تصویری: پدر Tased در اتاق بیمارستان در نزدیکی کودک نو پا, حامله نامزد

ویدئوها از اتهام بیش از حد پلیس به زور تبدیل شده اند و همه بیش از حد معمول این روزها. اما آنهایی که در مرکز یک

توسط MORVARIDEASIA در 24 تیر 1399

ویدئوها از اتهام بیش از حد پلیس به زور تبدیل شده اند و همه بیش از حد معمول این روزها. اما آنهایی که در مرکز یک طرح دعوی در دادگاه توسط وودلند پارک مقیم C. J. اندرسن در حال تکان دهنده در بخشی به دلیل تنظیمات خود را — کلرادو اسپرینگز اتاق بیمارستان — و کسانی که در حال حاضر زمانی که او tased نه یک بار بلکه دو بار توسط افسران پلیس با وجود ارائه هیچ مقاومت است.

به عنوان دیده می شود در بدن-فیلم دوربین شاهدان شامل اندرسن را به طور جدی مجروح کودک نو پا و نامزد او (در حال حاضر همسر خود را که باردار بود را با فرزند دوم خود را.

این حادثه در محل 2019 اما اندرسن می گوید: این اثر در ادامه به معطل. "این پلیس می دانم که در آن من زندگی می کنند و من تعجب می کنم که به این روز: من از خواب بیدار در وسط شب به کسی لگد کردن درب ؟" او می پرسد. "من رفتن به مورد آزار و اذیت توسط این افسران پلیس زمانی که من به مکان ؟ آن را بسیار آسیب زا بسیار استرس زا برای من و همسرم."

می افزاید: دادستان دیوید لین از دنور مبتنی بر Killmer, Lane & Newman, LLP, که نشان دهنده اندرسن: "آن را به طور کامل غیر قابل توجیه استفاده از زور و با تنبیهبدنی او دو برابر شد و ظالمانه است. او یک افتخار مرخص دریایی مبارزه با کهنه از افغانستان و او مطلقا هیچ چیزی برای آنها را باور او مطرح هر گونه تهدید به آنها را. اما واقعیت این است که او نمی خواهد انجام آنچه آنها گفت: او را به انجام آنها را به تلفن همراه خود, که او نیاز به انجام — باعث آنها را به از دست دادن خلق و خوی خود را و تلآویو او. بنابراین در حال حاضر ما هستید امیدوارم رفتن به آموزش این افسران چه اساسی نیاز دارد."

طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در برابر چهار نفر — کلرادو اسپرینگز افسران پلیس ویتو DelCore, تاد کرد و کارلوس Sandoval, به علاوه گوی شهرستان کلانتر دفتر کارآگاه آنتونی مترززو — به عنوان به خوبی به عنوان شهر کلرادو اسپرینگز و گوی شهرستان است. کلرادو اسپرینگز نیست اظهار نظر در طرح دعوی در دادگاه; تلر شهرستان نشده است در پاسخ به سوالات ما.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

به عنوان اندرسن داستان در آوریل 17, 2019 نامزد خود را کاهش یافته خود را پس از آن-نوزده-ماه-پیر دختر قبل از ترک برای یک قرار ملاقات و به او به عنوان قرار دادن برخی از فرزند وسایل در ماشین خود او سرگردان به سمت مادر خود را به عنوان او حمایت کردن. "او ضربه توسط وسیله نقلیه و تا به حال کاهش بر روی صورت و شکستگی جزئی به پشت سر او — اما ما نمی دانیم که آخرین بخش هنوز" او اشاره می کند.

کودک نو پا بود و پرواز با هلیکوپتر به بیمارستان یادبود در چشمه برای درمان. "در حالی که او در گرفتن یک اسکن CAT ما صحبت اصلی متخصص مغز و اعصاب گفت که ما همه چیز را که قرار بود با شکستگی" اندرسن به یاد می آورد. "تنها نگرانی که وجود دارد مایع نشت به گوش او که شفا تا چند روز بعد او را 100 درصد در حال حاضر. اما در آن نقطه پس از او اجازه دهید ما می دانیم که همه چیز خوب خواهد بود برخی پزشکی قانونی پرستاران می خواستم برای گرفتن عکس و از مادرش سوال. و ما به آنها گفت: "نه لازم نیست از او بپرسید هر گونه سوال" چرا که او هنوز هم هیستریک و در شوک است. اما که به اندازه کافی خوب برای آنها است."

در واقع صدمات ظاهرا مطرح (به طور کامل بی اساس) چشم انداز سوء استفاده از کودکان برای پرستاران و "آنها به پلیس گفتند که ما یک پرواز خطر" اندرسن همچنان ادامه دارد. "در حالی که ما انجام می دهند ما بررسی نهایی در مورد بیمه, اطلاعات, این مرد [مترززو] قدم به اتاق و شروع خواستار آن است که ما دست بر روی تلفن همراه همسر من. او نمی خواهد به ما بگویید که او بود و او حق را در چهره همسر من. من در مورد به او پرتاب به بیرون از اتاق زیرا او بود که پس از بی احترامی زمانی که پدر من بود که وجود داشت بیش از حد پرسید: "شما در حال انجام یک تحقیق و تفحص؟' و او گفت:, " بله, من و گرفته همسر من شماره تلفن همراه."

هنگامی که زنگ تلفن اندرسن یادداشت "من آن را برداشت و آن را در جیب من است. او گفت: "به من تلفن' و من گفت: "آیا شما یک حکم?' و او گفت: "من نمی نیاز به یک حکم.'"

کاملا اشتباه لین معتقد: "شما باید علت احتمالی به این باور کسی مرتکب جرم قبل از اینکه شما می توانید ضبط اموال از آنها را در حالی که شما در حال دستگیری آنها — اگر شما در حال دستگیری آنها. اما آنها تا به حال هیچ علت احتمالی. آنها فقط می خواستم به ماهی در اطراف در که تلفن همراه برای دیدن اگر وجود دارد هر چیزی وجود دارد. یک شهروند ندارد به دست بیش از اموال شخصی خود را فقط به این دلیل که پلیس بگو دست بیش از آن.' C. J. هر حال حق را بگو: "من قصد ندارم به آن را به شما بدهد. ترک.'"

به جای افسر DelCore که احضار شده توسط مترززو همراه با افسران همکار اکرت و Sandoval گفته سعی در گرفتن تلفن از اندرسن را به جیب. در پاسخ اندرسن گفت: "ببخشید شما نمی گرفتن هر چیزی از جیب من," باعث یک تهدید از DelCore که "شما در حال رفتن به زمین برخورد واقعی سخت است."

که در آن نقطه اندرسن پدر اقدام به تماس با یکی از دوستان که کار کرده با تلر شهرستان امید deescalating وضعیت اما آن کار نمی کند. اندرسن در یک تیزر سپس tased بار دوم زمانی که او بر روی زمین بود. علاوه بر این افسران در زمان در اختیار داشتن دو تلفن همراه: او و نامزد او است.

در اینجا اولین بدن-دوربین تصویری از حادثه....

...و یک دوم از چه قرار گرفت و از زاویه های مختلف.

پس از آن این وضعیت ادامه داد: به مارپیچی. اندرسن می گوید که افسران "تا به حال یک قاضی نشانه اضطراری محافظ منظور پس از آنها حذف من و گفت: همسر من است که اگر او نمی نشانه آن را می توان از اتاق در دستبند. آنها در واقع او را مجبور به امضای مدارک به وزارت خدمات انسانی. ما نمی در واقع یک تاریخ دادگاه تا دوشنبه زیر — این اتفاق در روز شنبه بعد از ظهر و بعد از من دور گرفته شده در دستبند, ما, نیست, مجاز به دیدن دختر ما تا روز جمعه هنگامی که ما تا به حال یک ساعت ملاقات است. آنها همچنین اجازه شوهر و مادر من در قانون اقامت در بیمارستان در طول تعطیلات آخر هفته اما من اجازه نداشتم به ماندن با او تا روز دوشنبه پس از ما تا به حال یک جلسه با DHS و آنها کاهش یافته است مورد داد و ما را بازداشت دختر ما."

که پایان ندارد اندرسن سفر را از طریق سیستم عدالت کیفری ، "آنها سعی کردند به من اتهام با مقاومت در برابر بازداشت و مانع یک افسر پلیس حتی اگر شما می توانید در این ویدئوها که من به وضوح نبود مقاومت در برابر بازداشت و نبود مانع عدالت" او به یاد می آورد. "در این مورد نمی توانید حل و فصل شود تا در ماه دسامبر گذشته زمانی که ما در نهایت قاضی به D. A. 'شما در حال رفتن به از دست دادن این مورد. شما نیاز به رها کردن آن است. و آنها را رها کردن آن."

در پایان اندرسن تصمیم به شکایت به دلیل "من می خواهم پلیس باید پاسخگو باشند. آنها می توانند هر چه می خواهند فقط به خاطر اینکه آنها یک نشان. آنها نیاز برگزار می شود به همان استاندارد به عنوان بقیه جامعه است."

لین می افزاید که "Colorado Springs Police Department یک بروشور مکرر در نیروی بیش از حد موارد — و به همین دلیل این درس می شود هرگز آموخته است که پلیس تا به حال از دست رفته یک چک به عنوان یک نتیجه از هر گونه حل و فصل و یا حکم. مالیات دهندگان از کلرادو اسپرینگز حفظ پرداخت و پرداخت و پرداخت و شورای شهر نگه می دارد clucking زبان خود و انجام هیچ چیز در مورد این نیروی پلیس."

یک سال 2020 پلیس پاسخگویی به تازگی لایحه به قانون امضا شده توسط فرماندار Jared پلیس تغییرات این مسئولیت استاندارد و خط به سلامتی تغییر. اما او اشاره می کند: "چه اتفاقی افتاد به C. J. اندرسن به وجود آمد و قبل از این قانون به اثر رفت و تا زمانی که یک پلیس از دست می دهد و یک چک های بیش از چیزی شبیه به این خشونت پلیس در جریان است همچنان ادامه دارد."

لین قطعا هیچ کمبود سایر موارد مربوط به اتهام سوء رفتار پلیس. یکی شامل Dr. P. J. Parmar, مالک و بنیانگذار انبه خانه محل تجمع اعضای جامعه پناهنده; یک شفق قطبی افسر پلیس با هدف سلاح خود را در Parmar در اوایل این سال در حالی که او پارک شده در اموال خود. تبادل دستگیر شد در یک ویدئو ویروسی و لین می گوید: شفق قطبی "علاقه مند است احتمالا حل و فصل این پرونده است."

در مقابل او می افزاید: شهر دنور نشده ساخته شده است هر گونه حرکت برای حل و فصل اختلاف بر سر موضوع دیگری گرفتار تصویری: پلیس دنور کشیدن اسلحه در نفتالی اسرائیل و سه stepdaughters در آنچه به نظر می رسد یک واکنش افراطی به 911 تماس بگیرید. "به نظر من" خط اجازه می دهد تا "که یک مورد خوب را به دادگاه فدرال. اما اگر این چیزی است که آنها می خواهند...."

اندرسن در ضمن هنوز هم دست و پنجه نرم کردن با عواقب از آنچه اتفاق افتاد بیش از یک سال پیش. "من و همسرم هر دو از خانواده هایی بودند که بسیار طرفدار اجرای قانون" او می گوید. "این واقعا تغییر دیدگاه ما در مورد چگونه پلیس درمان مردم و آنچه را که آنها باید مجاز به انجام است. و آنها نباید قادر به درمان مردم می خواهم که."

کلیک کنید به عنوان خوانده شده Carl اندرسن جونیور v. شهر کلرادو اسپرینگز, et al.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب