تعلیق نظامی افتخارات ملی در گورستان تدفین ترکیبات از دست دادن خانواده

یک شیپور نواختن شیپور خاموشی اسلحه سلام و ارائه یک خورده پرچم آمریکا به عزاداری خانواده هستند نشانه از مراسم ن

توسط MORVARIDEASIA در 4 خرداد 1399

یک شیپور نواختن شیپور خاموشی اسلحه سلام و ارائه یک خورده پرچم آمریکا به عزاداری خانواده هستند نشانه از مراسم نظامی انجام شده روزانه برای جانبازان در سن دیگو دو گورستان ملی — قلعه Rosecrans و میرامار.

که تغییر در مارس زمانی که در پاسخ به COVID-19 گیر جانبازان امور ملی گورستان دولت به حالت تعلیق در چنین مراسم خروج خانواده ها بدون بسته شدن و محروم کردن برخی از جانبازان از گذشته خود را بخواهد.

آن مشکلات را علامت Bartlett از چولا ویستا. پدرش مرلین بارتلت بود و 25 سال در نیروی دریایی کهنه که فوت 8 مارس در سن 70 از یک بیماری است.

"آنچه پدرم انجام داد این کشور — او سزاوار بهتر" گفت: علامت Bartlett که با برادر خود نیز خدمت در ارتش در بخش در خواست پدر خود را.

تبلیغات

"او سزاوار کامل افتخارات نظامی" بارتلت گفت. "این احساس وجود یک جای خالی در آن وجود ندارد و بسته شدن."

BartlettNavy.jfif

Chief Petty Officer مرلین Bartlett که فوت در 8 مه.

(حسن نیت ارائه میدهد عکس)

در مارس 23, ملی گورستان دولت به حالت تعلیق در مراسم دفن, اما اجازه داده تا 10 اعضای خانواده شاهد interments. در آوریل 15, اما, این قوانین اصلاح شد و خانواده ها خواسته شد به تماشای تدفین از خود "اتومبیل و یا جاده بسیار نزدیکی اتومبیل خود را."

مفهوم تماشای یک تابوت آن را به عنوان کاهش به زمین از ماشین نمی نشینند و با کوین, نجار, نیروی هوایی کهنه زندگی در ال کاجون. نجار پدر لئونارد نجار بود و نیروی دریایی کهنه سرباز جنگ کره. او هفته اول مارس در سن 89.

تبلیغات

"من نمی خواهم که به حافظه تاریخ و زمان آخرین من از پدرم" نجار گفت.

لئونارد نجار خدمت در هیئت مدیره این هواپیما حامل Oriskany و باکسر در 1950s و یکی از قدیمیترین مردان داوطلب خدمت سربازی به عنوان یک جت مکانیک گفت: پدر LaReatha نجار.

"او در زمان جت مدرسه به خانه ماندن طولانی," او گفت:. "این که چگونه ما به پایان رسید تا در سن دیگو."

LeonardCarpenter.jpg

لئونارد نجار در USS Oriskany در طول جنگ کره. "شجاعانه نقطه" اشاره به دوروتی که در ماه اکتبر.

(حسن نیت ارائه میدهد عکس)

تبلیغات

لئونارد قبل بود در مرگ همسرش دوروتی در ماه اکتبر LaReatha نجار گفت. او به خاک سپرده شد در میرامار ملی گورستان.

"آنچه اتفاق افتاده است زمانی که ما از دست مامان در پایان اکتبر همه چیز رفت واقعا صاف," او گفت:. "مادر شده است در میرامار و پدر فقط می خواستم به بقیه با او — با کمی شناخت است که او تا به حال در خدمت کشور خود."

از دست دادن که جدی به رسمیت شناختن نیز محروم می سازد خانواده از تماشای یک ملت سپاسگزار تشخیص این جانبازان گفت: جی اندرسون دریایی سپاه جانباز و عضو پاتریوت گارد سواران. داوطلب سازمان و شرکت در مجالس ترحیم جانباز در خانواده' درخواست.

"گاهی اوقات وجود دارد بیشتر از ما از وجود دارد در خانواده" اندرسون گفت: از آنجا که گاهی اوقات جانبازان عمر کسانی که نزدیک به آنها را.

تبلیغات

اندرسون گفت: افتخارات ارائه شده در این مراسم دفن — مانند زمانی که گارد احترام حذف پرچم آمریکا را از تابوت برابر آن و ارائه آن به خانواده — به خانواده حس بسته شدن.

"من دیده ام شوهران و همسران و برادران ... محکم آن خورده پرچم را به سینه خود را در لحظه آخر" او گفت:. "این است که به طوری خاص است. این زمانی است که ملت ایستاد و به رسمیت شناخته شده و قهرمان خود را برای خدمات خود را."

در حال حاضر VA ارائه شده است خانواده ها گزینه ای برای به تعویق انداختن تدفین و یا با ادامه تدفین اما برگزاری یک مراسم یادبود در تاریخ بعد.

VA سخنگوی گفت: هر دو سن دیگو ملی گورستان می تواند رزومه اجازه می دهد سنتی مراسم به زودی.

تبلیغات

"هر دو گورستان در حال توسعه به از سرگیری برنامه های بخواهيد و یادبود خدمات اما ما هیچ برنامه ریزی اطلاعیه ها در این زمان" جسیکا باکستر, لس آنجلس, VA, سخنگوی, گفت: در یک ایمیل.

با توجه به باکستر و گورستان را به بازگشت به عملیات عادی زمانی که آنها می توانند به رعایت بهداشت محلی دستورالعمل های اجتماعی مانند فاصله زمانی که آنها می تواند اجازه می دهد در خطر جمعیت به حضور و زمانی که پرسنل نظامی در دسترس هستند به ارائه افتخارات نظامی.

تصمیم او به گورستان ملی دولت است.

تا زمانی که تصمیم گیری ساخته شده است خانواده ها مانند نجاران و Bartletts صورت دو ناراحت کننده انتخاب — سازمان دیده بان تدفین از اتومبیل خود را و یا تاخیر دفن برای هفته ها.

تبلیغات

نجاران در حال انتظار آنها گفت.

بارتلت گفت: پدرش به خاک سپرده خواهد شد در میرامار در روز جمعه با خانواده از اتومبیل های خود را.

"ما بازدید میرامار و Rosecrans" بارتلت گفت. "یک نظامی خاکسپاری شد چیزی که او همیشه معتقد بود. او می خواست که من آن را سزاوار است."

به هر خانواده گفت: آنها درک اهمیت حفاظت از مردم از COVID-19 اما امکانات رفاهی می تواند ساخته شده است. اندرسون موافقت کرد و گفت که دیگر قطعات از سن دیگو در حال بازگشایی.

تبلیغات

"من دفاع از رفتن به کلیسا و یا سردخانه" اندرسون گفت: "اما اگر ما می توانیم چیزهای دیگر برای بازگشایی, ما می آمد تا با یک فرایند در چنین راهی است که خواهد بود مناسب با وقار و احترام مرحوم."

روز یادبود تغییرات

روز یادبود شهدای همچنین تغییر جهت دادن از سنت در این سال به دلیل COVID-19 مقررات منع بزرگ کرد.

هر سال در San Diego, عمده, مراسم بزرگداشت برگزار می شود در چهار نقطه عطفی در سایت: فورت Rosecrans ملی گورستان USS Midway موزه میرامار ملی گورستان و تن. Soledad یادبود.

در این سال چهار رویدادها را به یک ترکیب hourlong مجازی پخش می مراسم که مردم می توانند پخش زنده بدون ترک خانه های خود. خدمات تغییر خواهد کرد از محل به محل هر یک شامل یک رویداد خاص است.

تبلیغات

مانند قبل وجود خواهد داشت bagpipes, تاج گل تخمگذار buglers بازی اکو شیپور خاموشی و نظامی جت پرواز در گم شده و انسان سازند.

در این زمان زنده مراسم خواهد بود پخش می در www.sandiegomemorialdaylive.com از 9 تا 10 صبح و در یوتیوب و وب سایت های دیگر پس از آن.

هر یک از چهار محل تمرکز بر خاطرات جانبازان که به خدمت در ادوار مختلف از خدمات از جمله جنگ جهانی دوم و کره جنوبی و ویتنام اخیر درگیری و جنگ با تروریسم است.

هر سایت باید 15 دقیقه و خواهد شد از ویژگی های سخنرانان از جمله MCRD Brig. ژنرال Ryan میراث نیروی دریایی در منطقه جنوب غربی Cmdr. عقب Adm. بت بولیوار شهردار کوین Faulconer سن دیگو رئیس پلیس دیوید Nisleit ایالات متحده Atty. باب آبجو از منطقه جنوب کالیفرنیا و دیگران.

تبلیغات

هیچ تماشاگر خواهد بود و مجاز به حضور زنده پخش می خدمات است.

دایان بل San Diego Union-Tribune کمک به این گزارش.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب