تابستان را در اینجا: شما Colo-آماده ای ؟

در اولین روز از تابستان من از خواب بیدار در خارج از کلرادو برای اولین بار در بیش از سه ماه. نود و نه روز گذشته

توسط MORVARIDEASIA در 9 تیر 1399

در اولین روز از تابستان من از خواب بیدار در خارج از کلرادو برای اولین بار در بیش از سه ماه. نود و نه روز گذشته بود از دولت ضبط شده خود را برای اولین بار مرگ از COVID-19; ما می ماند در خانه ما می ماند امن تر در خانه بودند و در حال حاضر جسارت کردن. به عنوان ما می خواهم برنامه ریزی ما سفر جاده شمال, ما می خواهم متوجه شده است که هر دو وایومینگ و مونتانا شاهد افزایش موارد...اما پس از آن در ژوئن 20, کلرادو, روند قرمز هم پس از چند هفته امیدوار کننده.

فرماندار Jared پلیس صورت گرفت توجه dispiriting آمار در آن روز اعلام گسترش کلرادو وضعیت اضطراری به خوبی به ژوئیه به "حمایت بیشتر پاسخ ما تلاش باقی می ماند و آمادگی در برابر این جهانی و همه گیر." در اعلام پسوند او اذعان کرد که "داده است که در حال حاضر شروع به نشان می دهد واژگونی برخی از دستاوردهای ما" و صرف زمان کافی ستایش شرکت های هوشیار در اجرای آنها از ماسک مورد نیاز — Costco پیتزا فروشی محلی — که آن را سخت به حدس می زنم گام بعدی برای مبارزه با اضافی "تغییر" از دستاوردهای ممکن است بیشتر اجباری صورت-پوشش مورد نیاز است.

که بسیار قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای افزایش امنیت عمومی. با وجود ادامه جنجال بر اثر ماسک اگر آنها نگه داشتن مردم و حتی اندکی امن تر — و کسانی که با برخی از مسائل مربوط به سلامت (اشتباه نشود با نفس یا غلط مفاهیم آزادی) معاف از پوشیدن آنها چه معامله بزرگ است ؟

اما ماسک مناسب قوانین و مقررات می تواند نیاز مهم آموزش و پرورش برای برخی از گردشگران رانندگی جنوب و شرق و غرب و شمال — به کلرادو.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به عنوان ما عبور به وایومینگ ما متوجه شده است که ماسک تبدیل شده بود بسیار اختیاری...نه فقط در مشتریان و اما در کارکنان خدمت آن دسته از مشتریان در ایستگاه های گاز, رستوران ها, هتل ها. و اگر چه ما خال خال اجتماعی فاصله دستورالعمل مشخص شده در طبقه در برخی از موسسات در دیگران آن را غیر ممکن بود حتی دیدن کف چون مردم کهنه شد خیلی نزدیک به هم.

در یک وضعیت که در آن مراکز جمعیت تقسیم می شوند بنابراین مقدار مسافت پیموده شده شاید اجتماعی می شود بسیار مهم تر از فاصله زمانی که مردم در نهایت گرد هم می آیند. شاید آن را فقط به نظر می رسد که هیچ ویروس می تواند عبور از کسانی که در فضاهای باز. یا شاید آن را به عنوان ساده به عنوان این است: هیچ کس نمی تواند کشف کردن قوانین در حال حاضر.

چهار روز بعد به عنوان COVID-19 موارد مشخصی و بیشتر و بیشتر از کشور نقل مکان کرد و به من پشت در دنور پس از مصرف اولین پرواز هواپیما پس از یک سفر شتابزده به توسان در مارس 10 به همراه مادرم به کلرادو در بازگشت به خانواده است. قوانین به ویژه در مورد ماسک توصیه های تغییر کرده مقدار زیادی از آن. اما برخی از چیزهایی که باید نیست. شما می خواهید به نگه داشتن مردم شما را دوست دارم امن است. شما می خواهید به ماندن بگیرید امن. و شما می خواهم به نگه داشتن آن شما نمی دانید امن بیش از حد...و امیدوارم که آنها نفع بازگشت.

در Missoula همراه در ایالات میز اشاره کرد که نه تنها ماسک های مورد نیاز در هواپیما, اما آنها اجباری در سراسر فرودگاه بین المللی دنور. از طریق من نفس آه امداد زمانی که من به عقب در مسیر بالا شهر.

من خوشحال می شود ریشه در کلرادو در حالی که برای.

در حالی که من در جاده ها Westword شد قرار دادن نکات نهایی در آن سالانه تابستان, راهنمای ما ژوئن 25 موضوع (اگر شما نمی گرفتن یکی در غرفه شما می توانید آن را همه در اینجا). ما منتشر شده یک نسخه اختصاص داده شده به تمام سرد حوادث در این حالت داغترین فصل برای دهه اما هرگز آن را بیشتر به چالش کشیدن و هرگز مهم تر به خاطر داشته باشید تمام این دلایل آن است که در واقع یک امتیاز برای زندگی در کلرادو. در اینجا خارج از منزل بزرگ هستند بیشتر از همیشه است; اگر شما می توانید آنها را لذت بردن از در نسبت تنهایی آنها نیز امن ترین مکان شما می توانید در خارج از زیر زمین خود را پناهگاه.

و کل خیلی بیشتر ،

اما مناظر خیره کننده است تنها دلیل کلرادو بسیار جذاب برای گردشگران آیا آنها ساکنان سفر در داخل مرزهای خود و یا بازدید کنندگان از خارج از جسارت در. دولت پر است از افسانه وطنی جاذبه های, از دیسک گلف به دیوانه قلعه به دعوت patios و کارآفرینان پشت سر آنها در حال کار سخت در این تابستان به ارائه پناهگاه های امن. سرگرمی, حوادث, هنر نشان می دهد و سالن های موسیقی نیز شروع به comebacks. آنها همه بخشی از تابستان را جشن می گیریم در ژوئن 25 موضوع تابستان که واقعا می شود در دنده به عنوان چهارم جولای آخر هفته روش.

در جولای 1, کلرادو گردشگری خواهد شد و بازگشایی آن استقبال مراکز در مرزهای کلرادو به عنوان بخشی از آن رنگ-آماده کمپین تجدید نظر به جای پلیس را امن تر در خانه و در قریب به اتفاق, بزرگ, خارج از منزل فاز. "شما به عنوان بازدید کلرادو," دولت, گردشگری, سایت, یادداشت "ما شما را تشویق به آغوش ما تفسیر جدید از مسئول گردشگری — نشان دادن مراقبت نه تنها برای ما مقصد اما برای بازدید کنندگان و افرادی که در تماس با خانه کلرادو."

اما مطمئن است که در آغوش از یک فاصله امن ،tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب