمی بینم استاپلتون جونیور گناه توسط انجمن.

"من فکر می کنم او قطعا باید به رسمیت شناخته شده برای کمک های خود را به YMCA می گوید:" Wei "و امیدوارم آنها را قرار داده و یک پلاک در ساختمان توضیح داد که چرا آنها به نام ساختمان پس از او. که در خدمت به عنوان مثال برای دیگران که آنها باید مشابه انجام خوب کار می کند."

و در واقع Y برنامه ریزی شده بود به افتخار بن استاپلتون جونیور با دقیقا همان است که: یک پلاک به توضیح و کمک های خود را.

اما تا کنون پلاک به نظر می رسد نیست.

خواست که آن را نصب, کری Streetman, یک سخنگوی مرکز شهر Y به سادگی با اشاره خبرنگار به شیشه ای که می گوید هیچ چیزی در مورد پلاک. هنگامی که فشرده Streetman روشن است که "YMCA است نه کاهش پاسخ به این...سوال; بلکه رهبری این است که کار با کمک کننده برای تعیین گام های بعدی."

هر دو واکر استاپلتون نوه بن استاپلتون جونیور بود که کاندیدای جمهوری خواه برای فرماندار در سال 2018 و همسرش, Jenna اجرا می شود که این بنیاد خانواده را حمایت در هفته های اخیر برای تغییر نام استاپلتون محله. اما آنها آماده هستند برای درخواست پول خود را به عقب اگر YMCA پشت کردن بر روی پلاک نصب و راه اندازی با توجه به یک منبع قابل اعتماد.

"این چیزی است که من خواهد بود بسیار مورد که باید ایستاده," جینا استاپلتون قبلا گفته Westword . "آن را به نام یک فرد کاملا متفاوت."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن