استاپلتون نام جدید: یا Skyview یا پارک مرکزی

پس از دور دوم ساکن رای گیری Skyview و پارک مرکزی در حال نهایی را در فشار برای تغییر نام استاپلتون محله و برش گ

توسط MORVARIDEASIA در 6 مرداد 1399

پس از دور دوم ساکن رای گیری Skyview و پارک مرکزی در حال نهایی را در فشار برای تغییر نام استاپلتون محله و برش گذشته روابط به بنیامین استاپلتون که انتخاب شهردار دنور در سال 1923 زمانی که او یک عضو برجسته این Ku Klux Klan — و پس از آن شد که این اسم از در حال حاضر از بین رفته فرودگاه شهری که در آن یک محله جدید رشد پس از فرودگاه بین المللی دنور افتتاح شد. امروز استاپلتون به حدود 20 ، 000 ساکنان.

دور دوم انتخابات بین فینالیست خواهد شد قرار دادن در جولای 30. بیش از 300 نام ارسال شد با ساکنان باریک پایین یک لیست از نه به چهار اوایل این ماه و سپس چهار به دو هفته گذشته است. استاپلتون ایالات همسایه (یکشنبه) این سازمان که نظارت بر فرایند تغییر نام را اعلام برنده در تاریخ 1 اوت.

در حالی که برخی از فعالان تحت فشار بوده اند به تغییر استاپلتون نام دهه تلاش های خود را واقعا در زمان خاموش در برابر پس زمینه از حقوق مدنی تظاهرات پس از کشته شدن جورج فلوید. در حالی که تعداد کمی از نه فینالیست پرداخت ادای احترام به سیاه برجسته ساکنان مترو دنور تنها یک Mosley ساخته شده آن را به چهار نهایی. و Mosley (همراه با محل اجتماع) را از دست داده به گزینه های که در مراجعه به محل میراث شخصی.

Skyview که در آمد دوم در آخرین دور از رای گیری توضیح داده شد با این توسط خورشید برای تغییر نام کمیته مشورتی: "آیا تماشای آتش بازی همراه طیف مقدم, تجربه یک ماه خون از سورتمه تپه و یا در یک غروب یا طلوع آفتاب مشاهده زیبایی آسمانی که ما را احاطه کرده تساوی ما با هم در هیبت. در بالا بردن سر ما تا به ما در آسمان مشاهده ما به یاد enormousness از جهان است."

این نام نیز گره به این منطقه روز به عنوان یک فرودگاه است. "از اولین روز حمل و نقل هوایی, رویای شد به تسخیر آسمان گسترش مرزهای تلاش بشر به فراتر از ضرب المثل, 'آسمان را محدود است.' گرد هم آوردن نوستالژی تاریخی مسافرت هوایی و آرمان های کسانی که در اوایل هوانوردان می تواند ما را به یک نام است که در طلب آن صدا را به ارزش مانند تنوع پایداری و دسترسی. این اتصالات به یک نام که هدایت افکار ما به سمت بالا چه می شود" این کمیته می افزاید.

پارک مرکزی است که بیشترین آرا را از چهار نیمه نهایی اشاره به منطقه جغرافیایی: استاپلتون مرکزی پارک و پارک مرکزی بلوار اجرا می شود گذشته از آن لبه غربی. دیگر دنور محله مانند پارک شهر گرفته اند و نام خود را از پارک که دروغ در درون مرزهای خود را به کمیته مشورتی یادداشت ها. اما بزرگترین نقطه فروش برای پارک مرکزی ممکن است چگونه امن نام است.

"نام و نام خانوادگی-تغییر موضوع شده است تفرقه برای جامعه ما در چند سال گذشته. این گاهی اوقات به ارمغان آورد بهترین و بدترین در آمریکا و ایجاد تنش میان همسایگان است. پارک مرکزی خواهد بود غیر قابل بحث و درام-کمتر از آن چیزی است که جامعه ما می تواند با استفاده از در حال حاضر" این کمیته اذعان می کند.

یک بار برنده ساکن رای اعلام شده است در تاریخ 1 اوت استاد جامعه انجمن استاپلتون را به طور رسمی اتخاذ نام و علامت در اطراف محله روشن خواهد شد ، شهر دنور در حال حاضر گفت: آن را آماده برای تغییر محله رسمی تعیین در شهرستان اسناد و مدارک و نقشه ها.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب