متحده قبیله به دنبال تعلیق زغال سنگ فروش در ایالات متحده اراضی

, BILLINGS, منت. (AP) — یک ائتلاف از کشورهای ایالات متحده آمریکا محیط زیست و آمریکایی قبیله هندی به دنبال احیا

توسط MORVARIDEASIA در 24 اردیبهشت 1399

, BILLINGS, منت. (AP) — یک ائتلاف از کشورهای ایالات متحده آمریکا محیط زیست و آمریکایی قبیله هندی به دنبال احیای یک مهلت قانونی برای فروش زغال سنگ از زمین های فدرال که تحمیل شد تحت سابق باراک اوباما رئیس جمهور پس از آن کاهش یافته و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

چهارشنبه ویدئو کنفرانس شنوایی در مناقشه برنامه ریزی شده است در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در مونتانا. مورد مراکز اینکه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نگاه از نزدیک به اندازه کافی در تغییر آب و هوا و دیگر اثرات از سوختن زغال سنگ پس از تصمیم گیری به پایان مهلت قانونی در سال 2017.

زغال سنگ تولید حذف شده است برای سال ها به دلیل رقابت از سوخت ارزان تر و هزینه های آلودگی با وجود پشتوانه قوی برای این صنعت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. کاهش شتاب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما منتقدان از زغال سنگ برنامه توجه داشته باشید که اجاره فروش ادامه داده اند و می گویند دولت حرکت می تواند باز کردن ده ها هزار هکتار از زمین های عمومی به معدن.

داخلی مقامات اعلام کرد در ماه فوریه است که زغال سنگ از فروش زمین های عمومی در نتیجه یک افزایش ناچیز در انتشار گازهای گلخانه ای که باعث تغییر آب و هوا. آنها نتیجه گیری شد بر اساس پتانسیل تولید گازهای گلخانه ای از چهار زغال سنگ اجاره در ایالت یوتا و اوکلاهاما که فروخته شد پس از توقف برداشته شد.

کسانی که اجاره یک قطعه کوچک از یک فدرال لیزینگ برنامه که حدود 40 درصد از ایالات متحده تولید زغال سنگ در درجه اول از نوار بزرگ معادن در کشورهای غربی.

اجاره فروش ماه گذشته در آورده $3.4 میلیون تقریبا 10 میلیون تن زغال سنگ در سرزمین های فدرال مجاور به شورای همکاری خلیج فارس انرژی King II معدن در جنوب غربی ایالت کلرادو است.

مخالفان لیزینگ برنامه شامل دموکراتیک به طور کلی وکیل کالیفرنیا, نیویورک, جدید مکزیک و ایالت واشنگتن در شمال شایانی قبیله و چندین گروه های زیست محیطی.

"در حال حاضر زمان مناسب برای قرار دادن یک توقف در حفر کردن زغال سنگ از زمین های عمومی و در معرض عموم به هوا, آب و آلودگی آب و هوا است که فعالیت علل گفت:" جنی Harbine وکیل برای Wildearth نگهبان باشگاه سیرا و دیگر گروه های زیست محیطی.

صنعت معدن و دو زغال سنگ ایالت وایومینگ و مونتانا هستند اندود شده تا در کنار دولت است.

آنها در دادگاه گفت که براده دولت بود و در آن حقوق را به توقف و از آن راضی هر گونه نگرانی از حرکت از طریق دادگاه دستور تحلیل محیطی که تکمیل شد در ماه فوریه است.

طرح دعوی در دادگاه مورد استفاده قرار گرفت به عنوان "یک backdoor خودرو به قضایی پایان فدرال زغال سنگ اجاره" پس از دیگر شاخه های دولت کاهش یافته است به علت وکلای مدافع برای زغال سنگ متحده و صنعت و معدن نوشت: در دادگاه براده.

زغال سنگ فروش از زمین های عمومی بودند تا حد زیادی متوقف در سال 2016 تحت اوباما بیش از نگرانی در مورد تغییر آب و هوا و اینکه آیا شرکت پرداخت یک قیمت عادلانه برای سوخت. تعلیق شد لغو آن-وزیر کشور Ryan Zinke به زودی پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان اداری انجام یک جمهوری خواه کمپین تعهد است.

در این صورت است که قبل از اینکه ایالات متحده در منطقه قاضی برایان موریس در آبشار بزرگ.

موریس به دست کردن یک توالی از شکست به مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای افزایش انرژی داخلی صنعت از جمله احکام اخیر در برابر نزدیک به 300 نفت و گاز اجاره در مونتانا و کیستون XL خط لوله نفت از کانادا را به نبراسکا.

___

دنبال Matthew Brown در @matthewbrownap

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب