سرقت دیزنی یادگاری به ارزش هزاران موجود در حراج آنلاین, مقامات می گویند که

پس از هزاران دلار در دیزنی یادگاری به سرقت رفته بود از شمال ساکرامنتو سازی واحد, مقامات می گویند که آنها را سا

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

پس از هزاران دلار در دیزنی یادگاری به سرقت رفته بود از شمال ساکرامنتو سازی واحد, مقامات می گویند که آنها را ساخته اند بازداشت و بهبود بسیاری از موارد.

یک زن گزارش سرقت از چندین بالا ارزش دیزنی اقلام کلکسیونی در مجموع در حدود $35,000 با توجه به Sacramento County کلانتر. موارد گرفته شد بین دسامبر 2019 و اواخر ماه آوریل زن گفت.

کلانتر ملک جرم اداره در بر داشت برخی از موارد در یک حراج آنلاین و قادر به شناسایی یک مظنون در سرقت معاون جو Gordon گفت. حکم جستجو برای وب سایت حراج و مشکوک را به حساب های رسانه های اجتماعی کمک کرد کارآگاهان قرار دادن فرد محل اشتغال یک اتاق هتل به عنوان محل اقامت و یک واحد ذخیره سازی.

حدود 25000 $ارزش دیزنی یادگاری داشت در مظنون را در اختیار ژوئن 30, مقامات گفت.

تبلیغات

مدت کوتاهی پس از آن گمان می برند که نه شناخته شده بود و به اتهام سرقت و رزرو در Sacramento County اصلی زندان Gordon گفت. آن را بلافاصله روشن که آیا اتهامات بوده است واصل در این مورد و یا اینکه آیا این فرد همچنان در بازداشت است.

محققان هنوز در حال کار برای پیدا کردن آیتم های دیگر که به سرقت رفته بودند و اشاره کرد که آنها ممکن است در حال حاضر فروخته شده آنلاین کلانتر گفت.

"به دلیل منحصر به فرد بودن این موارد و که آنها را منحصر به فرد شناسایی اطلاعات مانند شماره سریال بر روی یک کامپیوتر یا یک تلفن همراه از آن چیزی است که [قربانی] را به نوع شخصا شناسایی" گوردون گفت. "او با ما کارآگاه بسیار گسترده بود و قادر به شناسایی آن است."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب