به عنوان تصمیم بافندگی در بازگشایی مدارس الاییواسدی چوب با چهار بار رئیس جمهور هیئت مدیره

ریچارد Vladovic روز یکشنبه انتخاب خواهد شد به لس آنجلس هیئت مدیره مدرسه جمهور برای چهارمین بار و به محض شنبه ا

توسط MORVARIDEASIA در 18 تیر 1399

ریچارد Vladovic روز یکشنبه انتخاب خواهد شد به لس آنجلس هیئت مدیره مدرسه جمهور برای چهارمین بار و به محض شنبه او باید فوری موضوع را به مقابله با: آیا برای بازگشایی دانشگاه ها برای شروع مدرسه.

جولای معمولا عبور می کند به عنوان یک نسبتا خواب آلود میان پرده برای هیئت آموزش و پرورش به طور کلی با جلسات دیگر از سالانه ورزش از انتخاب یک رئیس جمهور هیئت مدیره. اما قبل از همه گیر.

"ما برخی از مشکل آبهای جلوتر به عنوان اعضای هیئت مدیره و بسیاری از تصمیمات را" Vladovic گفت: قبل از اینکه دوباره تبدیل شدن به رئیس جمهور توسط یک 6-1 رای دادن. "من آن را 1000%. به من اعتماد کن."

این کشور دومین مدرسه منطقه است سرگیری کلاس Aug. 18. اما اگر دانشگاه ها بازگشایی چه شکل خواهد شد تحصیل را ؟

Vladovic پیشنهاد کرد که بازگشایی مدارس ممکن است می آیند تا در یک جلسه بسته در روز پنج شنبه و هیئت مدیره نیز ممکن است برنامه یک جلسه در این موضوع است که به عموم مردم باز است قبل از پایان ماه. از ماه مارس مدرسه مدیره به تعویق افتاده ترین قدرت به مدارس Supt. Austin Beutner که با استفاده از قدرت اضطراری برای بستن دانشگاه ها و اتحاد عمل خود را بارها و بارها پس از آن زمان با تصویب هیئت مدیره پس از این واقعیت است.

تبلیغات

روز دوشنبه Beutner گفت: هیچ تصمیم گیری ساخته شده بود در مورد اینکه آیا دانشگاه خواهد بازگشایی در پاییز. آیا مدارس خواهد کار بر روی یک برنامه ترکیبی — با دانش آموزان صرف بخشی از این هفته در دانشگاه در کلاس های کوچک و باقی مانده از هفته مدرسه در خانه, کار آنلاین و یا در محل کار-در-خانه تکالیف.

حتی در این سناریو مقامات نیز باید به آماده سازی برای خدمت به خانواده هایی که تمایلی به بازگشت به دانشگاه.

در L. A. شهرستان 79 مدرسه دیگر مناطق صورت تصمیم گیری های مشابه از جمله ساحل طولانی و یکپارچه است که در میان این ایالت.

دولت های منطقه ای و بحران همه گیر بدتر شده است با یک موج اخیر در coronavirus عفونت. محلی پردیس بازگشایی نگرانی می آیند با وجود نصایح شنبه توسط رئیس جمهور تهمت به باز کردن ملت مدارس.

تبلیغات

لس آنجلس رئیس جمهور هیئت مدیره است نه بیشتر رای گیری قدرت از سوی دیگر در شش تخته, آموزش و پرورش, اعضای, اما می شود در جلسات و اعمال برخی از کنترل بیش از دستور کار. رئیس جمهور همچنین انتصاب اعضای هیئت مدیره برای نظارت بر کمیته های انتخاب نمایندگان به سازمان های دیگر و غالبا به عنوان یک منطقه سخنگو.

انتخاب رئیس جمهور نیز نشان دهنده منطقه در حال تحول قدرت پویایی است. انتخاب Vladovic در سال 2013 مشخص پایانی تاثیر آن Supt. جان Deasy که استعفا 16 ماه بعد در طول Vladovic دوم یک سال دیگر به عنوان رئیس جمهور.

در سال گذشته Vladovic شد دوباره رئیس جمهور پس از به طرز ماهرانه ای triangulating مخالفت نیروهای سیاسی. او برنده تصویب بشردوستانه قدرت کارگزاران برای کمک به حرکت Beutner به کار سرپرست منطقه. بعد او برنده ستایش دیگران از اتحادیه معلمان — که انتقادی از Beutner — برای Vladovic نقش در پایان 2019 معلمان اعتصاب.

در این زمان او به عنوان یک تثبیت نیروی نامشخص زمان بلامنازع اما نکته جالب ویژگی برای یک جانباز مربی و سیاستمدار که علامت تجاری جذابیت قرار دارند توسط یک فلش خلق و خوی. اولین منتخب در سال 2007 Vladovic, 75, اذعان کرده است و تا حد زیادی فرو برد و خود را کوتاه فیوز که پزشکان او تا به حال طولانی توصیه او را به تحت کنترل گرفتن.

تبلیغات

Vladovic گفت که او به رسمیت شناخته شده به نفع ثبات و "باید با هم به عنوان یک هیئت مدیره است." نیک Melvoin بازیگران یکی مخالف رای دادن.

از آنجا که زمان از هیئت مدیره مدرسه در انتخابات تغییر کرده است Vladovic دوره گذشته فقط شش ماه همزمان با خروج او از دفتر با توجه به محدودیت مدت. که در آن نقطه Vladovic جانشین تبدیل خواهد شد بخشی از پیکربندی مجدد هیئت مدیره است که به انتخاب رئیس جمهور بعدی گفت: Jefferson Crain هیئت مدیره را اجرایی و نمایندگان مجلس.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب