رئیس پلیس لس آنجلس میشل مور نظرات به غارتگران ایجاد طوفان سیاسی

او به عنوان دستورات اداره پلیس لس آنجلس در پاسخ به تظاهرات توده قتل جورج فلوید, LAPD رئیس میشل مور نیز رو به ر

توسط MORVARIDEASIA در 14 خرداد 1399

او به عنوان دستورات اداره پلیس لس آنجلس در پاسخ به تظاهرات توده قتل جورج فلوید, LAPD رئیس میشل مور نیز رو به رشد سیاسی و طوفان بیش از نظرات او دوشنبه شب — اما به سرعت پس گرفت — در مورد غارتگران است.

فرمانده گفت: غارتگران در سراسر جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته شد "سرمایه گذاری" در مرگ فلوید.

"ما نمی تظاهرات شب گذشته — ما تا به حال اعمال جنایی" مور گفت: در یک کنفرانس خبری با شهردار لوس آنجلس اریک Garcetti سه شنبه شب ، "ما از مردم عزادار مرگ این مرد جورج Floyd — ما تا به حال مردم سرمایه گذاری. مرگ او در دست خود را به عنوان آن را به عنوان کسانی که افسران."

مور عذرخواهی دقیقه بعد گفت: "misspoke زمانی که من گفت که خون خود را در دست خود" و این که او پشیمان "است که خصوصیات."

تبلیغات

"اما من نمی پشیمانی خواهد شد و نه من عذر خواهی به کسانی که در خارج وجود دارد امروز ارتکاب خشونت از بین بردن زندگی و معیشت و ایجاد این تخریب" مور گفت. "حافظه خود را سزاوار اصلاحات. حافظه خود را سزاوار بهتر لس آنجلس بهتر ایالات متحده و یک دنیای بهتر."

در روز سه شنبه معترضان شعارهای زنگ زد از خارج از لس شیشه ای دفتر مرکزی: "آتش میشل مور! آتش میشل مور!"

و: "هی هی هو هو! میشل مور کردم برو!"

تبلیغات

Garcetti سه شنبه شب در دفاع مور گفت که او خوشحال بود که رئیس بود عذرخواهی کرد.

"من خوشحالم که او به سرعت آن را اصلاح و من خوشحالم که او بیشتر عذرخواهی کرد و همچنین" Garcetti گفت. "من می خواهم به بسیار روشن در مورد آن است. اگر من معتقد بودم برای یک لحظه است که رئیس این باور بودند که در قلب او دیگر نمی خواهد ما رئیس پلیس. من نمی توانم بگویم که هر قوی تر است."

مور نظر شد و همچنین تمرکز بیشتر نظرات عمومی در طول یک پلیس لس آنجلس کمیسیون در جلسه روز سه شنبه.

Jocelyn تاکر گفت: او قدردانی عذرخواهی اما رئیس کلمات گفتن شد.

تبلیغات

"اگر که بود خود را به زانو حرکت تند و سریع واکنش شما در شغل مناسب," او گفت:.

دولت ایالت هالی میچل همچنین در پاسخ به نظر او, در بیانیه ای.

"من می خواهم شما بدانید که ما حق را به خشم و صدای ما شایستگی این را شنیده ام و نه ربوده خارج از آشوبگران و نه توسط یک فرمانده پولیس که نسبت که اعمال ما می تواند نسبت به قتل ما شاهد و تجربه" او نوشت: در بیانیه ای. "این نوع از حواس او را پرت می خواهید به نوبه خود این بحث دور از نکته اصلی — است که پایان دادن به نژادپرستی ساختاری."

مور شد سریع به محکوم کردن کشتار فلوید توسط پلیس مینیاپولیس و در اوایل روز از اعتراضات به تظاهرات گسترده ای اسکله.

تبلیغات

مور گفت: پلیس کمیسیون که هنگامی که او را دیدم تصویری از پلیس زانو در Floyd گردن او و دیگران در پلیس لس آنجلس "شد تا حد زیادی مختل آن و مشکل با تصاویر و ما به دنبال برقراری ارتباط به وضوح این تصاویر ما شاهد همراه با بقیه امریکا آنها وحشتناک است. آن را منزجر کننده و بدون توجیه."

مور گفت: پلیس لس آنجلس در ابتدا امیدوار بودند برای کار با معترضان مسالمت آمیز. اما در حالی که بسیاری از تظاهرکنندگان بودند نه خشونت غارت آغاز شد و شنبه شب تغییر و پویایی است.

"هنگامی که تشدید خشونت از جمله ضرب و جرح بر روی ماموران آتش سوزی گسترده غارت در Fairfax منطقه شنبه و ما دیدن ماموران حفظ جراحات از دست دادن اموال گروه نیاز به توسل به یک قوی تر message," او گفت:. "ما افزایش یافته و ما استقرار. ما شروع به مسدود کردن معترضان در برقراری ارتباط با تظاهرات. ما شروع به انتقال آنها را به نیاز برای صلح است. ... اما ما می تواند اجازه نمی دهد ایمنی از افسران ما و یا عمومی می شود به خطر افتاده است."

تبلیغات

مور گفت که او در ادامه به بررسی گروه ها و استراتژی. به اتهام سوء رفتار افسر گفت: "من می خواهم به شما اطمینان دهم ما بررسی هر شکایت و من قول می دهم به نگه پاسخگو هر کسی که ما را نقض سیاست و یا مرتکب سوء دیگر."

بسیاری از سخنرانان نیز گفت: آنها تا به حال شاهد افسران پلیس لس آنجلس تیراندازی گلوله های لاستیکی در اعتراض و سرزنش افسران برای افزایش تنش است.

"من وحشت زده از پلیس لس آنجلس. شما نشان داده اند که رنگ واقعی خود را" دیوید اسپنسر گفت.

در روز سه شنبه Garcetti گفت که او قرار بود برای محدود کردن استفاده از گلوله های لاستیکی.

تبلیغات

"من فکر می کنم که ما دیده ایم کمتر از هر یک از این تاکتیک و من امیدوارم که ما می توانیم حداقل اگر نه صفر از کسانی که تاکتیک" او گفت:.

شهردار ذکر است که یک افسر دچار جمجمه شکسته در تظاهرات بیش از آخر هفته و افسران مورد نیاز را به اعتراض مسالمت آمیز امکان پذیر است.

"کسانی که تاکتیک گاهی اوقات خواهد بود در خارج وجود دارد, اما آن است که من جهت به حداقل رساندن آن و اگر ما می توانید به استفاده از آن [تاکتیک] در همه به خصوص اگر معترضان مسالمت آمیز."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب