مرد منتشر شد از جوش زندان شهرستان درگذشت COVID-19 دو روز بعد

چه کشته چارلز پترسون? اگر چه Weld County مقامات تا به حال کاهش یافته است برای هفته ها به فاش کردن علت پترسون ر

توسط MORVARIDEASIA در 13 اردیبهشت 1399

چه کشته چارلز پترسون? اگر چه Weld County مقامات تا به حال کاهش یافته است برای هفته ها به فاش کردن علت پترسون را گواهی فوت ثبت شده توسط Weld County پزشکی قانونی تایید می کند که 78 سال از درگذشت COVID-19 آوریل 1 در شمال کلرادو مرکز پزشکی دو روز پس از او منتشر شد از جوش زندان شهرستان است.

پترسون مرگ گواهی در حال حاضر تبدیل به یک نمایشگاه در طرح دعوی در دادگاه فدرال علیه Weld County Sheriff استیو Reams.

حقوق مدنی وکیل از جمله وکلا از آیتالله سیستانی از کلرادو و شرکت Killmer خط و نیومن در مارس 8 شکایت کرد Reams اعم در ایالات متحده دادگاه منطقه از کلرادو با این استدلال که کلانتر را ندارد احتیاطی لازم برای حفاظت از بازداشت شدگان از گسترش COVID-19 در زندان است. حتی پس از این تسهیلات اجرا در برخی از اقدامات برای کاهش گسترش بیماری هایی از قبیل نیاز به زندانیان محکوم به ماندن در سلول های خود را برای 23 ساعت در روز خطر بالا نرخ انتقال باقی مانده از طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند. این طرح دعوی در دادگاه واصل به نمایندگی از هفت شاکی می پرسد یک قاضی فدرال به گواهی یک کلاس پزشکی آسیب پذیر و بازداشت شدگان و سفارش خود را از آزادی از زندان است. (از کت و شلوار واصل شد پنج نفر از شاکیان منتشر شده است.)

"به جای در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه در آغاز این بحران به رعایت بهداشت عمومی ارشاد Weld County Sheriff استیون Reams آشکارا اجتناب جدی از این بیماری همه گیر و نادیده علم و اطلاعات زمینه ای کارشناسان بهداشت عمومی' نگرانی در مورد خطرناک گسترش این ویروس در زندان به سر می برند," کت و شلوار ادعا می کند.

در 30 آوریل دو طرف روز را صرف در دادگاه تجاری قبل از شهادت قاضی Philip A. Brimmer.

ماری جوانا معاملات در نزدیکی شما

Reams رد دعوی در دادگاه ادعا می کند; خود را وکیل می گویند که این زندان در زمان COVID-19 تهدید جدی در طول ماه مارس ، Reams و تیم او همچنین اشاره می کنند که جوش زندان شهرستان جمعیت در حال حاضر در 478 بسیار پایین تر از ظرفیت خود را از 1,177. و در بیانیه ای با دادگاه واصل Reams ادعا میکند که تهدیدی برای امنیت عمومی است که می تواند ناشی از انتشار شاکیان اهمیت بیشتری نسبت به منافع عمومی خود را آزاد کند.

پترسون بوده و رزرو به جوش زندان شهرستان در تاریخ 11 مارس به اتهام عدم ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی, که همچنین نقض آزادی مشروط. پس از درخواست های متعدد او در نهایت در ماه مارس منتشر شد 30. هنگامی که سابق هم اتاقی از سنگ یافت می شود ورود مجدد مرکز در گریلی آمد به زندان به او را انتخاب کنید تا پترسون می تواند "به سختی راه رفتن" بود و "بیمار" و "سرد و لرز" با توجه به شریل کوک مدیر اجرایی سنگ یافت می شود که ثبت یک بیانیه به عنوان بخشی از طرح دعوی در دادگاه.

پترسون بستری شد به یک بیمارستان در آن روز. در صبح روز 1 آوریل درگذشت.

پرسید که آیا پترسون مرده بود از COVID-19 جو Moylan یک سخنگوی کلانتر, در ابتدا گفت که "پترسون هرگز نمایش داده می شود علائم COVID-19 در حالی که در زندان بود و بنابراین هرگز مورد آزمایش قرار."
کلانتر دفتر در حال حاضر کاهش به اظهار نظر در مورد او با استناد به جریان دادخواهی.

همانطور که در آوریل 29, ده Weld County زندان بازداشت شدگان دو نفر از آنها در حال حاضر منتشر شده است, تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. پس از همه گیر شروع به گسترش در کلرادو چهار تن از بازداشت شدگان منتقل شده اند به بیمارستان برای COVID-19-بیماری های مرتبط با. (این اعداد را شامل نمی شود پترسون.) علاوه بر این هفده کلانتر نمایندگان که کار در زندان را آزمایش مثبت برای COVID-19.

این COVID-19 همه گیر ضربه Weld County بسیار سخت است. همانطور که در آوریل 29, آن را تا به حال 1,704 تایید موارد سومین مجموع برای یک شهرستان در کلرادو و همچنین 93 مرگ و میر ناشی از COVID-19 همچنین سومین کل.

حتی پس از, شهرستان بازگشایی شد برای کسب و کار در اوایل این هفته تحت یک "امن تر در محل کار" سیاست و با وجود هشدارهای از شهرستان در بخش بهداشت و درمان.

در یک ایمیل داخلی به دست آمده توسط NoCo خوش Mark Wallace, مدیر اجرایی Weld County وزارت بهداشت و محیط زیست هشدار داده بود مسئولان شهرستان:

"نسبی ناکارآمدی اقدامات و مداخلات برای کنترل انتقال در شهرستان جوش به ما نشان مداوم بالا مورد رای نگرانی جدی و ملاحظات برای شروع عملیات بازگشایی. Weld County نه ملاقات آستانه بازگشایی رو به پایین مسیر از موارد. هر گونه آرامش از محدودیت ها باید با احتیاط صحنه با توجه به این خطر حتی گسترده تر گسترش این بیماری است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب