متوسط چک ها و هتل ها: Newsom جزئیات جدید از اقدامات احتیاطی برای آتش سوزی تخلیه

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که کالیفرنیا را پناهگاه آتش سوزی آسمان

توسط MORVARIDEASIA در 20 تیر 1399

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom و مقامات وزارت امور خارجه روز پنجشنبه گفت که کالیفرنیا را پناهگاه آتش سوزی آسمان در هتل نیاز به درجه حرارت کنترل و ایجاد تغییرات دیگر برای محافظت از مردم از COVID-19 به عنوان دولت جنگ افزایش blazes در طول بیماری همه گیر.

Coronavirus شیوع ارائه یک چالش جدید به دیرینه wildfire مشکل در کالیفرنیا یک دولت است که تجربه کرده است و برخی از مخرب ترین آتش سوزی در سال های اخیر است. با پتانسیل برای coronavirus به گسترش آتش سوزی در اردوگاه ها و پناهگاه های Newsom دولت بازنگری دولت باید خانه و خوراک و صفحه نمایش آتش نشانان و evacuees.

"ما باید برای نگه داشتن آنها را امن" Newsom گفت. "ما باید برای حفظ این محیط COVID است."

فرماندار در مورد تغییرات به عنوان coronavirus همچنان به گسترش در کالیفرنیا در یک نرخ بالا با نزدیک به 300,000 مورد تأیید و تعداد فزاینده ای از بستری شدن در بیمارستان.

تبلیغات

Newsom هشدار داد که تعدادی از آتش سوزی افزایش یافته است در اولین ماه از سال به 4,112 تا 73 ٪ در مقایسه با همان دوره از ژانویه تا ژوئن 2019 در. فرماندار همچنین گفت: دولت بوده و بهتر قادر به سرکوب آتش سوزی نسبت به سال های قبل اشاره کرد متوسط سطح زیرکشت از هر آتش است پایین تر از قبلی می شمارد.

"این است که زمان از سال که در آن آتش سوزی شروع به بزرگتر و سخت تر برای کنترل گفت:" تام پورتر رئیس کالیفرنیا گروه جنگلداری و حفاظت از آتش.

Newsom مورد بحث آتش سوزی آماده سازی در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه در McClellan پایگاه نیروی هوایی در شمال ساکرامنتو, جایی که او ایستاده بود در مقابل یک هلیکوپتر جدید مورد استفاده توسط کال آتش و تبلیغ بودجه سرمایه گذاری در هواپیما و دیگر مناطق از آتش سوزی پیشگیری و پاسخ.

فرماندار اعلام کرد قصد دارد به صرف $72.4 میلیون نفر در اورژانس آتش سوزی بودجه به استخدام 858 بیشتر آتش نشانان و شش کالیفرنیا حفاظت سپاه خدمه برای جبران کمبود عملیات آتش نشانان که از زندان رها شده با توجه به شیوع کروناویروس.

تبلیغات

دوشنبه نخستین بار در ماه که Newsom متمرکز خود را در نظرات عمومی در آتش سوزی. قبل از همه گیر ضربه Newsom فرا گرفته بود در آتش سوزی بحران برای بسیاری از سال اول خود را در دفتر.

Pacific Gas & Electric برای ورشکستگی زمینه در اوایل 2019, زین با برخی از 30 میلیارد دلار در بدهی از آتش سوزی موجب آن تجهیزات. این تصمیم باعث Newsom و قانونگذاران به تماس برای تعمیرات اساسی این شرکت مشکل در حالی که اتخاذ یک چند میلیارد دلاری آتش سوزی به عنوان صندوق مالی backstop برای دولت آب و برق در تابستان گذشته.

ماه بعد از قطع برق پوشانده خیلی از کالیفرنیا به عنوان آب و برق ramped تا با استفاده از عمدی shutoffs در پاییز برای جلوگیری از تکرار ویرانی های ناشی از آتش اردوگاه یک 2018 فروغ ناشی از PG&E تجهیزات که شد کشنده ترین دولت تاریخ است.

یک قاضی مورد تایید PG&E ورشکستگی طرح در ماه گذشته. Newsom گفت: PG&E که تجهیزات دارای سابقه ای طولانی باعث آتش سوزی کالیفرنیا خواهد شد در حال حاضر نیاز به دیدار با استانداردهای ایمنی.

تبلیغات

"آنها در حال بیرون آمدن با انتظارات جدید و در نهایت جدید پاسخگویی و مسئولیت و معیارهای جدید است که اگر آنها نمی, انجام, ایالت کالیفرنیا می تواند دخالت کند در راه ما هرگز قادر به خصوصی ابزار در گذشته" او گفت:.

Newsom و مقامات دولتی گفت جدید آتش سوزی تخلیه پروتکل شامل نمایش های بهداشتی پس از ورود به پناهگاه تمیز کردن کارکنان آماده وعده های غذایی جدایی از بیمار evacuees و حضور پزشکی و بهداشت روان حرفه ای در پناهگاه سایت های که می تواند شامل هتل ها, دانشکده, خوابگاه, Airbnb, خانه fairgrounds و اردو.

آتش نشانان نیز مورد نیاز به لحاظ جسمی فاصله انجام جلسات از راه دور و جایگزین تغییرات به منظور کاهش احتمال COVID-19 عفونت است.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب