نظرسنجی: نزدیک به نیمی از مونتگمری Co. پدر و مادر می گویند که آنها در حال برنامه ریزی در فرستادن بچه ها به مدرسه این سقوط

هیئت آموزش و پرورش در Montgomery County Maryland در روز سه شنبه ارائه نتایج حاصل از یک پدر و مادر-کارکنان بررس

توسط MORVARIDEASIA در 25 تیر 1399

هیئت آموزش و پرورش در Montgomery County Maryland در روز سه شنبه ارائه نتایج حاصل از یک پدر و مادر-کارکنان بررسی اندازه گیری اولویت جامعه مدرسه با توجه به سال تحصیلی آینده.

تقریبا 56,000 پاسخ جمع آوری شد و نتايج نشان داد که 42 درصد از پاسخ دهندگان به پدر و مادر بررسی نشان داد که آنها برنامه ریزی برای فرستادن فرزندان خود به صورت حضوری آموزش. در مقابل 25 درصد از کارکنان می خواهند به بازگشت برای فرد کار می کنند.

ضمن اینکه 52 درصد از پاسخ دهندگان به کارکنان بررسی نشان داد که آنها می خواهم به فرصت برای کار عملا و 22 درصد از پاسخ دهندگان به پدر و مادر سنجی گفت: آنها قصد دارند فرزندان خود را تکمیل مجازی-فقط آموزش.

بررسی آمد و به عنوان سی-منطقه مدرسه سیستم وزن چگونه به رویکرد 2020-21 سال تحصیلی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

نتایج دیگر نشان داد که 35 درصد از پاسخ دهندگان به پدر و مادر بررسی کرده اند هنوز رتبهدهی نشده است تصمیم گرفت بین فرد در یادگیری مجازی-تنها آموزش و 22 درصد از پاسخ دهندگان به کارکنان بررسی هنوز مطمئن شوید که در مورد فرد در محل کار و یا مجازی فقط.

Montgomery County Public Schools است که با توجه به گزینه برای پاییز و پیش بینی آنچه باید انجام شود و اگر دانش آموزان در بازگشت به فیزیکی در کلاس های درس.

برای مثال دانش آموزانی که سوار اتوبوس نیاز به نشستن در کرسی مشخص شده متناوب در هر سطر دیگر. با توجه به پدر و مادر-کارکنان نظر سنجی 60 درصد از پدر و مادر گفت: فرزند خود را با نیازهای حمل و نقل به مدرسه.

و برای دانش آموزانی که دریافت کاهش یافته و برداشت مبهوت ورود و وانت بار می تواند گسترش صبح و بعد از ظهر صبر کنید بار.

به منظور تسهیل اجتماعی فاصله و کاهش تعداد دانش آموزان و کارکنان در داخل مدارس شهرستان است که با توجه به برنامه مبهوت. دانش آموزان را جایگزین و یا چرخش در مدرسه یادگیری با قوی تر آموزش مجازی.

برای مثال در مخلوط مجازی مدل برای مدارس ابتدایی و متوسط دانش آموزان وجود خواهد داشت دو گروه بر اساس سطح کلاس گذشته نام و یا آدرس و مدرسه خوشه. دو گروه را جایگزین بودن در ساختمان و انجام آموزشهای مجازی.

یک گروه را در مدرسه روز های دوشنبه و سه شنبه و گروه دیگر خواهد بود در مدرسه پنج شنبه و جمعه. در روز چهارشنبه هر دو گروه را انجام آسنکرون یادگیری است.

نیز وجود دارد یک گزینه به صورت تمام وقت آموزش آنلاین. یک نمونه برنامه به اشتراک گذاشته شده در جلسه هیئت مدیره نشان داد دو کلاس قبل از ناهار اجتماعی-عاطفی درس و گروه های کوچک مداخلات و حمایت بعد از ناهار و دو کلاس در بعد از ظهر روز دوشنبه, سه شنبه,
پنج شنبه و جمعه. چهار شنبه خواهد بود آسنکرون یادگیری است.

خانواده ها این فرصت را به را انتخاب کنید بین حاوی آموزش مجازی یا virtual-تنها آموزش مدل بین 27 ژوئیه و اوت. 7.

دانشیار سرپرست Niki هازل گفت: مدرسه آماده است به حرکت به آموزش مجازی و آموزش اگر لازم است می شود.

عضو هیئت مدیره ربکا Smondrowski معرفی یکی دیگر از پیشنهاد, در جایی که همه دانش آموزان دبیرستانی خواهد بود 100% مجازی و مدرسه ابتدایی دانش آموزان را به مدرسه بازگشت و در مدرسه متوسطه فضاهای.

مدرسه سرپرست جک اسمیت گفت: Smondrowski پیشنهاد بود چیزی که در حال حاضر نگاه و در نظر گرفته شود. پیشنهاد می شود یک هزینه فرصت اسمیت گفت که به معنی آن را به طور کامل توسعه مدل برای آن در نظر گرفته شود که تعداد زیادی از کارکنان در ساعت برای مدل.

برندا ولف معاون رئیس جمهور از هیئت مدیره آموزش و پرورش گفت: هیچ برنامه ای کامل نیست و او نمی خواهید به تمرکز به دور از آموزش دانش آموزان است. ولف همچنین گفت که با توجه به طرح دیگری که ساعت صرف شده اند در آینده با گزینه های هستند که از نظر علمی بر اساس می تواند به تاخیر انداختن تصمیم گیری.

"پدر و مادر باید بدانید که چیزی" ولف گفت. "و برای شروع با یک طرح جدید است که رفتن به مشکل به دلیل آن را به عقب براند تاریخ است که ما می توانیم چیزی به مردم است."


بیشتر Coronavirus اخبار

برای اطلاعات بیشتر ؟ سی مریلند و ویرجینیا هر انتشار اطلاعات بیشتر هر روز. بازدید از سایت رسمی اینجا هستید:: ویرجینیا | مریلند | سی
tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب