آن را آهسته هنگامی که شما گیاه برش-باغ گل

اگر شما تصمیم به یک باغ گیاه است که تولید گل مناسب برای برش تمام تابستان محلی آهسته گل طرفداران برخی از توصیه

توسط MORVARIDEASIA در 25 اردیبهشت 1399

اگر شما تصمیم به یک باغ گیاه است که تولید گل مناسب برای برش تمام تابستان محلی آهسته گل طرفداران برخی از توصیه های مفید.

اکثر برش-گل و گیاهان برای رشد نیاز به آفتاب کامل است که شش تا هشت ساعت در روز پس از طرح سایت خود را بر این اساس توصیه گرچن Langston از شکوفه های فورت کالینز مبتنی بر گل مزرعه. مهم تر است و خاک. "اگر ما می تواند یکی را انتخاب کنید چیزی که برای قرار دادن تمام انرژی ما را برای موفقیت ما گل آن خواهد بود خاک," او می گوید. "استفاده از عصاره علف های هرز-رایگان کمپوست به غنی سازی خود را موجود در خاک است. ما با استفاده از تقریبا هیچ کود در همه. خوب و سالم خاک همه چیز است."

اما آب کمک می کند تا بیش از حد و Langston نشان می دهد نصب آبیاری قطره ای, اگر ممکن است به حفاظت از آب و اطمینان عمیق آبیاری از ریشه گیاهان ،

چیدن گیاهان مناسب نیز کلیدی است. "برای انتخاب گل ما یک برش بزرگ باغ گل که شامل یک تنوع از 'قطع و دوباره' گل که به طولانی ترین و بیشترین مقدار گل در باغ خود می گوید:" مگ مک گوایر قرمز دیزی مزرعه. "برخی از این گل ها شامل zinnias, مریم گلی, celosia ملکه آن تسمه کیهان strawflower, gomphrena و snapdragons."

اضافه کردن برخی از گلدهی گیاهان دارویی برای هر دو بدن و حمایت عاطفی توصیه لیلی مورگان. او رشد می کند کنف, بابونه, بومادران و مریم گلی و رزماری, نعناع, گزنه, رازیانه, comfrey اسطوخودوس و بابونه گاوی در لیلی مزرعه تازه برای مزرعه-به-صورت مراقبت از پوست و جوانه های گل. "من فکر همه باید رشد اکیناسه با گل بنفش در حال حاضر برای کمک در ایمنی" او می افزاید.

زمان بندی مهم است که به پروژه نهایی. "اجازه دادن به خود برگزیند ناشی شکوفه کردن کامل خود رسیده بیان خواهد شد وسوسه انگیز" هشدار مدل لباس Ollig کامل گلبرگ "اما پله در و برداشت درست قبل از شکوفه به طور کامل باز می شود به آن دیگر به گسترش و معطل در گلدان."

هنگامی که شما برش گل خود را در نظر بگیرید که چگونه به آنها را با هم. "ایجاد یک چشم انداز برای خود تنظیم می گوید:" پائولا نیوبری-آرنولد صاحب نیوبری برادران گل و طراحی شرکت. "تعیین اندازه کلی و شکل و یک رنگ و یا طراحی طرح. جمع آوری مواد خود را و دبستان florals با از بین بردن هر گونه ناخواسته برگ به خصوص در بخشی از بنیادی خواهد بود که در آب غوطه ور. را پر کنید در آرایش خود را و به یاد داشته باشید دوباره برش ساقه برای طول عمر و به طور کامل تغییر آب هر دو تا سه روز."

و در حالی که سفید کننده است که هیچ درمانی برای این بیماری همه گیر است که ایجاد چنین تقاضا برای برش شکوفه های آن می تواند کمک به کسانی که آهسته گل دیگر گذشته است. "اضافه کردن یک قطره کوچک از مایع سفید کننده به آب در آغاز برای کمک به جلوگیری از باکتری ها از تشکیل در ظرف" نشان می دهد نیوبری-آرنولد. "آیا آن را بیش از حد!"

در اینجا هشت گیاهان مناسب برای برش باغ گل در دنور:

آفتابگردان
آفتابگردان بومی آمریکا و کشت در جنوب ایالات متحده و مکزیک است. "آنها رشد فوق العاده آسان در کلرادو می گوید:" لیلی مورگان. "شما فقط نیاز به آب آنها را تا زمانی که آنها دریافت یک شروع خوب و سپس آنها را در خود را دارند."

زمانی که برای ایجاد: زمانی که درجه حرارت به 60 تا 70 درجه
نور خورشید نیاز: 6 تا 8 ساعت نور مستقیم خورشید روزانه
برش ماه: مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر,
رنگ: زرد
طول برش: 12 به 48+ اینچ

Take It Slow When You Plant a Cut-Flower Garden

چاد Chisholm

نرگس
با دوام چند ساله, شکوفه سیگنال شروع فصل بهار در بسیاری از فرهنگ ها.

زمانی که برای ایجاد: کارخانه لامپ در سقوط دو هفته قبل از اولین یخبندان
نور خورشید نیاز دارد: کامل یا جزئی خورشید در اوایل بهار
برش ماه: آوریل, مه,
رنگ: زرد و سفید و نارنجی و زرد آلو
طول برش: 12 تا 24 اینچ

Take It Slow When You Plant a Cut-Flower Garden

چاد Chisholm

گل صد تومانی
یک زندگی چند ساله این گیاه گل می کند به خوبی در کوه های راکی خاک و خیره کننده معطر شکوفه.

زمانی که برای ایجاد: اواخر سپتامبر تا اکتبر
قرار گرفتن در معرض نور خورشید: 6 تا 8 ساعت آفتاب مستقیم
برش ماه: مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر,
رنگ: سفید, صورتی, قرمز, مرجان, maroon زرد
طول برش: 12 تا 24 اینچ

Take It Slow When You Plant a Cut-Flower Garden

چاد Chisholm

خانواده گل اهاری
یکی از سریعترین و حداقل خواستار گل به رشد است. شکوفه بازسازی در طول تابستان برای مدت طولانی میآید رنگ اما از آنجا که این یک ساله آنها نیاز به دوباره کاشته شود سالانه. به عنوان یک پاداش آنها را جذب پروانه ها.
زمانی که برای ایجاد: Zinnias ترجیح می دهند در طول روز دمای حدود 60 درجه های فضا از کاشت برای رنگ تمام تابستان.

نور خورشید نیاز: Full مستقیم خورشید
برش سال: ماه: مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر,
رنگ: چند رنگ, نارنجی, صورتی, بنفش, قرمز, سفید, زرد
طول برش: 12 تا 18 اینچ

Take It Slow When You Plant a Cut-Flower Garden

چاد Chisholm

مریم گلی
همچنین به عنوان شناخته شده مریم گلی این چندساله است که بخشی از خانواده نعناع و معمولا دارای یک, غریب, عمیق-بنفش گل نیزه است که جذب هر دو پروانه ها و hummingbirds.

زمانی که برای ایجاد: هر زمان پس از آخرین سرما
قرار گرفتن در معرض نور خورشید: Full مستقیم خورشید
برش ماه: مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر,
رنگ: آبی, سبز, صورتی, بنفش, قرمز, سفید, زرد
طول برش: 12 تا 18 اینچ

اکیناسه
بخشی از دیزی خانواده این خشکسالی تحمل چند ساله است که در بر داشت در بسیاری از مناظر سراسر کشور. مخروط گل جذب پروانه ها و تبلیغ خود را برای اهداف دارویی.

هنگامی که به افشانده: در بهار پس از فراست و یا در پاییز قبل از یخ زدگی
نور خورشید نیاز: 4+ ساعت کامل مستقیم خورشید
برش ماه: مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر,
رنگ: قرمز, طلا, رز, رنگ صورتی, مرجان, نارنجی, بنفش, سفید
طول برش: 12 تا 18 اینچ

پیکسل
دمدمی نام می آید از اژدها به شکل چهره شکوفه. این چند ساله است که بومی مناطق صخره ای در سراسر کلرادو.

زمانی که برای ایجاد: شروع دانه در داخل خانه و سپس گیاه پس از آخرین سرما. آنها آهسته تولید کنندگان!
نور خورشید نیاز: سایه جزئی به آفتاب کامل
برش ماه: مه, ژوئن, ژوئیه, اوت, سپتامبر,
رنگ: سفید, زرد, صورتی, قرمز, نارنجی, هلو, بنفش, بنفش
طول برش: 6 اینچ

Take It Slow When You Plant a Cut-Flower Garden

چاد Chisholm

لاله
یکی از محبوب ترین سیگنال از بهار زرق و برق دار گل لاله می آید در بسیاری از رنگ.
زمانی که برای ایجاد: لامپ باید کاشته شود و قبل از یخ زدگی در پاییز از این کارخانه نیاز به حداقل چهارده هفته از آب و هوای سرد برای تولید گل بهار.

نور خورشید نیاز: سایه جزئی به آفتاب کامل
برش ماه: آوریل, مه, ژوئن
رنگ: سفید, زرد, صورتی, قرمز, نارنجی, هلو, بنفش چند رنگ
کاهش طول: 4 تا 28 اینچ

منابع برای برش گل باغ:

لیلی مزرعه تازه آلی و رویداد مرکز
lilyfarmfresh.com
لیلی مورگان رشد می کند و شکوفه گیاهان دارویی در شهرستان جوش, برای مراقبت از پوست آلی شرکت لیلی مزرعه تازه آلی برای اولین بار در جهان USDA آلی خبره رشد برای مراقبت از پوست. در طول 35 سال تصدی او دیده می شود او باغ تخت از پانزده هکتار مزرعه در هندرسون به هشتاد هکتار گسترش به طور مستقیم در سراسر خیابان را از پناهگاه حیات وحش در Keenesburg با یک مزرعه مرکز پردازش رویداد مرکز دست در فضای آموزشی و منابع برای کسانی که می خواهند به رشد خود گیاهان.

شکوفه
bloomscolorado.com
برش-پرورش دهنده گل فورت کالینز مبتنی بر شکوفه منابع محلی گل و رویداد طراحان با گل و پرکننده. تخصص شامل بهار لامپ, peonies, woodies و علف و سالانه و همچنین تزئینی پاییز محصولات زینتی ذرت و کدو و خربزه و جردس. در حالی که شما می توانید پیدا کردن شکوفه گل در منطقه ای بازارهای کشاورزان' مزرعه نیز ارائه می دهد یک فصلی گل, اشتراک, به عنوان به خوبی به عنوان منظقه انتخاب کنید تا. آموزنده گل و کشاورزی کلاس باز خواهد گشت اجتماعی-فاصله اقدامات در این تابستان.

قرمز دیزی مزرعه
reddaisyfarm.com
این خانواده متعلق به و عمل مزرعه گل در برایتون متخصص در برش peonies اما 2,500 گل دیگر در هر سال. از یک هکتار زمینه قرمز دیزی رشد کرده است به یک چند هکتار گسترش, با, تازه, برش گل CSA به فروش می رسد که در افتتاحیه آن سال است. مزرعه لوازم گل به رویداد محلی و برنامه ریزان عروسی اما مشتریان می توانید قرار ملاقات برای منظقه انتخاب کنید-بیش از دو دوجین ارقام محلی از جمله باغ گل رز alliums شاخ و وودی گوشتخوار dahlias و zinnias.

نیوبری برادران
newberrybrothers.com
محلی متعلق به خانواده گل و کسب و کار طراحی نیوبری برادران رو شروع خود را در یک گیلاس نهر گلخانه ای 75 سال پیش. این شرکت واقع در گلندیل و تمرکز بر منابع محلی گل و سبزی از کلرادو کشاورزان و بازار به عنوان فصل رشد می دهد و سپس استفاده از آنها را برای رویدادهای خاص و مناسبت ها. در طول همه گیر نیوبری ایجاد حیاط دکور برای درایو های جشن و ارائه منظقه انتخاب و بدون تماس با تحویل و همچنین هفتگی و ماهانه گل عضویت.

کامل گلبرگ
theperfectpetal.com
این دنور مبتنی بر گل عملیات با تمرکز به طور کامل در محلی شکوفه که تغییر عنوان فصل گسترش می یابد. آنها شروع با لاله و لاله ها و سپس peonies می رسند همراه با آلاله; میدارد اوج با dahlias و یک شورش از شاخ و برگ. در حالی که این محل در مرکز شهر است که در حال حاضر بسته هایلند فروشگاه ارائه می دهد منظقه انتخاب کنید و تحویل و تا به حال یک رکورد روز مادر.tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن