نگاهی به نیش: جدید شعر گلچین در خدمت "فکر می کردم برای مواد غذایی"

شاعر برایس Maiurro تا به حال مشغول شده است. به عنوان یکی از بنیانگذاران 8 p. m. زوزه روند که رفته جهانی او را

توسط MORVARIDEASIA در 1 خرداد 1399

شاعر برایس Maiurro تا به حال مشغول شده است.

به عنوان یکی از بنیانگذاران 8 p. m. زوزه روند که رفته جهانی او را به صرف یک معامله خوب از زمان فیلدینگ سوال از خبرنگاران و مشغول به کار مجدانه برای حفظ مدنیت در Facebook صفحه برو بیرون و فریاد زدن در 8pm که در حال حاضر بیش از نیم میلیون عضو — که برخی از آنها واقعا مانند تیراندازی کردن آتش بازی (او نیست). و او را کمک به ویرایش و انتشار جدید شعر گلچین, فکر می کردم برای, مواد غذاییبرای حمایت از دنور مواد غذایی نجات.

که پروژه شده است امداد خوش آمدید: Maiurro خوشحال است به یک استراحت از خود نوظهور زوزه شهرت به تمرکز ادبی خود را حرفه.

"خدا را شکر برای انزوای اجتماعی," او می گوید. "من غرق به راحتی پس من خوشحالم که من می توانم اردک کمی و ویرایش اشعار از لانه زیرزمینی. این یک چیز خنده دار شناخته می شود برای یک چیز عجیب و غریب و همچنین چیزی که اتفاق افتاده است فقط به در خود را. من بیشتر فقط نگه داشتن در نوشتن اشعار رسیدگی به باغ و لذت بردن مردم با من عشق من همیشه انجام دهید."

گلچین آینده در ماه ژوئن خواهد بود که اولین کتاب منتشر شده توسط South Broadway مطبوعات ناشر در پشت آنلاین ادبی جنوب برادوی روح جامعه است. آن را شامل آثار بین پنجاه و صد شاعران از جمله تد Vaca, Paulie Lipman, Caleb Ferganchick ایرینا Bogomolova و لیزا اسپارکس.

"فکر می کردم برای مواد غذایی است که مجموعه ای از محلی و در غیر این صورت شاعران نوشتن در موضوعات مختلف" او می گوید: "از جمله مواد غذایی COVID بار و هر چیز دیگری که الهام بخش آنها.

Maiurro و همکار سردبیران Emylee فرانک کالی بهبود می یابد و اریکا Hoffmeister در حال اجرا یک GoFundMe کمپین برای حمایت از این پروژه اهدا کنندگان و دریافت نسخه هایی از این کتاب است. جمع آوری کمک در حال حاضر در آورده $2,000 از آن $3,000 هدف است.

"شما می توانید انتظار عشق, اشعار, به, گوجه فرنگی, عصبانی soapbox مطالب مونسانتو, توالت-کاغذ سرودهای کلمات و امید در طول یک مدت تلاش" وعده Maiurro.

دنور مواد غذایی و نجات و بهداشت و درمان-سهام غیر انتفاعی بانک مواد غذایی ارائه می شود که مواد غذایی به افراد نیازمند و اغلب توسط دوچرخه آشکار برای انتخاب سردبیران برای حمایت از.

"من بسیار تحت تاثیر قرار با دسترسی دنور مواد غذایی نجات می گوید:" Maiurro. "کسی که نیاز به مواد غذایی نیز ممکن است برای زمان فشرده, فشرده برای حمل و نقل و یا فشرده برای بسیاری از منابع دیگر, بنابراین من دوست دارم که آنها را واقعا یک راه حل برای همه از این به آوردن غذا برای کسانی که نیاز دارند. شما می توانید تصور کنید که چگونه آن را احساس باید برای شنیدن یک دست کشیدن بر روی درب خود را برای پیدا کردن که شما در حال تحویل یک بسته نرم افزاری فوق العاده از مواد غذایی بزرگ است ؟ این چیزی است که ما نیاز به پشتیبانی می کند. زمانی که دولت ما می خواهد ما را به قطع در برزخ میان ماندن و سالم و یا بازمانده از نظر مالی اجازه دهید مطمئن شوید که مردم می خورند."

حمایت از گلچین و پیدا کردن چگونه برای به دست آوردن یک کپی در فکر غذا GoFundMe website.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب