کالیفرنیا کمک های مالی برای تمدید BYD در ارائه میلیارد $1 منظور از N95 ماسک

دو ماه پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد حدود 1 میلیارد مقابله با خودروساز چینی BYD به خرید ماس

توسط MORVARIDEASIA در 17 خرداد 1399

دو ماه پس از رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom اعلام کرد حدود 1 میلیارد مقابله با خودروساز چینی BYD به خرید ماسک کالیفرنیا است و در عین حال برای دریافت هر یک از مقدار مورد نیاز N95 ماسک. و در روز جمعه مقامات دولتی اعلام کرد که آنها را به شرکت دوم فرمت برای ارائه در وعده خود را.

این آخرین عارضه در مقابله با BYD است که ایالات متحده تابعه مستقر در لس آنجلس به عرضه 300 میلیون بسیار محافظ ماسک در طول COVID-19 بیماری همه گیر. این ماشین الکتریکی ساز تلاش کرده است به آن N95 ماسک های تایید شده توسط موسسه ملی ایمنی و بهداشت شغلی. BYD برای اولین بار موفق به دیدار با قراردادی مهلت در 30 آوریل برای N95 ماسک به گواهی وادار کردن این شرکت برای بازپرداخت نیمی از کالیفرنیا $495 میلیون پرداخت.

مقامات دولت اصلاح قرارداد به BYD تا مارس 31 برای N95 ماسک به تایید شده توسط تنظیم کننده فدرال. اصلاح مجاز برای دولت یا تمدید این مهلت و یا برای BYD برای بازگشت باقی مانده $247.5 میلیون کالیفرنیا پرداخت و روز جمعه. مقامات دولتی جمعه اعلام کرد که آنها در حال حاضر به BYD تا 12 ژوئن به ماسک خبره. این اصلاحیه جدید اشاره می کند که اگر ماسک گواهی شده توسط جدول زمانی جدید, دولت برنامه ای برای خرید 150 میلیون ماسک خواهد بود که تحویل این ماه و ماه آینده.

"باید فروشنده موفق به اخذ NIOSH صدور گواهینامه جدید, جدول زمانی برجسته هر گونه پرداخت به فروشنده مسترد خواهد شد به دولت" برایان فرگوسن سخنگوی دفتر فرماندار از خدمات اورژانس در بیانیه ای گفت:.

تبلیغات

روز جمعه BYD کاهش یافته است به نظر در این موضوع.

در مارس کالیفرنیا موافقت به پرداخت $990 میلیون دلار به BYD برای 300 میلیون N95 ماسک محافظ در هزینه $3.30 هر کدام. هر چند که قیمت بالاتر از این ماسک را در هزینه های غیر بیماری همه گیر بار دولت وارد شده به قرارداد در سراسر جهان از کمبود ماسک. این ماسک فیلتر 95% ذرات, ارائه حفاظت حیاتی برای پرستاران و دیگر کارگران ضروری.

در حالی که دولت با نمایندگان مجلس گفت: آنها درک تمایل دولت برای خرید بحرانی منابع فرماندار دریافت دو حزبی مقاومت برای چگونه دولت او رفتار کرد.

قانونگذاران گفت: آنها متوجه شدند در مورد $1 میلیارد دلار قرارداد در همان زمان به عنوان مکان های که Newsom رفت و در MSNBC را "Rachel Maddow نشان می دهد" اعلام معامله. پس از آن قرارداد خود را نگه داشته بود تحت کاری ادامه داده اند برای یک ماه. دفتر والی در ابتدا حاضر به افشای سند به نمایندگان مجلس و روزنامه نگاران — حتی اگر دولت قراردادهای عمومی تحت قانون دولت — با استناد به نگرانی های که از این ماسک ممکن است کشف و ضبط اگر اطلاعات منتشر شد.

تبلیغات

در هفته های اخیر Newsom به عنوان تاخیر و گفت: کالیفرنیا مالیات دهندگان را نمی خواهد هر گونه پول اگر BYD در نهایت نمی آید از طریق.

"ما پرداخت برای آنچه که ما دریافت" Newsom روز جمعه گفت. "ما نمی پرداخت برای چیزهایی که ما نمی تواند."

Newsom اضافه کرد که دولت در حال همکاری با دیگر تولید کنندگان خواهد شد "پشتیبان گیری."

در بیانیه ای در ماه گذشته به بار NIOSH گفت: آن مطلع BYD در مارس 4 که در سایت بازدیدکننده داشته است به شرکت تولیدی و امکانات تولید در چین تا به حال منجر به یک امتیاز "قابل قبول نیست." این آژانس همچنین گفت: "بررسی اسناد و مدارک ارائه شده به NIOSH برای طراحی و تولید و کیفیت بازرسی از دستگاه بود در مورد."

تبلیغات

NIOSH کاهش یافته است به شرح دلایل خاص خود را انکار کرد و گفت این اطلاعات محرمانه است و تحت قوانین فدرال اما افزود در بیانیه ای اعلام کرد که این تصمیم "بر اساس تعدادی از عوامل."

BYD فرستاده شده در مجموع چهار برنامه برای N95 ماسک با توجه به نامه ای از مقررات آژانس است. سه تا از برنامه ها محروم بودند و یک چهارم بود, خارج, NIOSH رسمی گفت: بار.

تنظیم کننده فدرال پاسخ نمی دهند به یک درخواست برای نظر جمعه در وضعیت BYD ماسک صدور گواهینامه.

در حالی که دولت دریافت نکرده N95 ماسک از BYD این شرکت فراهم کرده است میلیون ها نفر از ماسک های جراحی به کالیفرنیا.

تبلیغات

دولت موافقت به پرداخت BYD $54.9 میلیون برای خرید و 100 میلیون فولاد ماسک. تا کنون بیش از 90 میلیون تحویل داده شده اند به کالیفرنیا Newsom گفت. بیش از دو ماه آینده BYD قرارداد با کالیفرنیا نیز به دولت این گزینه از خرید اضافی 250 میلیون N95 ماسک برای $825 میلیون و 112.5 میلیون فولاد ماسک برای $61.8 میلیون.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب