ده بزرگ Takeout آنلاین و ناهار خوردن در گزینه های برای روز پدر جشن گرفتن

گسترش در حالی که فریسکو سالانه کباب متحرک اتفاق می افتد نیست این روز پدر آخر هفته, هنوز هم وجود دارد مقدار

توسط MORVARIDEASIA در 29 خرداد 1399
While Frisco's annual barbecue fest isn't happening this Father's Day weekend, there are still plenty food ad drink options for dad.گسترش

در حالی که فریسکو سالانه کباب متحرک اتفاق می افتد نیست این روز پدر آخر هفته, هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی مواد غذایی تبلیغ نوشیدنی گزینه برای پدر.

حسن نیت ارائه میدهد کلرادو چالش BBQ

در حالی که عبور از ساعت و روز تبدیل شده است به طور فزاینده ای مصنوعی ساخت برای بسیاری از ما از ماه مارس تقویم دوباره زده: روز پدر — یکشنبه, ژوئن 21 — به سرعت در حال نزدیک شدن است. آیا پدر خود را دوست دارد به کوره مسلح با یک جفت انبرک و تازگی صحن یا او ترجیح میدهد به نظاره نشست و اجازه دهید مواد غذایی و مشروبات الکلی بود به او به ارمغان آورد وجود دارد آنلاین و یا در زندگی واقعی رویداد برای او است.

وحش + بطری

719 شرق خیابان 17
303-623-3223


اگر پدر شما عاشق صدای هیس کردن استیک ضربه کوره, از بین بردن او را با گوشت با کیفیت در این سال است. این آخر هفته وحش + بطری ارائه شده است کباب بسته به عنوان بخشی از خود هفتگی کشاورزان' بازار که مناسب برای پدر خود را (و یا شما...ما نمی خواهد نشت لوبیا). آن را شامل سه پوند از گوشت گاو ribeye و یک پوند از گوشت چرخ از 100 درصد مرتع مطرح گاو از تخته سنگ را Buckner مزرعه خانواده به علاوه 1.25 پوند از گوشت خوک bratwurst. سفارش کیت $63 بعد از 5 p. m. روز شنبه, ژوئن 18, در این رستوران آنلاین کشاورزان' بازار (که در آن شما همچنین می توانید بهار اضافی مانند housemade پاستا, سس و ترشی, سبزیجات, تخم مرغ, سس تند و خط و خال به سادگی گسترش کامل) و بازیابی خریدهای شما در روز شنبه, ژوئن 20, بین 10 صبح و ظهر.

بولدر فروشگاه کتاب

1107 مروارید خیابان بولدر
303-447-2074


چه کسی می گوید تنها مادرم مثل شکلات ؟ تنها با چند ترفند برای صنعت شکلات استراتژی بازاریابی (افراط در این بار, لزبین, ژاپنی, از 69 درصد شکلات! آیا شما به اندازه کافی دشوار برای رسیدگی به 80 درصد از خالص کاکائو شدت?0, ما همه می خواهم به فکر کاکائو را بازی. به این منظور درمان پدر به یک جشن شکلات مزه حسن نیت ارائه میدهد از تخته سنگ فروشگاه کتاب و طولانی مدت مواد غذایی محلی نویسنده و متخصص پای جان Lehndorff. پیشسفارش حداقل سه میله از تخته سنگ فروشگاه کتاب وب سایت و سپس توقف فروشگاه برای انتخاب کالا و شما دریافت خواهید کرد یک لینک به یک زوم جلسه در ساعت 2 بعد از ظهر که در آن Lehndorff منجر خواهد شد مزه و بحث در مورد شکلات-ساخت میباشد.

If your dad's jonesing for whiskey this Father's Day, splurge on this kit (not pictured: 750 ml bottle of Automatic Jones rye).گسترش

اگر پدر خود را jonesing برای ویسکی, این پدر, روز, ریخت و پاش در این کیت (در تصویر نیست: 750 میلی لیتر بطری اتوماتیک جونز چاودار).

حسن نیت ارائه میدهد خانواده جونز

خانواده جونز

3245 Osage خیابان
303-481-8185


اگر شما به اندازه کافی خوش شانس به یک پدر شما لذت بردن از گرفتن مست (به عنوان مخالف به مست اطراف) را به درستی به نام خانواده جونز است که فروش یک کوارتت از کوکتل کیت (که ده هر نوشیدنی) می تواند شما را به پدر خود را در روز یکشنبه. آنها شروع در $40 و شامل ودکا ویسکی و یا رم به همراه میکسر ساده مانند شربت لیمو و یا آب پرتقال سه ثانیه و هالاپینیو اما انتخاب ما است $90 پدر ویسکی کیت متشکل از یک بطری جونز آمریکایی ویسکی اتوماتیک جونز چاودار و Merf ملکه Atticus سس تند (ساخته شده با این رسومات را چاودار و سالخورده در آن چاودار بشکه) به علاوه یک مارک کلاه. نظم در کارخانه یا محل تقطیر وب سایت خود را انتخاب کنید خرید در شنبه 20 ژوئن بین ظهر و 4 بعد از ظهر و سعی کنید به نوشیدن پدر خود هدیه قبل از اینکه شما او را ببینید.

Great Divide's French onion soup is gooey goodness.گسترش

شکاف بزرگ را در سوپ پیاز فرانسوی است که چسبناک خوبی است.

دنور ظرف

شکاف بزرگ آبجوسازی & Roadhouse

215 فروردین خیابان قلعه راک
303-955-5788


به دنبال تازه و روز پدر تفرج? گرفتن یک سفر جاده ای کوتاه در جنوب شهر به بازدید از جدیدترین شکاف بزرگ محل که فقط باز شده در تاریخ 1 ژوئن. 8,000 فوت مربع فضا شامل یک پوشش پاسیو و به اندازه کافی بزرگ است که حتی با اجتماعی فاصله مقررات در محل شما نباید مشکلی در گرفتن یک صندلی بدون رزرو (که brewpub در حال حاضر نیست پذیرش). برنامه ای برای پدر و روز عبارتند از ته mimosas و خونین مری نوار علاوه بر آن معمول فهرستی از شانزده پیش نویس آبجو.

گارد و فضل

1801 خیابان کالیفرنیا
303-293-8500


رستوران Troy گارد steakhouse باز است در روز جمعه, ژوئن 19, اما اگر شما نمی توانید مانع یک صندلی در اتاق ناهار خوری, انتخاب کردن برای این رستوران که پدر خود را? گسترش را به خانه و بلعیدن با یک جمعیت. حزب گسترده بسته $375 شامل یک دنده استیک, مرغ سرخ شده, یک دندانه دار کردن گوشت خوک دنده یدکی و دو گاو کوتاه, دنده به علاوه یک کوارتت از سس (کباب chimichurri مرغ jus و "همه چیز" سس), دو سالاد انتخاب خود را از چهار طرف و مشروبات الکلی (یک بطری شراب و یک شش بسته آبجو و یا چهار کوکتل). سفارش آنلاین و پس از آن انتخاب کنید تا وعده غذایی در گارد و فضل در شنبه, ژوئن 20, برای اطمینان از پدر و حتی نمی باید به نور کوره در روز خاص خود را.

Soak up the views and sunset from Jax Glendale's rooftop patio.گسترش

خیس کردن دیدگاه ها و غروب آفتاب از Jax گلندیل در پشت بام, پاسیو.

حسن نیت ارائه میدهد Jax خانه ماهی

Jax خانه ماهی

سه دنور و بولدر مکان


با رستوران ها در 50 درصد ظرفیت گرفتن رزرو این روزها سخت تر از گرفتن همراه خود را با پدر در قانون پس از او را قطع کرد یک بسته شش و شروع به صحبت کردن در سیاست است. خوشبختانه LoDo (1539 خیابان 17) گلندیل (650 جنوب کلرادو بلوار) و بولدر (928 خیابان مروارید) مکان Jax نه تنها پذیرش رزرو خود را برای روز پدر ویژه آنها ارائه همان معامله را بروید. کلاسیک گشت و گذار و چمن — نیویورک نوار استیک و مین خرچنگ دم مارچوبه سیب زمینی قرمز و دمی-ماده صاف و براق — 55 $برای هر فرد (take-home نسخه تغذیه برای $110). شما همچنین می توانید اضافه کردن یک بطری ویلامت دره Sineann Jax Pinot نوآر فقط برای $25 کمتر از نصف قیمت. تماس خود را Jax محل به کتاب یک جدول و یا preorder takeout بعد از 8:30 p. m. روز جمعه, ژوئن 19.

تولید نیروی ذخیره آبجوسازی

3600 غرب, Colfax, خیابان
720-476-7831


تولید نیروی ذخیره آبجوسازی است که به خطر انداختن پارکینگ یک خوک کباب در روز پدر. آبجوسازی تبدیل پارکینگ خود را به قابل ملاحظه پاسیو و خواهد بود مثل آتش گراز کل برای پدران که نمی خواهید به کوره خود را. بلیط 25 دلار حق حامل به یک پوند از گوشت یک پاینت آبجو و پایین-صفحه اصلی دو طرف از جمله سالاد کلم مک, سالاد سیب زمینی و ذرت و هندوانه و ذرت در چوب بلال. بازدید Eventbrite به خود را انتخاب کنید حافظه زمان (1:30 یا 4 بعد از ظهر) و امن خود را در سر خط (باید در بالا از همه چیز اگر شما می خواهید خوک دم).

Spuntino

2639 West 32nd خیابان
303-433-0949


کوهستانی سنگ ارائه شده است یک تعداد انگشت شماری از جنوب آسیایی الهام گرفته از کوره کیت برای یک وعده غذایی غذای آماده است که در خدمت دو. برای $68 شما سر منزل با سوسیس گوشت خوک و سالاد پاپایا سبز و همچنین هند-چاشنی گوشت گاو و بره سوسیس با, ترشی, رول, سرگرمی cannellini لوبیا, سالاد کلم aloo, سمبوسه سیب زمینی, سالاد تایلندی چای و پسته gelato ساندویچ. سفارش در Spuntino وب سایت و انتخاب کنید تا جشن بین 2 و 5 بعد از ظهر روز یکشنبه — فقط در زمان برای به پایان گوشت در کوره و حفاری در یک خوشمزه mashup غربی و سنت دور افتاده طعم.

Spend less on food and more on drinks at Thirsty Lion this weekend.گسترش

صرف کمتر در غذا و نوشیدنی در تشنه شیر در این آخر هفته.

حسن نیت ارائه میدهد تشنه شیر

تشنه شیر


1605 Wynkoop خیابان
303-623-0316


خود توصیف gastropub استقبال پدران با غذای رایگان در روز یکشنبه. را در بین 11:30 صبح و 3 p. m. و او دریافت رایگان دخول از صبحانه منو که شامل دلچسب کرایه مانند هالاپینیو مرغ سرخ شده و وافل; سه تخم مرغ صبحانه burrito با chorizo, لوبیا سیاه و سفید و دو نوع مختلف پنیر و چیلس; و نیم پوند صبحانه برگر صدر با بیکن و ژامبون و تخم مرغ سرخ شده — در حالی که با بهره گیری از (امیدوارم نقاب) فشار و شلوغی از اتحادیه ایستگاه از این ضیافت را در پاسیو. رزرو در تشنه شیر سایت.

کلرادو چالش BBQ

رویداد آنلاین


و در نهایت سالانه کلرادو BBQ چالش در فریسکو — یک روز پدر سنت برای نزدیک به سی سال به تعویق افتاده است تا سپتامبر 25 و 26. اما فقط به خاطر اینکه شما نمی توانید بار در Hogbacks نمونه از 'نشانه و تماشای خوک نژاد در فرد معنا نیست که شما نمی توانید لذت بردن از chowing با پدر خود. هنگامی که شما در تهیه برخی از کوره کیت بالا, بازدید, کلرادو, BBQ چالش Facebook صفحه خواهد شد که ارسال فیلم ها از دوشنبه, ژوئن 18, از طریق آخر هفته از جمله یک پدر/دختر پخت و پز نسخه ی نمایشی با صاحب فریسکو رستوران میخانه غرب کوکتل نسخه ی نمایشی با Breckenridge رسومات و یک سینه ی نمایشی با رقابتی 'cuer دلم اندرسون. گرفتن ویدئوها و شما همچنین می کلود در Instagram مسابقات که در آن شما می توانید نمره کارت هدیه شما می توانید با استفاده از زمانی که شما سر به کوه شهر برای موکول متحرک.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب